Teorije zavere o CORONA virusu

Forum za neobavezne teme.
Avatar
toce
gx
gx
Postovi: 2260
Pridružen: 25 Apr 2007, 22:41
Location: Makedonija

Teorije zavere o CORONA virusu

Post napisao toce » 27 Apr 2020, 23:10

Corona sve je to laž ko veruje i ko se boji od corone nek pati ja se ne bojim te bolesti i neću se nikad plašiti od nje ne nosim masku nit rukavice evo sad izašo zakon i kažu da moraš nositi masku a zašto ? Zato što su mnoge firme pravili maske i to mora da se proda ok koliko košta jedna maska evo kod mene je 60 denara to je 1€ na 2 milona stanovnika možda je i više čini mi se da jedu masku nemože da nosi duže vreme mora da ima više komada koja je to para a i ovi koji su objavili da je corona virus smrtonosan koliko su oni zaradili bog zna ja verujem u Boga i Bog će im vratiti. Jednostavno od nas prave robovi ko je preminuo i kako upisuju ga da je preminuo od corone neko preminuo od srčani udar neko od kancer neko od druge bolesti to se sve piše da je od corone . Oni su našli baš vreme da objave za ovaj virus zašto zato što je vreme užasno u jednog dana greje sunce pada kiša i vetar duva neznaš kako da se obučeš što je naj normalnije prehladiš se i ti si već pozitivan imaš coronu daj bre ljudi svestite se malo to je naj običnii grip ostavite te video snimke koje gledate to je sve farmacevsko scenario njihova cilj je da budemo ROBOVI i u nikom slučaju nemojte primati vakcine njihova cilj je da nas unište Il da vladaju s nama majku im j***m.
TOCE

Avatar
toce
gx
gx
Postovi: 2260
Pridružen: 25 Apr 2007, 22:41
Location: Makedonija

Re: Teorije zavere o CORONA virusu

Post napisao toce » 27 Apr 2020, 23:43

Ko može da mi prevede ovo šta znači CORONA a drugo COVID-19 znači svko slovo ima svoju reč. Znači ovo CO je kriminalna organizacija vodi se pod CORONA i pod COVID-19 znači prva dva slova a to 19 je godina znači 2019
TOCE

Avatar
Stolle
Preminuo
Postovi: 19100
Pridružen: 12 Avg 2006, 23:35
Location: Srbija
Specialty: tv-multimedia
Lokacija: Dimitrovgrad

Re: U vreme CORONA (COVID-19) virusa

Post napisao Stolle » 27 Apr 2020, 23:55

COronaVIrus Disease 2019 (COVID-19).
Korona virus dolazi iz porodice virusa koja je nazvana prema svom izgledu jer imaju oblik krune. Iz iste grupe virusa su se razvili SARS i MERS, virusi koji su u prošlosti izazvali epidemiju.
"29 poslednjih dana u mesecu je najteže"

Avatar
bogoslav
gx
gx
Postovi: 970
Pridružen: 10 Dec 2006, 01:41
Location: Nikšić
Phone number: 0038268000267
Specialty: tv-multimedia
Lokacija: niksic

Re: Teorije zavere o CORONA virusu

Post napisao bogoslav » 28 Apr 2020, 18:02

U talijanskom parlamentu traže pravo stanje žrtava od COVID-19

https://www.youtube.com/watch?v=jAZ8CmiTzU8
Zadnja izmena: alexa_pg, dana 28 Apr 2020, 18:54, ukupno menjano 1 put.
Razlog: Dodat opis videa

Avatar
frigoservisbata
bela tehnika
bela tehnika
Postovi: 486
Pridružen: 11 Jun 2009, 14:42
Location: Vrsac

Re: Teorije zavere o CORONA virusu

Post napisao frigoservisbata » 28 Apr 2020, 19:00

toce je napisao:
27 Apr 2020, 23:10
Corona sve je to laž ko veruje i ko se boji od corone nek pati ja se ne bojim te bolesti i neću se nikad plašiti od nje ne nosim masku nit rukavice evo sad izašo zakon i kažu da moraš nositi masku a zašto ?
Svako ima pravo na svoje misljenje i radice kako mu savest nalaze.Ja cu ti samo jednu stvar reci..Juce je preminuo jedan covek kojeg sam poznavao(okolina Vrsca),a drugo imam dobrog prijatelja kojem cerka radi u jednoj od klinika(covid) u Beogradu..To sto je ona do sada videla,u kakvom stanju dolaze ti pacijenti,nije bas za salu.Tako da ljudi koji rade tamo znaju najbolje da li je sve ovo izmisljeno ili ipak nije.Ne ulazim u to da li je vestacki napravljeno ili prirodnim putem ali moracemo nekako da se naviknemo i izborimo da zivimo sa tim do daljeg..
Bolje je biti malo lud, nego malo pametan.

