Solidarna pomoc kolegi u "Nevolji"

Avatar
fanzo
Site Admin
Site Admin
Postovi: 15855
Pridružen: 02 Avg 2006, 06:41
Location: Bački Petrovac, Srbija
Phone number: 0038121781575
Specialty: tv-multimedia
Lokacija: Bački Petrovac

Re: Solidarna pomoc kolegi u "Nevolji"

Post napisao fanzo » 26 Avg 2010, 23:37

Račun će Six da postavi sutra .. e sad detalje oko toga da li će se moći uplaćivati iz inostranstva ne znam... ili koliko će koštati provizija .. da ne bude skuplja mera od dare .. ali sam već na prvoj stranici napisao da se možete obratiti kolegi kome ste uplaćivali članarinu za forum, a ja ću već dalje sa njima rešavati.
Kojim god putem odlučite nije problem.

Kolege koje primaju uplatu za članarine iz susednih republika, nisam posebno o ovome obavestio .. ali eto sada im je već sve jasno ..

Što se tiče ESR metra .. u utorak kada smo bili kod Kiska .. Kisko mi je dao taj ESR u delovima (nas dvojica smo još davno pričali o tome) .. zašto je u delovima je duga priča, mislim da ga je prislonio na napon, ne znam .. no, dao mi ga je da očitam PIC sa njega i da ga stavim tu na forum .. a on će staviti šemu i sve šta ima od njega .. ESR nije on pravio, to je bila neka njegova kombinacija sa nekim njegovim prijateljem, ali softver nije dobio .. e sad da ne dužim, nije ni meni skroz jasno .. no, dao je da očitam pic i da ga stavim tu na forum, pa ko može da skine pločicu u neki format .. pa da se napravi pločica kod nekog i da svako sebi sastavi kao SMPS .. ili da neko sastavi pa da mu se plati nadoknada za trud. Koliko je meni poznato on sam ne može da završi sve oko tog ESR metra i nije načeo tu temu da bi nama nešto prodao. Zamisao je bila da ja očitam pic jer on nema čime pa da sve skompletiramo i stavimo na forum .. pa ko može, neka nešto uradi od toga.
Eto, to je to .. e sad možete dalje razmišljati..
Ja ću PIC očitati (čim stignem) i staviti fajl u tu temu .. a ako ima zainteresovanih da organizuju izradu pločice neka se jave .. i ja sam za ESRmetar.
Svakodnevno usavršavanje je bolje od zakasnelog savršenstva

Avatar
fanzo
Site Admin
Site Admin
Postovi: 15855
Pridružen: 02 Avg 2006, 06:41
Location: Bački Petrovac, Srbija
Phone number: 0038121781575
Specialty: tv-multimedia
Lokacija: Bački Petrovac

Re: Solidarna pomoc kolegi u "Nevolji"

Post napisao fanzo » 26 Avg 2010, 23:40

I nemojte o ovoj temi pisati u drugim delovima foruma !!!
Svakodnevno usavršavanje je bolje od zakasnelog savršenstva

vladimirbp
bela tehnika
bela tehnika
Postovi: 149
Pridružen: 14 Avg 2006, 21:36
Location: Srbija
Contact person: Vladimir
Specialty: whitegoods
Lokacija: Backa Palanka

Re: Solidarna pomoc kolegi u "Nevolji"

Post napisao vladimirbp » 26 Avg 2010, 23:41

Pridruzujem se prelogu i bas mi je drago da smo se u tolikom boju odazvali...10eura nije puno a kad se skupi na gomilu bice to solidna cifra za naseg kolegu.Kako stoji sa lekovima?...ako mora kupovati citostatike i ostala cuda mozda ce mu biti to i malo...

Avatar
milan_lep
gx
gx
Postovi: 355
Pridružen: 13 Avg 2006, 00:46
Location: Leposavic, Kosovo
Specialty: tv-multimedia

Re: Solidarna pomoc kolegi u "Nevolji"

Post napisao milan_lep » 26 Avg 2010, 23:55

Naravno i ja sam za.
Pozdrav

Avatar
alexa_pg
Site Admin
Site Admin
Postovi: 5414
Pridružen: 22 Avg 2006, 08:10
Lokacija: Podgorica

Re: Solidarna pomoc kolegi u "Nevolji"

Post napisao alexa_pg » 27 Avg 2010, 00:01

Takodje za i bice uradjeno kao sto je fanzo predlozio
...Kolege iz susednih republika koje žele pomoći neka se obrate kolegama kod kojih su uplaćivali članarinu za forum.
"I ja volim ljude ali ih sve manje podnosim"

