U vreme CORONA (COVID-19) virusa

Forum za neobavezne teme.
Avatar
nike
gxu
gxu
Postovi: 2896
Pridružen: 21 Mar 2010, 11:35
Location: Split HR
Warranty service: Atosa Arisco Ozti Fimar Roller-Grill Systemair Fiocchetti Prismafood Cappone Hendi Omniwash Icetech ItalI-Ice
Contact person: NIKE
Specialty: whitegoods
Lokacija: Split, HR

Re: U vreme CORONA (COVID-19) virusa

Post napisao nike » 30 Jul 2021, 23:06

https://youtu.be/WgRG2Ek4lII

Šta je? Zar se intelekt ponovo povukao od straha od barbara?
Tema umrla i virus nestao ili nojevi zabijaju glave u pijesak kao način obrane od predatora!

Katastrofa intelekta!
"Blago budalama, njima je lako jer ne misle tako!" PV

Avatar
sim
gxu
gxu
Postovi: 1117
Pridružen: 09 Jul 2009, 21:43
Location: Krusevac
Warranty service: Bela tehnika
Contact person: Ivan
Phone number: 0038162303936
Specialty: whitegoods

Re: U vreme CORONA (COVID-19) virusa

Post napisao sim » 31 Jul 2021, 01:41

Polako, kod nas su najavili koronu za 15 avgust, tako da imamo jos pola meseca fore.
SIMkom

Avatar
cubica
gx
gx
Postovi: 3653
Pridružen: 15 Nov 2006, 11:23
Location: IVANJICA
Warranty service: ERG
Specialty: tv-multimedia

Re: U vreme CORONA (COVID-19) virusa

Post napisao cubica » 31 Jul 2021, 03:48

više ih umrlo od vakcina i otrova u vakcinama nego od korone, a o nus pojavama da ne pričamo, ali treba vremena da narod dođe svesti i da govori bez straha...ovo je već sve viđeno i jasno sve, globalisti i farmako mafija i dalje stiskaju, pa videćemo....biće pljeskanja i nemira kad probaju i decu da vakcinišu i to bez ikakve potrebe. Ja sam spremio sve, mene samo sad zanima samo ko će stati ispred mene i leteće mu glava sa ramena.
A ovde, ja mislim da više nema smisla ni gubiti vreme niti forum maltretirati. 0x00xx5
cuby no thanks
samo laž treba državnu podršku, istina stoji sama od sebe uspravno! no thanks

Avatar
alexa_pg
Site Admin
Site Admin
Postovi: 5411
Pridružen: 22 Avg 2006, 08:10
Lokacija: Podgorica

Re: U vreme CORONA (COVID-19) virusa

Post napisao alexa_pg » 31 Jul 2021, 15:00

nike je napisao:
30 Jul 2021, 23:06
...virus nestao ili nojevi zabijaju glave u pijesak...
Niti je virus nestao, niti nojevi zabijaju glavu u pijesak.
Narod se umorio od priča o koroni. Sve je već rečeno. Novo nema ništa.
Svaki dan isti priča. Koliko ima novozaraženih, koliko ih je umrlo, koliko se vakcinisalo, prvi, drugi, treći... talas.
I što kaže kolega @cubica "nema smisla ni gubiti vreme niti forum maltretirati".
"I ja volim ljude ali ih sve manje podnosim"

Avatar
spagagz
gx
gx
Postovi: 1526
Pridružen: 29 Dec 2008, 21:47
Location: Gorazde BiH
Contact person: Nedeljko
Specialty: tv-multimedia

Re: U vreme CORONA (COVID-19) virusa

Post napisao spagagz » 31 Jul 2021, 19:59

Tacno tako.Ali kad smo vec kod toga,moram da kazem podatak od jedne nase doktorice u Torontu,ovo je iz prve ruke i nema na netu nista vezano za ovo sto cu napisati.Bolnice u Torontu su skoro pune pacijenata vakcinicanih sa mozdanim udarom i to veliki broj 20-godisnjaka i 30-godisnjaka.Pa sad kako ko hoce.Meni licno je bolje da umrem od korone nego da zivim sa poledicama udara.A i moj prvi komsija je drugi dan od revakcinacije imao mozdani,do duse on ima 70 godina.