Gundolf1
_
_
Postovi: 34
Pridružen: 19 Mar 2019, 03:32
Location: BiH
Specialty: tv-multimedia

Re: Teorije zavere o CORONA virusu

Post napisao Gundolf1 » 29 Apr 2020, 23:25

Istina je da politicari gnjave s ovim i nedaju narodu hodat,al masku radi vlastite sigurnosti nije lose stavit,bolje sprijecit nego ljecit,imas ljude koji pljuju kad govore ti su opasni,a imas ljude koji neperu ruke kad dodju iz grada,neki ljudi u cipelama hodaju po kuci pa virus unesu na cipelama u kucu,opet imas ljude koji ne postuju distancu nego se ljudima unose u lice.
Vi razgovarate sa doktorom Gundolfom ...

Avatar
toce
gx
gx
Postovi: 2260
Pridružen: 25 Apr 2007, 22:41
Location: Makedonija

Re: Teorije zavere o CORONA virusu

Post napisao toce » 30 Apr 2020, 00:44

Ima ljudi koji su ljubimci pasa Il kučiči imam primer tu kod mene komšija mi je. Meni nisu jasne mnoge stvari u mesto da šeta decu Il unučiči on šeta pas jednostavno đukelu i njemu je duša puna. Staje komšija ispred moje kuće s njegovog milenija i čeka da se pas iskenja i da ga on još malo prošeta i vodi Kuči i on je sretan a ne vidi posledice znači možeš zgaziti taj smet i uneti Kuči a kuči se igraju mala deca i dobiješ neku bolest i kad dobije onda će biti opet corona. Znači danas bilo od čega da si bolestan ti si pozitivan imaš coronu virus svašta.
TOCE

Gundolf1
_
_
Postovi: 34
Pridružen: 19 Mar 2019, 03:32
Location: BiH
Specialty: tv-multimedia

Re: Teorije zavere o CORONA virusu

Post napisao Gundolf1 » 30 Apr 2020, 01:50

Trebao bi dezinfikovati kazu psu sape,licno misljenje da nije ni zdravo drzati macku ili psa u kuci,pogotovo ako se izvodi vani.Kad pogledamo covjek je ugrozen od virusa koji sa zivotinja prelaze na ljude.
Vi razgovarate sa doktorom Gundolfom ...

Avatar
miodrag popovic
gx
gx
Postovi: 3134
Pridružen: 08 Nov 2006, 21:08
Location: Srbija
Phone number: 00381638773821
Specialty: tv
Lokacija: Pančevo Braće Jovanović 56

Re: Teorije zavere o CORONA virusu

Post napisao miodrag popovic » 30 Apr 2020, 11:28

Najbolji imunitet stvara mačka!Igraš se sa njom,pošteno te izgrebe i izgrize i eto imuniteta(ili trovanja).
Ko izgubi dobitak, taj dobija gubitak

Avatar
buzdumra
gx
gx
Postovi: 5344
Pridružen: 22 Okt 2006, 20:14
Location: srbija

Re: Teorije zavere o CORONA virusu

Post napisao buzdumra » 30 Apr 2020, 12:45

jos ako je plavusa ,. sve se da istrpit , pa taman i da ti otruje misli...lolzi
proradijo mi net zahvaljujuci fanzi

Avatar
nike
gxu
gxu
Postovi: 2896
Pridružen: 21 Mar 2010, 11:35
Location: Split HR
Warranty service: Atosa Arisco Ozti Fimar Roller-Grill Systemair Fiocchetti Prismafood Cappone Hendi Omniwash Icetech ItalI-Ice
Contact person: NIKE
Specialty: whitegoods
Lokacija: Split, HR

Re: Teorije zavere o CORONA virusu

Post napisao nike » 30 Apr 2020, 16:45

Dobro kako nikome od vas nije jasno da je virus napravljen kako bi Ameri ubili Kim Jong Unga?
Pa on se već mjesec dana ne pojavljuje!!!!
Čak se i njegov Playboy vlak vozika bez njega! A bio je zdrav ka cekin.

Lipo okrugao i crven u obrazima! Mahao sam sebi!!!