Avatar
rubin_miki
Preminuo
Postovi: 3382
Pridružen: 13 Avg 2006, 00:22
Location: Prilep Makedonija
Specialty: tv-multimedia
Kontakt:

Re: Solidarna pomoc kolegi u "Nevolji"

Post napisao rubin_miki » 27 Avg 2010, 00:30

fanzo je napisao:...Ja ću PIC očitati (čim stignem) i staviti fajl u tu temu ....
hmm..nisam ni zamisljao da je tako, hteo sam samo da kupnjom tog ESR-a da damo povod za pomoc..a, ako stoje tako stvari oko PIC-a, ako je on kupljen, narucen odnekud, nema nista od citanja onda, PIC-u svako a i ja dizem zastitu i moz svako posle da se slika..nema otkljucavanja..ali, to je druga tema, to cemo negde u drugoj temi da ne kvarimo ovu sada..
licno, posto elektroniku dozivljavam kao drogu kojom BELO moze vodu da nosi, i znam da svako od nas pa i Dragan nece bataliti za sve ovo vreme koje treba da odmara, zamislio sam ovo sa ESR..ali izgleda da sam usro...dobro onda, nema nista od toga, drzimo se prvoj donaciji..
ce da izadjem na televizor,a????
http://www.macedonium.org/makedonija.swf

Avatar
cubica
gx
gx
Postovi: 3656
Pridružen: 15 Nov 2006, 11:23
Location: IVANJICA
Warranty service: ERG
Specialty: tv-multimedia

Re: Solidarna pomoc kolegi u "Nevolji"

Post napisao cubica » 27 Avg 2010, 00:38

nema veze kad je tako..ideja ti je bila super i sasvim na mestu, i videcemo jos za to...nego..ko pomenu crne citostatike?? :( to je valjda trebalo nekom Stolovom prijatelju ako sam dobro shvatio Stola, ne koristi valjda to?? :(
pozz,
cubica
samo laž treba državnu podršku, istina stoji sama od sebe uspravno! no thanks

Avatar
rubin_miki
Preminuo
Postovi: 3382
Pridružen: 13 Avg 2006, 00:22
Location: Prilep Makedonija
Specialty: tv-multimedia
Kontakt:

Re: Solidarna pomoc kolegi u "Nevolji"

Post napisao rubin_miki » 27 Avg 2010, 01:04

da bre, kakvi crni citostatici, aman zaman.. :shock: ko ide da ga vidi, nek se okolo naokolo raspita sta mu treba od lekova, da vidimo i ovde dole ako nesto treba da se nabavi..ja znam da je tamo gore bolje reseno i da ima, ali ipak, ako nesto treba tu smo svi..
ce da izadjem na televizor,a????
http://www.macedonium.org/makedonija.swf

djenka
_
_
Postovi: 142
Pridružen: 08 Sep 2008, 22:10
Location: loznica

Re: Solidarna pomoc kolegi u "Nevolji"

Post napisao djenka » 27 Avg 2010, 01:21

Tu sam i ja,treba pomoci u nevolji.

Avatar
frigo
bela tehnika
bela tehnika
Postovi: 450
Pridružen: 29 Jan 2008, 02:58
Location: Odžaci - Ljubljana - Domzale -Vir
Warranty service: Carrier...
Contact person: Dragan Antic
Phone number: 0038670501511
Specialty: whitegoods
Lokacija: Odžaci - Ljubljana
Kontakt:

Re: Solidarna pomoc kolegi u "Nevolji"

Post napisao frigo » 27 Avg 2010, 03:40

Pozdrav drugari lep gest, treba pomoci u nevolji i jasam Za!!!
Prijatelj je najveće bogatstvo u životu.

jujumara
bela tehnika
bela tehnika
Postovi: 93
Pridružen: 13 Okt 2009, 09:03
Location: belgrade

Re: Solidarna pomoc kolegi u "Nevolji"

Post napisao jujumara » 27 Avg 2010, 09:42

Pozdrav Kolege
Naravno da sam i ja za da pomognemo coveku,molim vodju akcije da nam preporuci koliko bi trebali da uplatimo
Pozdrav Jujumara

nixson
gx
gx
Postovi: 126
Pridružen: 03 Jan 2008, 00:57
Location: BiH
Contact person: Nihad

Re: Solidarna pomoc kolegi u "Nevolji"

