Teorije zavere o CORONA virusu

Forum za neobavezne teme.
Avatar
cubica
gx
gx
Postovi: 3650
Pridružen: 15 Nov 2006, 11:23
Location: IVANJICA
Warranty service: ERG
Specialty: tv-multimedia

Re: Teorije zavere o CORONA virusu

Post napisao cubica » 17 Apr 2021, 22:43

danas zvao da kazem da je Tv gotov, u kući kuknjava, ovoj što je donela Tv umrla majka...4 dan nakon revakcinacije..imala je dijabetes i lošeg zdravlja, a onda primila vakcinu i eto. Ne znam ni koja vakcina ni koliko je imala godina..nisam smeo da pitam. Ovo neće stati, sve će biti više umrlih od netestiranih vakcina u eksperimentalnoj fazi. Brojke umrlih i obolelih će i dalje biti naduvavane, brojevi umrlih od vakcine sakrivani..i dalje će da mažu narodu oči i da lažu !!! one koji su za slobodan izbor će i dalje da hapse, ..cilj je jasan, da se mazne što više para i narod porobi. Za sada im ide od ruke jer je narod zastrašen, ne razmišlja i lakoveran je i povodljiv.
Ovo je sve već viđeno i jasno...ne treba se više zamarati sa ovim..'beš život takav.
Kad ti doživiš da predcednik države kaže ''ne znam ni ja šta ima u vakcinama, valjda znaju oni što su ih i napravili, a oni tvrde da su dobre'' a onda tera narod da se vakciniše...pa to je kraj priče..najvećoj budali bi bilo jasno sve.
E šta sam primetio u zadnje vreme :D kada nekome pomeneš koliko ih je pomrlo od vakcine, istog trenutka, pognu glavu i pobegnu napolje, i onda znaš da se shebo i primio i on lolzi kakav im je sada život, u strahu da li će preživeti vakcinu i sledeći napad gripa jer su im shebali imunitet, jedino oružje koje su imali.
cuby no thanks
samo laž treba državnu podršku, istina stoji sama od sebe uspravno! no thanks

Avatar
bracans
bela tehnika
bela tehnika
Postovi: 430
Pridružen: 19 Apr 2014, 12:49
Location: Novi Sad
Specialty: whitegoods

Re: Teorije zavere o CORONA virusu

Post napisao bracans » 17 Apr 2021, 22:51

01ziveli
Zadnja izmena: bracans, dana 21 Okt 2021, 00:12, ukupno menjano 1 put.

Avatar
cubica
gx
gx
Postovi: 3650
Pridružen: 15 Nov 2006, 11:23
Location: IVANJICA
Warranty service: ERG
Specialty: tv-multimedia

Re: Teorije zavere o CORONA virusu

Post napisao cubica » 18 Apr 2021, 01:26

Braco..šta reći?

''Postoji li iko ko voli arogantne ljude? Tačan odgovor je – verovatno ne. Radeći sa mnogo ljudi, tokom godina iskreno sam počeo da verujem da u svakoj osobi postoji makar tračak dobra. I da svi imamo kartu za isto putovanje. Trudim se da budem uviđajan i odnosim se prema ljudima sa poštovanjem.
Imajući to na umu, postoji jedna osobina kod drugih koja mi ide na živce, a to je arogancija. U članku koji sumira provokativan set istraživanja, Džonson i saradnici (2010) definišu aroganciju kao „stabilno uverenje o sopstvenoj superiornosti i velikoj samovažnosti, koje se manifestuje kroz preterane i drske zahteve spram drugih”. I čini se da je to baš to. Svi znamo bar jednu ovakvu osobu.''

Ili u prevodu...ono kad non stop nemaš odgovore na postavljena pitanja i realnost koja nije u skladu sa tvojim mišljenjem, pa ih izbegneš omalovažavanjem drugih, lepljenjem etiketa i sl...

I tako non stop..već su i drugi primetili...minira se tema bezveze. Mada, ja mislim da je dogovor imao neki na početku, da se ne mešaju ''vakseri'' i ''antivakseri'' ?? Što je i poštovano ali samo u drugom delu..ne ovde. Pitanje je zašto?

cuby no thanks
samo laž treba državnu podršku, istina stoji sama od sebe uspravno! no thanks

Avatar
alexa_pg
Site Admin
Site Admin
Postovi: 5391
Pridružen: 22 Avg 2006, 08:10
Lokacija: Podgorica

