"Seminari..."

Podforum teme o seminarima i druženjima kolega servisera
Avatar
Stolle
Preminuo
Postovi: 19100
Pridružen: 12 Avg 2006, 23:35
Location: Srbija
Specialty: tv-multimedia
Lokacija: Dimitrovgrad

"Seminari..."

Post napisao Stolle » 27 Apr 2016, 12:46

Ovo bi trebalo obrisati u naslovu da ne zavarava. Nikad nije bilo pa i neće verujem.
Ili da se precizira u vezi sa čim seminari. Kuvanje, roštilj, pivo, vino.... :lala:
"29 poslednjih dana u mesecu je najteže"

Avatar
fanzo
Site Admin
Site Admin
Postovi: 15854
Pridružen: 02 Avg 2006, 06:41
Location: Bački Petrovac, Srbija
Phone number: 0038121781575
Specialty: tv-multimedia
Lokacija: Bački Petrovac

Re: "Seminari..."

Post napisao fanzo » 27 Apr 2016, 15:05

Za opuštanje i relaksaciju :lala:
Svakodnevno usavršavanje je bolje od zakasnelog savršenstva

Avatar
generacija 49
Preminuo
Postovi: 3838
Pridružen: 04 Nov 2006, 09:40
Location: Beograd,Srbija
Specialty: tv-multimedia
Lokacija: Srbija

Re: "Seminari..."

Post napisao generacija 49 » 27 Apr 2016, 16:57

360 dana stresno a pet dana opusteno, sem ko voli rafting i ono skakanje u sunovrat na lastis.I to je stres.Dobro mladost ludost , ali da sam ja skosio bilobi starost blesavost, slozili bi ni se prsljenovi ko domine i ne bi valjao ni familiji ni narodu ni drzavi ni Bogu :lala:
Dodjes na relax, ajde u banju, ajde u surduk na crno jezero, aj pentraj se na brdo od 1500m n/v,aj na brdasce u Sremu jos nekako 300m n/v, to i ja savladao, aj 50km tamo negde, pa nazad 50 km..aj u crkvu aj,Vasilije Ostroski...i prodje druzenje svi sanjaju krevet.
Ja glasam za relax , malo blesis malo caskas sa dragim likovima a jave se ko' Halejeva kometa, retko.Kazem malo blesis, tamo ne mozes da blesis i cutis ni nano sekundu, kada imas za stolom BD, proku , neca , fanza ,birocipa , alexovskog , milana,filku, i ja bio u toj prici.....kolega bursac moj drug po struji :mrgreen: dosao na pola dana, pezija.Nije nas promasio, u stilu ovi na plazi.Pa plaza se protegla i otegla aj da se druzimo.Kazem svi pricaju u glas, ali svi usilje filter propusnik na Q faktor ko igla i samo cuju sta zele da cuju.
only thinking :roll: :pivopije:
Secam se Mladen Mladenov vozi pored njega alexa_pg, pozadi nec i ja .Talasamo jedva cekas taj momenat druzenja, i stignes negde , razgledanje.
Mi svi imamo semu za razgledanje privatno, familijarno uz neke drugare, prave neki i photo by licno.
Ja sam odrtaveo , ali mante da se svadjamo sa satelitima i marsuta od 50 km izadje na 60.A vreme tece.
Only thinking... :roll: Paz' te priču...poezija. :deda:

Odgovori

Natrag na “Seminari i Druženja”