0x00xx6 0x00xx6 0x00xx6 0x00xx6 :b:

Osim toga, vi šaljivđije ,koji nemate poštovanja prema nićemu, ne komentirajte ako nemate dokaza da moja teorija zavjere drži vodu isto kao i da ne postoji ružićasti jednorog!!!
Neka mi neko dokaže da nema ružičastog jednoroga u ovom ili u svim mogućim univerzumima!!! :uca: :uca:

P.S. Toce!! Koje je godište zadnja kvalitetna mastika, da znam izbjegavati loše godine?

P.P.S. Najnovija studija provedena u institutu za materinstvo u Malaviju je pokazala da dugo sisanje majčinog mljeka može ostaviti posljedice na razvoj mozga, i to posebno u predjelu gdje se događa "bulshit detection sphere" šta god ga to značilo, pa su usporedili mozak umrlog pacijenta koji je imao sindrom "no bulshit detection aspafage" sa kontrolnom grupom od 150 djece koja su sisala majke više od 123 tjedna. Studija je pokazala da je sisanje majčinog mlijeka u 123-ćem tjednu dovelo do oštećenja mozga svih ispitanika (2) koji su došli u tu fazu sisanja. Prema toj studiji nepobitno je utvrđeno da sisanje majčinog mlijeka u 123 tjednu života dovodi do impotencije u kasnim 90-tim godinama i do tremora ruku.
Čak je utvrđeno kod jednog pacijenta u 97 godini života da je krajem oka ugledao ružičastog jednoroga na nekih 1/14 sekunde.
Što onda cijeloj studiji daje na težini kod dokazivanja da je teorija o COVID19-2 Virusu kao sredstvu potlačivanja širokih i glupih masa potpuno točna i znanstveno opravdana
"Blago budalama, njima je lako jer ne misle tako!" PV

Avatar
buzdumra
gx
gx
Postovi: 5344
Pridružen: 22 Okt 2006, 20:14
Location: srbija

Re: Teorije zavere o CORONA virusu

Post napisao buzdumra » 30 Apr 2020, 18:08

,.a zato si promeno profesiju :dmzs: ....https://www.youtube.com/watch?v=2ApR-5BgjoM
proradijo mi net zahvaljujuci fanzi

Avatar
nike
gxu
gxu
Postovi: 2896
Pridružen: 21 Mar 2010, 11:35
Location: Split HR
Warranty service: Atosa Arisco Ozti Fimar Roller-Grill Systemair Fiocchetti Prismafood Cappone Hendi Omniwash Icetech ItalI-Ice
Contact person: NIKE
Specialty: whitegoods
Lokacija: Split, HR

Re: Teorije zavere o CORONA virusu

Post napisao nike » 30 Apr 2020, 19:05

Osim toga, Bil Gates, čovjek koji je izmislio Windowse koji su do sad obolili od svih mogućih kompjuterskih virusa je i ujedno tihi partner svih firmi koje rade antivirusni software. On njima, kao jedini poznavaoc i tvorac originalnog mašinskog koda DOS i Wndows NT neprestano daje kod a oni njemu za uzvrat daju 20% dobiti od antivirusnih rješenja.
Onda on tu lovu ulaže u farmaceutske tvrtke koje prvo proizvedu viruse a onda i cjepivo za te viruse, jer konjini nije dovoljno onih 200-300 trilijuna dolara već hoće još!
A onda se on pojavi kao filantrop koji od pustih novaca koje dobije od antivirusnih kompanija koje ljeće njegov operativni sustav, daje 10% nazad u sistem da se zavrti i oplodi.
U međuvremenu jedino se Apple bori za svoje kupce ne dajući FBI backdoor za ulazak u telefon terorista!
Dok Linus Torvald vježba i radi Open Source kod kojeg ne može napasti ni jedan virus jer je u suradnji sa vragom i Kineskom komunističkom partijom (tko bi drugi osim komunista i sotone nešto dao besplatno)!!
"Blago budalama, njima je lako jer ne misle tako!" PV

Avatar
nike
gxu
gxu
Postovi: 2896
Pridružen: 21 Mar 2010, 11:35
Location: Split HR
Warranty service: Atosa Arisco Ozti Fimar Roller-Grill Systemair Fiocchetti Prismafood Cappone Hendi Omniwash Icetech ItalI-Ice
Contact person: NIKE
Specialty: whitegoods
Lokacija: Split, HR

Re: Teorije zavere o CORONA virusu

Post napisao nike » 30 Apr 2020, 19:10

buzdumra je napisao:
30 Apr 2020, 18:08
,.a zato si promeno profesiju :dmzs: ....https://www.youtube.com/watch?v=2ApR-5BgjoM
Evo upravo danas sam dao otkaz! Hoće konji da im mesim jeftino! Ja mesim samo skupo i kvalitetno! :uca: !
"Blago budalama, njima je lako jer ne misle tako!" PV

