Posao stoleca

Podforum poslovni predlozi i saveti
Majstor Duja
____
____
Contact person: Goran Duic
Specialty: tv-multimedia

Posao stoleca

Post napisao Majstor Duja » 28 Okt 2013, 18:19

Radi se o sledecem:
1. Kupi se zemljiste na nekoj atraktivnoj lokaciji.
2. zatim se na tom zemljistu asfaltira put sa rampom i parking a sve ostalo betonira i postavi se gomila bilborda sa svim mogucim retardiranim ikonama sadasnjice tipa Novak Djokovic Car ( sa sve krunom, kao srpski kralj) Ceca (razdrljena, sise lete na sve strane a u pozadini Arkan naoruzan do zuba jebe mater pogledom), Amy Winehouse (mrtva pijana i nadrogirana) itd...zatim Adidas, Nike i Fila ( sve sa cenom tipa airmaks9 - 550 evra na popustu), pa onda reklame za sva svetska super skupa pica i secerne vodice itd...
3. zatim se napravi jedan lep prolaz kroz sve to sa parkiralistima sa leve i desne strane i ulazom sa rampom sve nadrkano sa LED diodama, da sve bljesti.
4. ispred rampe je interfon preko koga se predstavi onaj koji ulazi i to se objavi na zvucnicima po celom parkingu da svi znaju da je taj stigao
5. Ulaz je, recimo, 10 evra na vece (od 18h do 24h)
6. za ono sto plate, vozaci ne dobijaju apsolutno nista do parkinga sa najavom i svih onih reklama koje ih okruzuju.

Psihologiju posetilaca razumite sami. Moje je misljenje da bi ovo bio BOOM. Nazvao bih ga projekat GLAMOUR DRIVE-IN.
Rule #1 "Always stand for what you believe, even if it means standing alone."

fanzo
Site Admin
Site Admin
Phone number: 0038121781575
Kontakt:

Re: Posao stoleca

Post napisao fanzo » 28 Okt 2013, 19:03

Onda se tu ubaci piće i muzika .. jesam li ja tražio pre neko vreme izbacivače? :lala:
Svakodnevno usavršavanje je bolje od zakasnelog savršenstva

Majstor Duja
____
____
Contact person: Goran Duic

Post napisao Majstor Duja » 28 Okt 2013, 19:47

Ne, bez pica i muzike...neka donose svoje pice i neka im tresti muzika iz kola. Znaci samo high end parking!
Rule #1 "Always stand for what you believe, even if it means standing alone."

cubica
gx
gx

Post napisao cubica » 28 Okt 2013, 20:33

ja imam bolji predlog za biznis ...jednu njivicu i satru i pod njom travopase narodnjake, micu trofrtaljku, tarmi rićmi, Sale i Grand, Stoja, Kitić Mile :) i slicni (ima mnogo te djubradije) kao i one koja ih voli da slusa... slomi se omladina ko ce da ode da bleji na mikrofon, hvala Bogu te nece niko zanat neki da savlada, sta ce mu...dopicnjak za zenske a muskarci mindjuse u usi i piiciiiiii :tooo: ko sisa krizu a ovde ce kod nas da krompir kupe i maline beru starci od 70 god pa navise..
Jos kad dodju ovi iz inostranstva pa kad cuju belo stado, livade, kucica krecena u belo i sl..para ko blata.. :tooo:
Dok je owaca bice i dzempera!!! :fanzo:
Drugi deo raje (oni sto su i unistili ovu drzavu neradom) nek idu u strajkove i jos malo ne rade...to je moderno nek leze negde po putevima i prugama, nek jos nacine stete drzavi.. :( ne bi li isprosjacili jos neku pomoc od ne znam koga vise..
Treca grupa neka ostane kuci i gleda svakojake golaće i kurvetine i narkomane, sve sto je izbaceno iz svojih drzava je dovedeno kod nas na TV pa tako Severina reklamira i sladoled za decu :( pa onda ozeni se domacine, kuca VB, farma, 48 h svadba, 48 sati sahrana, sami u mraku i sl...

cuby :lala:
PROSONIC is the best!

Odgovori
  • Slične teme
    Odgovori
    Pregledano
    Zadnji post

Natrag na “Biznis Saveti”