Re: Teorije zavere o CORONA virusu

Post napisao alexa_pg » 18 Apr 2021, 12:35

cubica je napisao:
18 Apr 2021, 01:26
...Pitanje je zašto?
Da se ne bi pitali "zašto", predložiću uredništvu da donese odluku o zaključavanju ove i one druge teme.
Ova rasprava "da li se vakcinisati ili ne" ne vodi ničemu. Neka svako radi po svojim shvatanjima. Ja nemam namjeru nikoga da učim šta da radi niti želim da neko mene ubeđuje u bilo šta. Nijesmo djeca da se ubeđujemo.
Iz tog razloga, kao što rekoh, predložiću zaključavanje teme.
U slučaju da se prijedlog prihvati, svaka rasprava i postovi na ovu temu u nekim drugim temema biće obrisani.
"I ja volim ljude ali ih sve manje podnosim"

Avatar
spagagz
gx
gx
Postovi: 1526
Pridružen: 29 Dec 2008, 21:47
Location: Gorazde BiH
Contact person: Nedeljko
Specialty: tv-multimedia

Re: Teorije zavere o CORONA virusu

Post napisao spagagz » 18 Apr 2021, 18:46

Ja nisam za zakljucavanje teme.Osim prepuzcavanja koja i nisu strasna,saznali smo iz prve ruke vazne informacije.Tako da sam ja misljena da zakljucavanje teme nije nista drugo do cenzura.

Avatar
cubica
gx
gx
Postovi: 3650
Pridružen: 15 Nov 2006, 11:23
Location: IVANJICA
Warranty service: ERG
Specialty: tv-multimedia

Re: Teorije zavere o CORONA virusu

Post napisao cubica » 18 Apr 2021, 20:50

kako god..šta odluči administracija, ja se slažem, ali se slažem i sa kolegom @spagagz...mogli smo da razmenimo mišljenja o ovoj pošasti i informacije, pošto su režimski mediji blokirali sve. Samo treba kovid manekene proterati u njihov deo i bilo bi sve ok. lolzi (kao što su nas svojevremeno proterali) :lala: Tamo je tema za brojanje mrtvih, smrt, pošast, mrtvačke sanduke---kao na takmičenju. Ovde smo barem zrelo diskutovali i menjali mišljenja.
cuby no thanks
samo laž treba državnu podršku, istina stoji sama od sebe uspravno! no thanks

Avatar
nike
gxu
gxu
Postovi: 2896
Pridružen: 21 Mar 2010, 11:35
Location: Split HR
Warranty service: Atosa Arisco Ozti Fimar Roller-Grill Systemair Fiocchetti Prismafood Cappone Hendi Omniwash Icetech ItalI-Ice
Contact person: NIKE
Specialty: whitegoods
Lokacija: Split, HR

Re: Teorije zavere o CORONA virusu

Post napisao nike » 19 Apr 2021, 22:06

Dr. John Campbell, zaraze i smrtni slučajevi nakon cijepljenja – vakcinacije:
https://www.youtube.com/watch?v=dr7AO2NvalI
"Blago budalama, njima je lako jer ne misle tako!" PV

Avatar
vetrenjaca
gx
gx
Postovi: 120
Pridružen: 14 Avg 2009, 13:13
Location: Loznica
Contact person: Zdravko
Specialty: tv

Re: U vreme CORONA (COVID-19) virusa

Post napisao vetrenjaca » 31 Jul 2021, 08:44

221338353_1960282310793869_2905713230271052895_n.jpg
225756353_4097765843610734_8777658132773691506_n.jpg
229614760_10226726897464382_3158310499689455295_n.jpg

Avatar
vetrenjaca
gx
gx
Postovi: 120
Pridružen: 14 Avg 2009, 13:13
Location: Loznica
Contact person: Zdravko
Specialty: tv

Re: Teorije zavere o CORONA virusu

Post napisao vetrenjaca » 21 Sep 2021, 08:55

Zadnja izmena: vetrenjaca, dana 21 Sep 2021, 12:14, ukupno menjano 1 put.

Avatar
buzdumra
gx
gx
Postovi: 5345
Pridružen: 22 Okt 2006, 20:14
Location: srbija

Re: Teorije zavere o CORONA virusu

Post napisao buzdumra » 29 Okt 2021, 23:49

proradijo mi net zahvaljujuci fanzi

Avatar
bogoslav
gx
gx
Postovi: 970
Pridružen: 10 Dec 2006, 01:41
Location: Nikšić
Phone number: 0038268000267
Specialty: tv-multimedia
Lokacija: niksic

Re: Teorije zavere o CORONA virusu

Post napisao bogoslav » 15 Nov 2021, 20:29

"Priznajem,uplašen sam.Jako.Ali ne od onog od čega mislite.Ne od virusa,ne od bolesti,ne od smrti.Uplašen sam od straha drugih.I načina na koji na koji se on u ovo ludo doba širi,baš poput pandemije i manifestacije u vidu najgorih ljudskih poriva i najnižih primalnih strasti.