Avatar
buzdumra
gx
gx
Postovi: 5344
Pridružen: 22 Okt 2006, 20:14
Location: srbija

Re: Teorije zavere o CORONA virusu

Post napisao buzdumra » 30 Apr 2020, 19:16

ako ne skodi mogo si jos koji dan :tooo: lolzi 01ziveli
nije opasno ko virus :dmzs:
proradijo mi net zahvaljujuci fanzi

Avatar
alexa_pg
Site Admin
Site Admin
Postovi: 5389
Pridružen: 22 Avg 2006, 08:10
Lokacija: Podgorica

Re: Teorije zavere o CORONA virusu

Post napisao alexa_pg » 01 svi 2020, 14:25

Da bi tema bila kompletna...

Virus.jpg
"I ja volim ljude ali ih sve manje podnosim"

Avatar
jaro
bela tehnika
bela tehnika
Postovi: 1164
Pridružen: 21 Jun 2009, 11:53
Location: stara pazova
Contact person: jaro
Specialty: whitegoods

Re: Teorije zavere o CORONA virusu

Post napisao jaro » 01 svi 2020, 21:03

Kod: Označi sve

https://www.facebook.com/1145117125669675/posts/1527961640718553/
Bez alata nema zanata!.....a bez znanja dzaba ti alat!

Gundolf1
_
_
Postovi: 34
Pridružen: 19 Mar 2019, 03:32
Location: BiH
Specialty: tv-multimedia

Re: Teorije zavere o CORONA virusu

Post napisao Gundolf1 » 03 svi 2020, 01:42

nike je napisao:
30 Apr 2020, 19:05
Osim toga, Bil Gates, čovjek koji je izmislio Windowse koji su do sad obolili od svih mogućih kompjuterskih virusa je i ujedno tihi partner svih firmi koje rade antivirusni software. On njima, kao jedini poznavaoc i tvorac originalnog mašinskog koda DOS i Wndows NT neprestano daje kod a oni njemu za uzvrat daju 20% dobiti od antivirusnih rješenja.
Onda on tu lovu ulaže u farmaceutske tvrtke koje prvo proizvedu viruse a onda i cjepivo za te viruse, jer konjini nije dovoljno onih 200-300 trilijuna dolara već hoće još!
A onda se on pojavi kao filantrop koji od pustih novaca koje dobije od antivirusnih kompanija koje ljeće njegov operativni sustav, daje 10% nazad u sistem da se zavrti i oplodi.
U međuvremenu jedino se Apple bori za svoje kupce ne dajući FBI backdoor za ulazak u telefon terorista!
Dok Linus Torvald vježba i radi Open Source kod kojeg ne može napasti ni jedan virus jer je u suradnji sa vragom i Kineskom komunističkom partijom (tko bi drugi osim komunista i sotone nešto dao besplatno)!!
Moj Nike nisu njega kao nas ucili da za 1.Maj pecemo janjce da uziva u malim stvarima a ne samo da da stice sto veci kapital i bogatstvo. :-)
Vi razgovarate sa doktorom Gundolfom ...

Avatar
cubica
gx
gx
Postovi: 3648
Pridružen: 15 Nov 2006, 11:23
Location: IVANJICA
Warranty service: ERG
Specialty: tv-multimedia

Re: Teorije zavere o CORONA virusu

Post napisao cubica » 03 svi 2020, 10:43

ima i ovde malo istine...što bi narod rek'o ''the truth is out there'' :D
cuby
Prilog
zavera.jpg
samo laž treba državnu podršku, istina stoji sama od sebe uspravno! no thanks

Avatar
fanzo
Site Admin
Site Admin
Postovi: 15852
Pridružen: 02 Avg 2006, 06:41
Location: Bački Petrovac, Srbija
Phone number: 0038121781575
Specialty: tv-multimedia
Lokacija: Bački Petrovac

Re: Teorije zavere o CORONA virusu

Post napisao fanzo » 08 svi 2020, 01:16

Evo.. gotovo je.. stišava se, police clock :) se završio.. žurka može da se nastavi.. ajmo nešto raditi :)
Ja sam poremetio moj clock i sad ne znam kako da se vratim :fanzo:
Svakodnevno usavršavanje je bolje od zakasnelog savršenstva

Odgovori
  • Slične teme
    Odgovori
    Pregledano
    Zadnji post

Natrag na “Kafana - Pab - Bircuz”