Avatar
filka
gx
gx
Postovi: 1966
Pridružen: 13 Avg 2006, 10:38
Location: Kavadarci Makedonija
Warranty service: Fuego Grundig LG Beko Samsung
Specialty: tv

Re: U vreme CORONA (COVID-19) virusa

Post napisao filka » 01 Avg 2021, 07:33

Dodji da vidiš kako je u Albaniji-masa naroda uživa u moru,noćni život u fulu,restorani puni-niko ne nosi maske.
To traje vec više od mesec dana-ako i ima virus onda bi trebalo da ovo bude najveci klaster u ovom delu Evrope-VIDECEMO...
-će izginemo ki Mančester

Avatar
jaro
bela tehnika
bela tehnika
Postovi: 1169
Pridružen: 21 Jun 2009, 11:53
Location: stara pazova
Contact person: jaro
Specialty: whitegoods

Re: U vreme CORONA (COVID-19) virusa

Post napisao jaro » 01 Avg 2021, 09:10

Tako je na svakom moru...
Bez alata nema zanata!.....a bez znanja dzaba ti alat!

Avatar
bracans
bela tehnika
bela tehnika
Postovi: 430
Pridružen: 19 Apr 2014, 12:49
Location: Novi Sad
Specialty: whitegoods

Re: U vreme CORONA (COVID-19) virusa

Post napisao bracans » 10 Avg 2021, 19:15

01ziveli
Zadnja izmena: bracans, dana 21 Okt 2021, 00:03, ukupno menjano 1 put.

zozontv1
___
___
Postovi: 412
Pridružen: 16 Okt 2006, 08:10
Lokacija: Beograd (N. Beograd)

Re: U vreme CORONA (COVID-19) virusa

Post napisao zozontv1 » 15 Avg 2021, 07:01

Eh, kako bi dobro bilo kada bi oni što su otišli mogli da jave gde su pogrešili.....

Avatar
nike
gxu
gxu
Postovi: 2896
Pridružen: 21 Mar 2010, 11:35
Location: Split HR
Warranty service: Atosa Arisco Ozti Fimar Roller-Grill Systemair Fiocchetti Prismafood Cappone Hendi Omniwash Icetech ItalI-Ice
Contact person: NIKE
Specialty: whitegoods
Lokacija: Split, HR

Re: U vreme CORONA (COVID-19) virusa

Post napisao nike » 02 Sep 2021, 21:34

Vidim da ste se naoružali činjenicama do zubi!

Ovako i u Amerike! Zapali se 5 Tesli, i onda zovu Elona pred kongres. U međevremenu godišnje zapali se preko 200000 ICE (MSUS) i pogine preko 200 ljudi u požarima tih automobila i nitko ni da mrdne!

https://www.nfpa.org/-/media/Files/News ... efires.pdf

Šta ti je propaganda i nerazmišljanje svojom glavom! 0x00xx6
"Blago budalama, njima je lako jer ne misle tako!" PV

Avatar
bracans
bela tehnika
bela tehnika
Postovi: 430
Pridružen: 19 Apr 2014, 12:49
Location: Novi Sad
Specialty: whitegoods

Re: U vreme CORONA (COVID-19) virusa

Post napisao bracans » 12 Sep 2021, 17:56

01ziveli
Zadnja izmena: bracans, dana 21 Okt 2021, 00:04, ukupno menjano 1 put.

vlajkosdb
bela tehnika
bela tehnika
Postovi: 541
Pridružen: 27 Jun 2007, 06:23
Lokacija: NOVI SAD

Re: U vreme CORONA (COVID-19) virusa

Post napisao vlajkosdb » 12 Sep 2021, 19:54

Al si se nalupo svaka cast,ovo nema veze sa mozgom.Nekad se primila jedna vakcina za ceo zivot,a sad ce trebati dvaput dnevno,ako ovako nastave .Ako ti primis vakcinu i zastitis se,ja se ne vakcinisem,ajde matere ti objasni kako se ti mozes zaraziti pre od mene.Ili ti nosis pancir,ja ne,pucaju na nas ko ce pre da nejebe.Dosta vise o koroni,treba ovu temu zatvoriti da se vise okrenemo tehnici.

