15ti januar 2012 ... pragnjijada Dvorovi RS Globus

Podforum teme o seminarima i druženjima kolega servisera
Avatar
chellawy
gx
gx
Postovi: 3186
Pridružen: 12 Avg 2006, 22:25
Location: Bačka Palanka
Contact person: SIX
Specialty: tv

15ti januar 2012 ... pragnjijada Dvorovi RS Globus

Post napisao chellawy » 08 Jan 2012, 20:06

Sa nekoliko kolega sa pričao o ovome već duže vreme.
Ako ima zaintresovanih izvolite javite se. Naime restoran tj pečenjara (i šta sve još) Globus iz Dvorova Republka Srpska (malo pre Bjeljine) ima uvek sveže prasetine i jagnjetine. :klopa:

S obzirom da je to sledeća nedelja, možda i nije puno vremena ali ko je zaintresovan nek se javi ovde.
Plan je da bi se našli tamo oko podne tj 12h , i onda taman dok se prebrojimo i saberemo ručamo do 14h- 15h pa ko je žedan pivo do fajronta ... :pivopije: :pivopije:

postavlje se samo još pitanje da li treba proveriti da li rade (ali koliko znam rade 365 dana u godini) i da li su slučajno popunjeni kapaciteti.

razgovorao sam s fanzom , vladimirbp, bursac, a došao bi i moj zet (ako ne radi) ....

Do srede kažu da će biti vreme slično današnjem. Ako se slučajno pokvari i bude scenario kao juče u Sjenici (3 mestra snega) :shock: :shock:
onda se naravno odlaže krkanje tj pragnjijada :lala: :lala:
Kompletna ponuda rezervnih delova koja će biti veoma ažurirana u narednih dve ,dve i po godine :)
https://www.kupindo.com/Clan/chellawy/SpisakPredmeta

bursac
gx
gx
Postovi: 363
Pridružen: 07 Feb 2007, 05:59
Lokacija: Knin-Sabac

Re: 15ti januar 2012 ... pragnjijada Dvorovi RS Globus

Post napisao bursac » 08 Jan 2012, 21:43

Kako sad stvari stoje ja sam "ZA" , da se sastanemo "uživo" i da razradimo strategiju daljnjeg djelovanja u novonastalim , od nas ničim izazvanim ,negativnim ekonomskim okolnostima ... lolzi Pošto je kafana odlično mjesto gdje se svaki od nas može nasmijati i zezati a da se to drugačije ne protumači , predlažem kolegama da ne oklijevaju ...Vidimo se ko dođe ... :pivopije: :pivopije: :pivopije: :pivopije: :pivopije:

Avatar
generacija 49
Preminuo
Postovi: 3838
Pridružen: 04 Nov 2006, 09:40
Location: Beograd,Srbija
Specialty: tv-multimedia
Lokacija: Srbija

Re: 15ti januar 2012 ... pragnjijada Dvorovi RS Globus

Post napisao generacija 49 » 08 Jan 2012, 23:22

Dobra ideja i ja sam za , ALI ishitreno, ipak , kratak rok.Mislim da je mesec dana realan rok,ako ne zaveje Sibirska zima.A i treba se otrezniti od "srbinca" :roll:
only thinking :roll:

I kako ide program, kako je zamisljeno.Da brzo razmisljam. :?: :dmzs:
Osiguranje za srbiju , zelena karta za RS 2000.00 Din,oko 20 j.Ja imam 135 Km do Bjeljine .Netreba ici na Pavlovica cupriju, ima cetri sela i sporo.Treba se odvojiti na 90-tom Km i jos 30 -40 0 to je to .Ali od Bg.Vreme avanture oko 1h i 40min.
Moze na vazecu licnu kartu pasos ne treba.
Only thinking... :roll: Paz' te priču...poezija. :deda:

Avatar
chellawy
gx
gx
Postovi: 3186
Pridružen: 12 Avg 2006, 22:25
Location: Bačka Palanka
Contact person: SIX
Specialty: tv