Post napisao nixson » 27 Avg 2010, 10:53

Vrlo rado,kome god treba .Odmah cu kontaktirat kolegu BD oko nacina placanja. Pozdrav za sve

Avatar
chellawy
gx
gx
Postovi: 3186
Pridružen: 12 Avg 2006, 22:25
Location: Bačka Palanka
Contact person: SIX
Specialty: tv

Re: Solidarna pomoc kolegi u "Nevolji"

Post napisao chellawy » 27 Avg 2010, 11:16

Ovako
bio sam jutros u banci (Erste)
Iz inostranstva slanje para je veoma komplikovano a pogotovo za sitne uplate.
Kazu da se mora otvoriti devizni racun i onda bla bla ....provizija je poprilicna , nude mi brzu uslugu preko western union ....kao da ce svi redom da uplacuju hiljade i milione .... ne vredi... Zato idemo na kombinaciju da se uplate vrse kod kolega s foruma koji skupljaju clanarinu za svoju zemlju.
Rubin, BD i ko vec ..... fazno to vec zna, i to ce jos naknadno u daljim postovima da se jos pojasni.

Sto se tice uplata u Srbiji, fanzo je zbog previse obaveza i manjka vremena , prebacio meni brigu oko svega ovoga.
Meni nije problem jer eto moj tekuci racun stoji u stanju mirovanja od kad sam otisao s dijalize i zatvorio servis u medjuvremenu.
Transfera novca preko njega nema a takodje sam ugasio opciju slanja izvestaja da ne bi morao da placam bez veze.
Sve u svemu na mom tekucem racunu vec duze vreme stoji saldo 287din. i to se ne menja.

Kako ne bi morao da ponovo otvaram drugi racun (kad mi ni ovaj ni zasta ne sluzi) moze se uplacivati i na njega.
Jutros sam bio u banci ali moram otici ponovo jer ima jedna pravopisna greska na samoj kartici koju sam tek sad primetio :roll:
A da ne bi bilo posle problema idem da pitam sta raditi. Tacnije racun sam otvorio 2002ge i jos uvek je validan. Ali sam pre oko 2 godine menjao karticu i na njoj mi je pogresno upisano prezime. (nesposobne salteruse) E sad mislim da nece biti problem jer se racun vodi valjda pravilno na moje ime.

Sve to zbog toga kad se bude uplacivalo uplatnicom tj direktno na saleterima ...... no kasnije o tome ... odo ponovo do banke ...

uf a i meni bas guzva i s poslom....
Kompletna ponuda rezervnih delova koja će biti veoma ažurirana u narednih dve ,dve i po godine :)
https://www.kupindo.com/Clan/chellawy/SpisakPredmeta

Avatar
Stolle
Preminuo
Postovi: 19100
Pridružen: 12 Avg 2006, 23:35
Location: Srbija
Specialty: tv-multimedia
Lokacija: Dimitrovgrad

Re: Solidarna pomoc kolegi u "Nevolji"

Post napisao Stolle » 27 Avg 2010, 11:41

cubica je napisao:nego..ko pomenu crne citostatike?? :( to je valjda trebalo nekom Stolovom prijatelju ...
pozz,
cubica
Ma da, to sam samo naveo kao primer kad je čovek zaglavio onda i mi smo sakupljali pare da mu pomognemo.
"29 poslednjih dana u mesecu je najteže"

Avatar
goranfri
bela tehnika
bela tehnika
Postovi: 1578
Pridružen: 02 Sep 2008, 01:16
Location: Beograd
Warranty service: Icematic Simag Scotsman LaSanMarco Brema LaCimbali Joly
Manitowoc
Specialty: whitegoods
Lokacija: Beograd

Re: Solidarna pomoc kolegi u "Nevolji"

Post napisao goranfri » 27 Avg 2010, 11:55

@chellawy
Aj ne laži , ima tamo neka zgodna komšinica u banci pa ćeš sad da ideš 100 puta kao fol greška neka i to.