Uplašen sam od otuđivanja ljudi jednih od drugih,od toga što se izraz socijalna,umjesto fizička distanca,prihvatio za normalno i što niko u tome ne vidi ništa strašno.
Uplašen sam od onih što su maske prihvatili ,ne kao nužno zlo,nego kao modni detalj i sastavni dio svog autfita.
Uplašen sam od onih koji bi ti glavu otkinuli,ako kažeš bilo šta protiv onoga što nam svakodnevno,već mjesecima,serviraju na televiziji i u mejnstrim medijima.Onih koji te anatemišu samo jer želiš da misliš svojom glavom i odlučuješ svojim razumom.

Uplašen sam od onih što se toliko panično boje smrti,da su spremni da ostatak života provedu u izolaciji,nikada više ne zagrlivši svoga bližnjeg.
Uplašen sam od odsustva ljudskog duha,logičke,istorijske i mudrosne perspektive,od odsustva sagledavanja šire slike stvarnosti,od nepoimanja tako očigledne igre koja se sa više instanci igra ljudskim dušama i slobodama,poput partije šaha u kojoj kraljica juri preostale pione po tabli,a oni bježe jedni od drugih,umjesto da bježe od nje.

Uplašen sam od onih što slijepo i olako prate pravila,komande,direkcije iprihvataju svaki oblik "nove normalnosti" kao da prije toga nije ništa drugo postojalo.
Oni će prvi sjutra na komandu,da slobodno poubijamo jedni druge da bismo preživjeli ladno zapucati na bližnjeg svog,jer-"tako je rečeno na televiziji".
UPLašen sam od ovog jebenog,tupavog,naivnog i povodljivog svijeta koji ne shvata da SLOBODA NEMA CIJENU i da umno,duhovno i fizički slobodan čovjek može da se izbori sa svakim neprijateljem koji ga ugrožava.

Uplašen sam od onoga u šta se ljudi pod naletom straha za sopstveni život pretvaraju.A svakako ćemo jednog dana umrijeti.Zato biram da umrem,kad god to i od čega god bilo,kao čovjek,a ne kao uplašena zvijer sa iskolačenim očima i brnjicom na ustima.
Ovako sam govorio na početku ovog ludila,ovako govorim sada, ovako ću govoriti zauvijek,kakva god kuga,atomska apokalipa ili vanzemaljska najezda udari na čovječanstvo.Ili pak,sumnjiva pandemija bolesti u kojoj je stopa smrtnosti ispod 2%,a zbog koje istumbasmo svijet naopako.
Zato što smo odgovorni i savjesni?
Ne.
Zato što smo p.... Generacija njanjavih,krhkih,komformistiških,razmaženih i preplašenih pahuljica,koja nije dostojna ni ni nos da obriše svojim precima.
A, vi,slobodno sada izvolite,počnite da me gadjate stolicama,stolovima,statistikama,strahovima i svojim čuvenim dušebrižničkim epopejama.
Evo me.Tu sam za vas.Stojim mirno i uspravno i neću se braniti.Eto vam prilika samo danas,jer već sjutra-nastavljamo sa muzikom"

Julian Assange

Avatar
jaro
bela tehnika
bela tehnika
Postovi: 1165
Pridružen: 21 Jun 2009, 11:53
Location: stara pazova
Contact person: jaro
Specialty: whitegoods

Re: Teorije zavere o CORONA virusu

Post napisao jaro » 15 Nov 2021, 23:14

Bravo
Bez alata nema zanata!.....a bez znanja dzaba ti alat!

Avatar
cubica
gx
gx
Postovi: 3650
Pridružen: 15 Nov 2006, 11:23
Location: IVANJICA
Warranty service: ERG
Specialty: tv-multimedia