Avatar
cubica
gx
gx
Postovi: 3653
Pridružen: 15 Nov 2006, 11:23
Location: IVANJICA
Warranty service: ERG
Specialty: tv-multimedia

Re: U vreme CORONA (COVID-19) virusa

Post napisao cubica » 13 Sep 2021, 03:01

vlajkosdb je napisao:
12 Sep 2021, 19:54
Al si se nalupo svaka cast,....Dosta vise o koroni,treba ovu temu zatvoriti da se vise okrenemo tehnici.
Brate Vlajko, gledam i ja i ne mogu da verujem, šta sve hodi po ovoj jadnoj majci Zemlji... :tooo: Treba brisati što pre, ovo će nas ionako sludeti sve pre ili kasnije, samo Fanza da aminuje i Aleksa će imati najlepši klik ove godine lolzi
cuby no thanks :pivopije:
samo laž treba državnu podršku, istina stoji sama od sebe uspravno! no thanks

Avatar
KASA1
Site Admin
Site Admin
Postovi: 3028
Pridružen: 14 Feb 2011, 10:28
Location: Zagreb
Specialty: tv-multimedia

Re: U vreme CORONA (COVID-19) virusa

Post napisao KASA1 » 13 Sep 2021, 09:48

Temu iz bircuza može obrisati svatko od urednika,... no, ako se mene pita to se iz poštovanja prema postavljaču iste, dragom nam @Stolle-tu, sigurno neće dogoditi. Ono što vas molim je da se suzdržite od vrijeđanja i zajedljivih komentara.
"Čovječe, pazi da ne ideš malen ispod zvijezda!"

Avatar
nike
gxu
gxu
Postovi: 2896
Pridružen: 21 Mar 2010, 11:35
Location: Split HR
Warranty service: Atosa Arisco Ozti Fimar Roller-Grill Systemair Fiocchetti Prismafood Cappone Hendi Omniwash Icetech ItalI-Ice
Contact person: NIKE
Specialty: whitegoods
Lokacija: Split, HR

Re: U vreme CORONA (COVID-19) virusa

Post napisao nike » 13 Sep 2021, 21:51

Kao urednik, ne pada mi napamet brisati ovakvu temu. Nema bolje na cijelom forumu za postizanje color slike (slike u boji)! Crno-bijela slika je uglavnom ružna i dosadna! Vidi ovu ljepotu:
https://www.index.hr/mame/clanak/turski ... 03515.aspx

Što se mene tiće, komentari su dobrodošli dok se nikog konkretnog "at Hominem" ne vrijeđa. Vrijeđanje ideologija, stavova i svega drugog što nije personalizirano, je po meni dobrodošlo i poželjno jer se time ostvaruje sloboda govora, koja nam je tako strana na ovim prostorima! Jedino je dozvoljena u humoru, djelomično! Jer i tu ima tabu tema, prema nekima.
Prema tome, držimo se danih sloboda koje ne ugrožavaju tuđe slobode. Pri tom ne mislim na slobodu da se osjetiš uvrijeđenim jer to je individualno i uglavnom iracionalno tj. subjektivno! Ako je subjektivno, onda nije objektivno. Prema tome, onda je irelevantno! :uca: :yeah: :yeah: :yeah: :yeah:
"Blago budalama, njima je lako jer ne misle tako!" PV

Avatar
nike
gxu
gxu
Postovi: 2896
Pridružen: 21 Mar 2010, 11:35
Location: Split HR
Warranty service: Atosa Arisco Ozti Fimar Roller-Grill Systemair Fiocchetti Prismafood Cappone Hendi Omniwash Icetech ItalI-Ice
Contact person: NIKE
Specialty: whitegoods
Lokacija: Split, HR