Avatar
Vojvoda
___
___
Postovi: 2285
Pridružen: 17 Dec 2006, 22:14
Location: Srbija
Contact person: Mirko
Specialty: tv-multimedia
Lokacija: Beograd, Karaburma

Re: Solidarna pomoc kolegi u "Nevolji"

Post napisao Vojvoda » 27 Avg 2010, 12:06

goranfri je napisao:@chellawy
Aj ne laži , ima tamo neka zgodna komšinica u banci pa ćeš sad da ideš 100 puta kao fol greška neka i to.
Da da, plava sisojka sa nogama do zemlje. lolzi lolzi lolzi
Budženje je majka zanata.
Ko dobro budži, bolje pare uzima.
http://www.youtube.com/watch?v=WBao61sI ... ture=share

Avatar
chellawy
gx
gx
Postovi: 3186
Pridružen: 12 Avg 2006, 22:25
Location: Bačka Palanka
Contact person: SIX
Specialty: tv

Re: Solidarna pomoc kolegi u "Nevolji"

Post napisao chellawy » 27 Avg 2010, 13:29

xexex ... da plavuse ...evo istovram drva, jedem rostilj pa na plazu :lala:
pa posle opet servis itd.. ne bitno... evo vratio sam se iz banke

stvari su resene i pravopisna tj gramaticka greska je ispravljena.

Mozete vrsiti uplate (odnosi se samo na kolege iz Srbije) na racun u ERSTe banci. broj racuna 340-32179568-88 na moje ime.

Znaci ako uplacujete najlakse je da odete u ERSTE banku u vasem gradu i na salteru kazete da zelite da uplatite xxx dinara na ime Sinisa Konjevic i broj racuna koji pise gore. NIsta vise nije potrebno , mesto ulica grad. tako mi je rekao sluzbenik u banci danas.
Ako ipak negde i to traze evo : Sinisa Konjevic , Sarajevska 11, 21400 Backa Palanka.

Kako ste do sada uplacivali novac za clanarinu kolegama u MK, BiH i HR ,ne znam ali mislim da je ovo najbrzi moguci nacin. Te mislim da bi i rubin kao i dejan BD mogli da urade isto. A onda kad se ova nasa akcija zavrsi, mi cemo se vec nekako organizovati da se novac dostavi do grupe kolega koja ce ih LICNO odneti Dragana (kisku) kuci .

Nadam se da ce sve ovo da se odradi sto je pre moguce (recimo za 10ak dana) jer se bojim da su njegove finansijske mogucnosti sve teze ovih dana a pogotovo sto u narednih mesec dana ima jos dosta pregleda i mogucu sledecu operaciju.

Hvala svima jos jednom i nek nam je ziv i dace bog zdrav kolega kisko :pivopije: :pivopije:

P.S. izvestaj o kolicini sakupljenog novca ce takodje ovde biti objavljen s tim da se nece navesti koliko je koji kolega donirao. To nije bitno i ostace samo slovo na papiru izvoda iz banke , koji ni ne uzimam !!!!
Kompletna ponuda rezervnih delova koja će biti veoma ažurirana u narednih dve ,dve i po godine :)
https://www.kupindo.com/Clan/chellawy/SpisakPredmeta

Avatar
perosvencev
gx
gx
Postovi: 30
Pridružen: 09 Jan 2008, 22:49
Location: MAKEDONIJA
Contact person: pero

Re: Solidarna pomoc kolegi u "Nevolji"

Post napisao perosvencev » 27 Avg 2010, 13:32

i ja sam za

Avatar
skyline-GTR
gx
gx
Postovi: 1369
Pridružen: 26 Avg 2006, 22:26
Location: Bosna i Hercegovina
Contact person: Ibrahim
Lokacija: Bosanska Krupa

Re: Solidarna pomoc kolegi u "Nevolji"

Post napisao skyline-GTR » 27 Avg 2010, 14:26

Stvarno mi je posao totalno los, lijepa je gesta i koliko mogu od srca cu da dam, samo na koji nacin da posaljem?Kao i uplatu za clanarinu Dejanu ili?
Danas je tesko biti budala,jebiga prevelika konkurencija

Avatar
Vojvoda
___
___
Postovi: 2285
Pridružen: 17 Dec 2006, 22:14
Location: Srbija
Contact person: Mirko
Specialty: tv-multimedia
Lokacija: Beograd, Karaburma

Re: Solidarna pomoc kolegi u "Nevolji"

Post napisao Vojvoda » 27 Avg 2010, 15:39

Kolege van Srbije neka donacije usmere kao i prilikom plaćanja članarine a mi sa ovih terena ćemo na Sinišin račun. Predložio bih 8. Septembar kao dan D za donacije. Taman ima desetak dana da se svi organizujemo.

@Chellawy
Ako datum odgovara potvrdi ovde pa da delamo.
Budženje je majka zanata.
Ko dobro budži, bolje pare uzima.
http://www.youtube.com/watch?v=WBao61sI ... ture=share

Zaključano

Natrag na “Pomoć kolegi u nevolji”