Univerzalni daljinski JC-3002A Janesong

Hobi i ostala elektronika

Urednik: alexa_pg

Pravila foruma
Praktikujemo da na kraju opišemo kako smo rešili problem. Zatim zatvorimo temu >UPUTSTVO<
zar099
_
_

Univerzalni daljinski JC-3002A Janesong

Post napisao zar099 » 17 Apr 2018, 23:19

Neki dan ostade cijelu noc tipkajuci po daljinskom zainteresovo se,dobio neki daljinski na poklon pise na njemu universal tv remote,moguce je dosta poznati marki direkt pretrazivat pritiskom na tipku s imenom brenda,al ima na netu na nekom sajtu pisu cak i kodovi,trebalo bi da moze cak i dvd i vcr podesavat,nesto sam uspio procitat sa slika gdje prodaju slabo se vidi text,a vidio sam na you tube izgleda automatski trazi kodove tako sto stisnes dugme za On/Off i SET dosta je prakticno upali se lampica i pritiscrs vol + dok na ekranu ne pokaze ((((((( da pojacava tv pa tad samo pritisnes SET dugme i ugasis lampicu ali kako bi se mogli rcno upisivat kodovi ako je to moguce dali neko zna? :lala:
https://articulo.mercadolibre.com.ve/ML ... -3002a-_JM ovdje nudi kodove za njega ili su zanesto drugo...

zar099
_
_

Re: Univerzalni daljinski JC-3002A Janesong

Post napisao zar099 » 09 Okt 2018, 12:07

Dosta jednostavno,sam ga neki dan programiro,stisnem dugme SET i on tad trazi kod kad zablinka lampica na TV-u pustis i tako nadje pravi kod za Samsung TV...

Odgovori
  • Slične teme
    Odgovori
    Pregledano
    Zadnji post

Natrag na “Elektronika”