Re: U vreme CORONA (COVID-19) virusa

Post napisao nike » 13 Sep 2021, 22:14

"Blago budalama, njima je lako jer ne misle tako!" PV

Avatar
chellawy
gx
gx
Postovi: 3186
Pridružen: 12 Avg 2006, 22:25
Location: Bačka Palanka
Contact person: SIX
Specialty: tv

Re: U vreme CORONA (COVID-19) virusa

Post napisao chellawy » 16 Sep 2021, 20:08

ćubi ti me prvi iznenađuješ s obzirom da si radio (radiš ) u zdravstvu
Ljudi moji da li ste vi svi toliko GLUPI ili ste podlegli globalnom zaglupljivanju koje se zaista sprovodi veoma dugi niz godina putem svih medija a na žalost i putem interneta koji je u početku bio samo za one pametne a kad je uzeo maha i "pojeftinijo" nizom godina i omasovlajvanjem je stvorio "pakao" i ništa lepo....

Da pređem na temu ....
Ja sam prošle godine preležao covid 19 u blažem obliku. Došao iz Nemačke kući i pazio da nikog ne zarazim. I bi tako !!! u kući nas je 6oro. I je bilo od 1og do 15og septembra 2020te.
prelećao sam koronu u lakšem obliku.
Nastavio sam da radim osle toga na baušteli u sVrbiji u BG na vodi meseca dana , putovao svaki dan BP - BG (kombi) 4 čoveka u tom periodu bila pozitivna, mladi judi, srećom lakši slučajevi.
Prebacili me na zgradu 3+P u Palanci , 32 stana. Zima , kontejner za pauzu. 8 ljudi , mart mesec , 3 pozitivna. Bolovanje. mladi ljudi. Sve prošlo ok.
Dao sam otkaz u maju. Išao na pecanje čekao da prođe leto i lepo vreme da se osunčam i isteram zimu iz kostiju koju sam navuako na zgradi ...

... i čekam novi ugovor za posao u drugoj firmi (dao sam otkaz u SKV-u) u maju
I kad mi je sigao poziv za novi posao 3eg septembra , morao sam da zamolim novog poslodavca da me sačeka 20 dana ...

Celu porodicu ( ženu, decu i mamu i tatu mi je zarobio korana virus !!! )
i tada nastaje horor scenario !!!

Ne dao BOG nikome !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Svi oni koji ne veruju nek im je sa srećom !!!!

Virus POSTOJI , a da li je veštački stvoren ili nije , je skroz ne bitno, jer mi kao obični smrtnici možemo da PUŠIMO karinu !!!!

Meni je žena bila u bolnici od 1og do 13og septembra. Sa obostranom upalom pluća. Da je samo dan ili dva zakasnila da ode u bolnicu (ovu novu koju je Brnabićka otvorila na Mišeluku) plakao bih joj na grobu već odavno.... kao što se i naš kolega crnisale oprostio od ovog sveta ....
Otac mi je još uvek tamo , od 29og avgusta i ko zna kad će kući ...... deca su sve to lakše podnela i hvala bogu dobro su.

Malo je reći koliko sam vremena proveo sa svima njima kod lekara na čekanju i koliko sam smršao i šta sam sve morao da radim... njih 5 bolesnih a ja sve izdržavam , materijalno i fizički.
Odlažem put u Nemačku , itd ......

Ko god ne veruje u virus a pogotovo u ovaj novi soj delta ,je kompletna BUDALA. Virus postoji a da li je stvoren u LABu ili nije to je nebitno, ko misli da je MUDONJA i može da ga prenoći je za mene TOTALNI IDIOT !!!!!!

ja sam preležao onaj prvi soj, a ovaj drugi je mnogo GORI. Prošle godine sam bio kući i nisam nikoga u porodici zarazio i prelaežao sam virus.
Ove godine ostalih 5 članova porodice su u roku od 3 dana svi bili inficirani . Deca (sin 17 i ćerka14 godina) su relativno lako preboleli virus
ALi otac , majka i žena su svo troje imali obostranu virusnu upalu pluća !!!!!!