Re: 15ti januar 2012 ... pragnjijada Dvorovi RS Globus

Post napisao chellawy » 09 Jan 2012, 15:27

Ide se na Raču pa posle rače nema ni 30km

Otprilike ovako: Po čoveku 400-500 grama klope. I ako računaš 4-5 piva (pića). Sve skupa bez putnih troškova. Svako po crvenu i to je dosta. Možda ako neko ima dobar cug ko moj zetonja pa da mu treba još jedna crvena za piće ... :lala:

I mislim da će i ko dođe biti tu iz okoline do 100km.
konkretno je veoma pristupačno jer dosta nas ne mora da prolazi gužvu tipa NS BG i slično .... a i nedelja prepodne barem nije gužva za voziti. Samo da vreme ostane ovako i da se nepogorša.

mislim da je 20jes maraka kilo pečenja , što će reći da je isto kao i kod nas. A pivo isto tako nepune dve markice...

Ali zato gorivo 20+ dinži jeftinije , pa se u povratku mogu obradovati rezervoari :D

Itaman ko sipa pun rezervar onda mu sve ostalo došlo gratis :dmzs: :dmzs:
Kompletna ponuda rezervnih delova koja će biti veoma ažurirana u narednih dve ,dve i po godine :)
https://www.kupindo.com/Clan/chellawy/SpisakPredmeta

vladimirbp
bela tehnika
bela tehnika
Postovi: 149
Pridružen: 14 Avg 2006, 21:36
Location: Srbija
Contact person: Vladimir
Specialty: whitegoods
Lokacija: Backa Palanka

Re: 15ti januar 2012 ... pragnjijada Dvorovi RS Globus

Post napisao vladimirbp » 11 Jan 2012, 21:42

Ko sto je kolega Sinisa reko mi dolazimo...samo neka oni spreme dosta jagnjetine a za ostalo cemo lako :)
Mislim da smo zadnji put platili oko 22km kilo jagnjetine a prasetina je nekih 12km...taman jedan lagani nedeljni rucak

bursac
gx
gx
Postovi: 363
Pridružen: 07 Feb 2007, 05:59
Lokacija: Knin-Sabac

Re: 15ti januar 2012 ... pragnjijada Dvorovi RS Globus

Post napisao bursac » 11 Jan 2012, 22:01

Jeftinija mi je jagnjetina nego kucanje po tastaturi , prsti me boleee ... lolzi

Avatar
buzdumra
gx
gx
Postovi: 5345
Pridružen: 22 Okt 2006, 20:14
Location: srbija

Re: 15ti januar 2012 ... pragnjijada Dvorovi RS Globus

Post napisao buzdumra » 12 Jan 2012, 14:30

zao mi je ja nemogu da idem, ne zbog jednog razloga nego vise , da je iduci mesec pa ajd mozda... :pivopije:
proradijo mi net zahvaljujuci fanzi

Avatar
rubin_miki
Preminuo
Postovi: 3382
Pridružen: 13 Avg 2006, 00:22
Location: Prilep Makedonija
Specialty: tv-multimedia
Kontakt:

Re: 15ti januar 2012 ... pragnjijada Dvorovi RS Globus

Post napisao rubin_miki » 12 Jan 2012, 15:16

iduci mesec (vrlo verovatno) ja cu u Pancevo..ali ne idem sam i tesko da mogu nekako da dodjem, ali ipak moram da reknem za dolazak, cisto nekome ako nesto treba odavde.
ce da izadjem na televizor,a????
http://www.macedonium.org/makedonija.swf

Avatar
vetrenjaca
gx
gx
Postovi: 120
Pridružen: 14 Avg 2009, 13:13
Location: Loznica
Contact person: Zdravko
Specialty: tv

Re: 15ti januar 2012 ... pragnjijada Dvorovi RS Globus

Post napisao vetrenjaca » 13 Jan 2012, 12:18

Dal bi bilo dosta
DSC00532.jpg
:pivopije: :pivopije: :pivopije: :pivopije: :pivopije:

Odgovori

Natrag na “Seminari i Druženja”