Re: Teorije zavere o CORONA virusu

Post napisao cubica » 15 Nov 2021, 23:37

Mislav Kolakušić, nezavisni zastupnik u EP
https://www.youtube.com/watch?v=vEBCvTDqox0
[PODIJELI] OBRAĆANJE MISLAVA KOLAKUŠIĆA Mjere koje su jučer uvedene i najavljene su protuzakonite, protuustavne i imaju samo jedan cilj: prisiliti sve građane na cijepljenje otvorenim kršenjem građanskih prava i bez ikakvog razumnog utemeljenja. Istovremeno, unatoč znanstvenim dokazima da cijepljene osobe šire zarazu, vlada im je omogućila da nesmetano šire zarazu po bolnicama i staračkim domovima i da prenose virus zdravstveno ugroženim pacijentima.
Građani, nemojte im zaboraviti uvođenje tiranije, možemo ih smijeniti s vlasti, a onda, sukladno zakonima i procesuirati sve one koji su zlouporabili moć i ovlasti. Sada, kada se svaki građanin mogao uvjeriti u posljedice vlasti zločinačke organizacije dolazi istinska prilika da ih uklonimo jednom zauvijek.
cuby no thanks
samo laž treba državnu podršku, istina stoji sama od sebe uspravno! no thanks

tiksi
gx
gx
Postovi: 1055
Pridružen: 22 Sep 2006, 00:00
Location: BOR SRBIJA
Contact person: Tiksi
Specialty: tv-multimedia

Re: Teorije zavere o CORONA virusu

Post napisao tiksi » 16 Nov 2021, 01:01

BRAVO za oba komentara.
To je moje misljenje od pocetka i ono sto je u pocetku bila teorija zavere polako postaje stvarnost.

Avatar
nec
gxu
gxu
Postovi: 4726
Pridružen: 17 Okt 2007, 22:15
Location: Makedonija, Strumica
Phone number: 0038978425778
Specialty: tv-multimedia
Kontakt:

Re: Teorije zavere o CORONA virusu

Post napisao nec » 16 Nov 2021, 09:28

cubica je napisao:
15 Nov 2021, 23:37
unatoč znanstvenim dokazima da cijepljene osobe šire zarazu, vlada im je omogućila da nesmetano šire zarazu po bolnicama i staračkim domovima i da prenose virus zdravstveno ugroženim pacijentima.
:pivopije:
Kad zamenimo ideje svi imamo duplo vise ideja

bjesodrag
_
_
Postovi: 18
Pridružen: 18 Sep 2018, 18:04
Location: Smederevo
Specialty: computers

Re: Teorije zavere o CORONA virusu

Post napisao bjesodrag » 17 Nov 2021, 21:46

Drago mi je da bar ovde postoje ljudi koji razmišljaju svojom glavam. Odavno sam prestao da pišem po fejsbuku upravo zbog toga što se čim spomene nevakcinisanje gomila vakcinisanih uleće i svađa se sama sa sobom.
Ajde prvo da se razumemo; nisam nešto napunjen teorijama zavera, primio sam (kao dete) sve vakcine koje su zahtevane. I hvala im na tome; ostadoh živ i zdrav mada je moje mišljenje da bih i onako ostao :)
Kao što u potpisu piše, posle Elektrotehničke škole sam upisao Filozofski fakultet, smer Filozofija. Studirao sam nekoliko godina, dao dve godine, upisao treću, naišao na Svetislava Basaru (ovaj što sada piše bljuzgave kolumne je nekada bio pisac; dobar pisac) i na njegovu knjigu "Tamna strana meseca"
Citiram:
"Ima li smisla uopšte još filozofirati?"
"Ne! Filozofija je postala profesija, i tu je njen kraj. Filozofija je danas azil za slaboumne koji imaju ambiciju da ih smatraju pametnima. Samo tako mogu objasniti pojavu ljudi koji pune svoje glave mislima mrtvih ljudi da bi uopšte mogli sami misliti."
I tako, u doba Miloševića, bez para u džepu za plaćanje ispita ja nađoh idealan alibi za napuštanje Filozofskog fakulteta.
Ajde da zaključimo da, kao razmišljam, zdrave glave.
U vreme kada je počela pandemija, dok su svi bili pogubljeni i ludi ja nađoh sebi idealno zanimanje; istovremeno i fetiš: ajde da posmatram ljude oko sebe. I sebe postavih u ulogu posmatrača. Živeh svoj život kao i do tada, sa redukovanim ovlašćenjima ali jebi ga; živeh.
Posmatrah ljude kako upadaju u depresiju zbog svakodnevnog punjenja sive mase raznoraznim vestima, ljudima se životi svedoše na čekanje Dnevnika i informacije o broju testiranih, zaraženih i umrlih. Jbt, ljudi prestadoše da pričaju sa komšijama, da ispijaju kafe, da pljuju vlast, opoziciju, da komentarišu vreme, sport: prestadoše sve: osta samo korona.
Razmišljao sam da li će prestati da dišu, jedu, seru (ovo treće nisam proveravao). Ljudi postadoše čaure. Gledao sam kako otac i sin razgovaraju sa maskama. Voleo sam horor žanr kao klinac ali ovo postade gore od svakog horora.
Pošto sam čovek širokih interesovanja imam prijatelje iz svih branši. To su ljudi koje poznajem po 30,40 godina. Odjednom poče vakcinacija....
Posmatram, jbt, ljude oko sebe koje godinama poznajem i gledam kako se menjaju. Prestadoše da idu na koncerte, u bioskope, pozorišta... Ljudi koji su se vakcinisali, ma koliko da su bili normalni; postadoše mi stranci. Zovem drugara na slavu (posećujemo se preko 20 godina) on tipa ne mogu, ne smem, biće gužva. Kad spomenem vakcinaciju postanu agresivni sa preporukom tipa vakcine, kao to je dobro, ono drugo nije. Pitam ih da li idu na svirke; ma ne tamo je gužva etc. Pa čega se brate plašiš? Vakcinisamn si!
Za kratko vreme, virus je podelio ljude, politika ih podelila na vakcinisane i nevakcinisane.
Kažu mi da sam antivakser. Nisam brate, primio sam sve vakcine (osim ovoga, ni sam ne znam kako da nazovem).
Zemlja un kojoj litar nafte košta 174 dinara, litar ulja 200, rol viršla 80, burek 150; takva zemlja ne voli svoje ljude.
Ta ista zemlja nam plaća da se vakcinišemo? I daje nam vakcine za dž? Mislite o tome...

