Da li ste i Vi Audio Fanatik

Forum namenjen audiofilima i oni koji to još nisu. Kućna ozvučenja.

Urednici: nike,Stolle

arsa
_
_
Postovi: 68
Pridružen: 29 Apr 2008, 17:19
Location: Norway
Contact person: Arsa
Specialty: tv-multimedia

Post napisao arsa » 09 svi 2008, 23:05

ja se ubacio na brzaka i skroz promasio temu,ali neka ostane.i samo da dodam,jesam audio fanatik.

arsa
_
_
Postovi: 68
Pridružen: 29 Apr 2008, 17:19
Location: Norway
Contact person: Arsa
Specialty: tv-multimedia

Post napisao arsa » 10 svi 2008, 01:12

Napravio i prodao.
Prilog
starlet.jpg
starlet.jpg (5.48 KiB) Pregledano 4074 puta.

arsa
_
_
Postovi: 68
Pridružen: 29 Apr 2008, 17:19
Location: Norway
Contact person: Arsa
Specialty: tv-multimedia

Post napisao arsa » 10 svi 2008, 01:15

Materijal cuci i ceka da se uradi.za nas standard odlicno.
Prilog
vib170al.jpg
vib170al.jpg (7.21 KiB) Pregledano 4069 puta.

Avatar
dela
_
_
Postovi: 13
Pridružen: 11 Feb 2008, 08:52
Location: Kavadarci
Contact person: Ilija
Phone number: 0038975970413
Specialty: audio
Lokacija: Kavadarci

Re:

Post napisao dela » 26 Jun 2008, 15:11

gogos je napisao:eeeeeeeeeeee, ljudi moji,u svemu tome ja mogu samo da vam popravim zvucnike ako ih preforsirate : sorry
Kako mozemo tako isto misliti
ha ha ha ha pozzzz

Avatar
dela
_
_
Postovi: 13
Pridružen: 11 Feb 2008, 08:52
Location: Kavadarci
Contact person: Ilija
Phone number: 0038975970413
Specialty: audio
Lokacija: Kavadarci

Re:

Post napisao dela » 26 Jun 2008, 15:17

Majstor Duja je napisao:
fanzo je napisao:Stolle ,nisam ni ja čuo za tvoje sprave , ali sudeći iz mog skromnog iskustva čini mi se da bi vredelo poslušati kako to svira ...setite se samo naširoko poznatog Quod405 ...ništa naročito što se tiče spoljašnjeg izgleda :) ...
Eh, pravio sam taj 405 i 33 predpojacalo i to je godinama jako lepo sviralo, prilicno snazno - za samogradnju dusu dalo...
Mada sto rece Stolle to danas nikom ne treba, uguras 4 mosfeta i 2X50V napajanje, zvucnike "made in china" i klinci se oduseve na zurkama....zvuk, naravno - ocajan! Al` vazno da "odlepljuje tapete"! :shock:
Pa ako je za tapete i za zurke za klince onda ima i jeftinija varijanta
uzmes MISTUBA mixer i dva 15" sound max kutije i ajmo rusiti sve to kosta oko 1200EUR. a imas snagu 800W. Nije bas neki kvalitetan zvuk ali podnosi se, a za klince je super
a za nas za kucnu upotrebu predlazem Harman Kardon
Pozzz

FoxVanis

Re: Da li ste i Vi Audio Fanatik

Post napisao FoxVanis » 02 Apr 2009, 12:27

Ja sam uvek bio audio fanatik i non-stop patim od dobrog zvuka. Postavić uskoro nekoliko mojih projekata audio pojačavača i pred-pojačavača koje sam ja projektovao i dizajnirao za sebe. Mnogi su proplakali kada su čuli moje ozvučenje ali verujem da će se i ovde mnogima dopasti idejna rešenja, pa ko voli neka izvoli...

Kosovic
_
_
Postovi: 24
Pridružen: 14 Feb 2010, 23:01
Location: Vrbas

Re: Da li ste i Vi Audio Fanatik

Post napisao Kosovic » 08 Mar 2010, 20:39

Da se i ja predstavim i prijavim među Audio fanatike.
Zovem se Aleksandar Kosović, iz Vrbasa sam, student treće godine na Pedagoškom fakultetu u Somboru, smer Dizajner medija u obrazovanju (da pojednostavim, profesor informatike). Volim elektroniku i ogroman sa Audiofil ili fanatik, kako god. Nažalost, za sad imam samo ovaj jadni receiver VIVAX AM-100, inače imam kući RADIOLA studio koji je dosta star, ali ga ne bih dao ni za koje pare. Jedino što kuburim što neće niko da se prihvati da ga malo pogleda i da popravi par stvari koje su mu godine uzele inače.. radi super. Inače, tata je jedno vreme radio sa velikim razglasima i pojačalima, tako da u kući nikad nije manjkalo glasne i kvalitetne muzike. Planiram u nekoj bliskoj budućnosti da uzmem neki Pioneer ili Kenwood receiver i neke zvučnike. :fanzo:

Palme
___
___
Postovi: 378
Pridružen: 25 Jun 2007, 20:32
Location: Sweden
Contact person: Damir
Phone number: 0046 31 811238
Specialty: tv-multimedia

Re: Da li ste i Vi Audio Fanatik

Post napisao Palme » 23 Okt 2012, 11:53

Za sebe mogu reci da jesam audiofil,,,,preslusao sam i imao raznorazne kombinacije zvucnika,izlaza,predpojacala,,gramofona,,i jednostavno mogu reci da nema najboljeg sistema,,najbolji sistem je onaj koji nama najljepse zvuci u uhu i srcu.Danas nemam nikakav stereo,,,imam malu zbirku Marantz aparata iz sedamdesetih,,,to sve lezi u kutijama,,,rekao bih da su sedamdesete bile zlatne godine zvuka ali i muzicke produkcije.Danas nema muzike niti umjetnosti,,danas je digitalizacija proizvela samo efekte.

Avatar
vetrenjaca
gx
gx
Postovi: 120
Pridružen: 14 Avg 2009, 13:13
Location: Loznica
Contact person: Zdravko
Specialty: tv

Re: Da li ste i Vi Audio Fanatik

Post napisao vetrenjaca » 23 Okt 2012, 12:52

Resize of IMG_0293.JPG
Ja, ko u flmu POLTRON ,kad se izivciram uzmem pa nesto i odsviram

Avatar
Stolle
Preminuo
Postovi: 19100
Pridružen: 12 Avg 2006, 23:35
Location: Srbija
Specialty: tv-multimedia
Lokacija: Dimitrovgrad

Re: Da li ste i Vi Audio Fanatik

Post napisao Stolle » 23 Okt 2012, 21:35

Palme je napisao:,,,rekao bih da su sedamdesete bile zlatne godine zvuka ali i muzicke produkcije.Danas nema muzike niti umjetnosti,,danas je digitalizacija proizvela samo efekte.
Ovo je, na žalost, tačno.
"29 poslednjih dana u mesecu je najteže"

Odgovori

Natrag na “Audiofili - Fanatici”