Ako mislite da ste mnogo pametni i verujete u DEBILNE vesti koje možete da pročitate na internetu , NEK VAM JE SA SREĆOM !!!!!

Samo da čujete priče iz bolnice koje vam vaš najbliži priča svaki dan....... ne biste SRALI po forumima !!!!!
Kompletna ponuda rezervnih delova koja će biti veoma ažurirana u narednih dve ,dve i po godine :)
https://www.kupindo.com/Clan/chellawy/SpisakPredmeta

Avatar
buzdumra
gx
gx
Postovi: 5345
Pridružen: 22 Okt 2006, 20:14
Location: srbija

Re: U vreme CORONA (COVID-19) virusa

Post napisao buzdumra » 16 Sep 2021, 22:25

six zanima me samo jedna stvar ,.
jel stari vakcinisan ili nije ..tj. dal je bilo ko vakcinisan?
proradijo mi net zahvaljujuci fanzi

Avatar
cubica
gx
gx
Postovi: 3653
Pridružen: 15 Nov 2006, 11:23
Location: IVANJICA
Warranty service: ERG
Specialty: tv-multimedia

Re: U vreme CORONA (COVID-19) virusa

Post napisao cubica » 17 Sep 2021, 00:11

Ćelly, polako samo i bez sekiracije. Bori se i trudi koliko možeš kao i svi mi. Šta je život nego borba u današnje vreme, svi se nosimo sa problemima kako ko ume i kako se snađe. Mnogima od nas materijalno nije na prvom mestu, već duhovno, i zato nismo svi isti i ne bi ni valjalo da je sve po šablonu. Zato i ne reagujemo isto na bolest.
Evo zanimljive stvari...nema veze ko je tražio od Ministarstva zdravlja informacije od javnog značaja, ali pogledajte odgovor. PCR, maske...zdravstvo nema informacija ni o korisnosti ni o štetnosti koje mogu da izazovu, ali ih ipak gura i preporučuje...e sad, ako čovek normalno razmišlja, ja ne znam šta reći na ovo?
Paradoks, zanimljivo ili šta? Meni nije više uopšte zanimljivo, samo mi žao što nas prave budalama, maskiraju, oduzimaju pravo na život, pravo da uđeš u trgovinu i kupiš hleb, pravo da školuješ decu, pravo da putuješ, živiš, da se izjasniš...gubi se sloboda a zarad čega, po svim zvaničnim podacima nema uvećane smrtnosti, štaviše, ostaje teška sumnja šta nas čeka zbog štetnosti svega primenjenog...kao u Izraelu gde je 85% odraslih špricano a vidite sad šta se radi, pandemija. Pa i u Srbiji...najviše špricani..najgori u regionu.
Mislim, i pre sam rekao, da se od ovoga treba distancirati i zaboraviti, makar ovde.
cuby no thanks :pivopije:
Prilog
djevrek.jpg
samo laž treba državnu podršku, istina stoji sama od sebe uspravno! no thanks

Avatar
KASA1
Site Admin
Site Admin
Postovi: 3028
Pridružen: 14 Feb 2011, 10:28
Location: Zagreb
Specialty: tv-multimedia

Re: U vreme CORONA (COVID-19) virusa

Post napisao KASA1 » 17 Sep 2021, 00:50

@chellawy, znaš onu narodnu,... nije blago ni srebro ni zlato već je blago što je srcu drago. Je*eš posao, doći će drugi, a obitelj je, svi to znamo, svetinja, za koju si ti i podmetnuo leđa kad je to najviše trebalo.
Nadam se samo da je najgore prošlo a tvom ocu želim što brži oporavak i povratak kući.
"Čovječe, pazi da ne ideš malen ispod zvijezda!"

Odgovori
  • Slične teme
    Odgovori
    Pregledano
    Zadnji post

Natrag na “Kafana - Pab - Bircuz”