Lep pozdrav

tiksi
gx
gx
Postovi: 1055
Pridružen: 22 Sep 2006, 00:00
Location: BOR SRBIJA
Contact person: Tiksi
Specialty: tv-multimedia

Re: Teorije zavere o CORONA virusu

Post napisao tiksi » 18 Nov 2021, 00:35

Vecina nije antivasker ali ovo i nije vakcina to je GENSKA TERAPIJA.
Po pitanju imuniteta do sad mi je savrseno radio , nikad oboleo od bilo kog virusa do sada , stalno sam u kontaktu sa psima , mojih 4 komada koji i nisu mnogo cisti i sa gomilom ulicnih koje hranim .
Verujem da sam sa njima razmenio sve moguce bakterije i viruse koji postoje i verujem da to mnogo utice na moj imunitet.
Ako gresim neka me neko ubedi u suprotno.
Sta mislite da li varana ( komodo dragon ) moze neko necim da zarazi i da od toga premine ?

Avatar
nike
gxu
gxu
Postovi: 2896
Pridružen: 21 Mar 2010, 11:35
Location: Split HR
Warranty service: Atosa Arisco Ozti Fimar Roller-Grill Systemair Fiocchetti Prismafood Cappone Hendi Omniwash Icetech ItalI-Ice
Contact person: NIKE
Specialty: whitegoods
Lokacija: Split, HR

Re: Teorije zavere o CORONA virusu

Post napisao nike » 10 svi 2022, 06:12

Nije još 100 miliona, ali na putu je:
https://youtu.be/RI57qwB2fQI
"Blago budalama, njima je lako jer ne misle tako!" PV

Avatar
spagagz
gx
gx
Postovi: 1526
Pridružen: 29 Dec 2008, 21:47
Location: Gorazde BiH
Contact person: Nedeljko
Specialty: tv-multimedia

Re: Teorije zavere o CORONA virusu

Post napisao spagagz » 10 svi 2022, 17:27

18 miliona ljudi umre svake godine od srcanog udara
10 miliona ljudi umre svake godine od kancera
x3 =84 miliona.
Ja bih predlozio da nas sve zatvore dok se ne pronadje vakcina.

Avatar
nike
gxu
gxu
Postovi: 2896
Pridružen: 21 Mar 2010, 11:35
Location: Split HR
Warranty service: Atosa Arisco Ozti Fimar Roller-Grill Systemair Fiocchetti Prismafood Cappone Hendi Omniwash Icetech ItalI-Ice
Contact person: NIKE
Specialty: whitegoods
Lokacija: Split, HR

Re: Teorije zavere o CORONA virusu

Post napisao nike » 10 svi 2022, 21:09

@spagagz
Brate, ovo je najsmisleniji post u zadnjih 20 godina OVOG FORUMA! Predlažem Fanzi da osmisli nagradu!
"Blago budalama, njima je lako jer ne misle tako!" PV

Odgovori
  • Slične teme
    Odgovori
    Pregledano
    Zadnji post

Natrag na “Kafana - Pab - Bircuz”