Preporuka za novu veš mašinu i sudo mašinu?

Ovaj deo foruma je namenjen potrošačima, gde mogu postavljati pitanja vezana za korišćenje aparata ili potražiti informaciju o servisnim centrima. Morate biti registrovani da bi mogli pisati u forumu.
HOME -- SERVISERI -- EXPERT-TEAM

Urednici: goranfri,nike

Pravila foruma
Morate biti registrovani da bi pisali u forumu. REGISTRACIJA
U slučaju da želite kontaktirati administratora molimo da to učinite na sledećem linku KONTAKT
ajet0
_
_
Specialty: tv-multimedia

Preporuka za novu veš mašinu i sudo mašinu?

Post napisao ajet0 » 13 Okt 2014, 12:43

Moram da kupim novu veš mašinu, do sada sam bio zadovoljan sa Indesit, u nekoj nižoj i sredjnoj klasi, postoji li neka preporuka za konkretan model? Poželjno da može da se nađe u jednom od većih centara i da može na čekove :)
Isto pitanje i za sudo mašinu, ali isključivo u nižoj klasi, za 12 kompleta.
Izvinjavam se unapred ako ovo nije odgovarajući forum za ovakvu vrstu pitanja...

jaro
bela tehnika
bela tehnika
Contact person: jaro
Specialty: whitegoods

Re: Preporuka za novu veš mašinu i sudo mašinu?

Post napisao jaro » 13 Okt 2014, 14:38

A je to:

http://www.youtube.com/watch?v=8bDJHfs1z0s

Gorenje, najsigurnija garancija. I najduza. Ne manje od 800o/min.
Bez alata nema zanata!.....a bez znanja dzaba ti alat!

ajet0
_
_

Post napisao ajet0 » 13 Okt 2014, 22:33

Gde je nađe, baš tu epizodu nemam :mrgreen:
jaro je napisao: Gorenje, najsigurnija garancija. I najduza. Ne manje od 800o/min.
Jao, mnogo loše iskustvo imam s Gorenjem, moji uzeli, jeste da važi garancija i dolaze free, ali ne izbija majstor iz kupatila zbog veš mašine :mrgreen:
A i ja otkad saznah da na njihovom frižideru ne može guma da se menja već moraju cela vrata, izbegavanje...

dejan-dexi
bela tehnika
bela tehnika
Contact person: Dejan Matejić

Post napisao dejan-dexi » 14 Okt 2014, 00:15

Stavis ruke u dzepove, lepo osetas do vecih centara , pogledas sta se nudi, pitas sve lepo sta te zanima i resis problem. :pivopije:
Isustva i misljenja su poprilicno razlicita tako neces imati vajde ako ti kazemo kupi Indesit, Gorenje, Miele ...
Gume na friziderima u skorije vreme se tako rade ne samo na gorenju.

Kobac
bela tehnika
bela tehnika

Post napisao Kobac » 14 Okt 2014, 06:53

A i nema tu sekiracije, pre vrata ce vec da svisne i sve ostalo. :mrgreen:
Da se razumemo, ne pricam o Gorenju, sve je takvo.

goranfri
gxu
gxu
Warranty service: Icematic Simag Scotsman LaSanMarco Brema LaCimbali Joly
Manitowoc

Post napisao goranfri » 14 Okt 2014, 17:10

Ma da , sve je to roba koja je adekvatna ceni , malo košta i takav je kvalitet. Teško je danas preporučiti bilo šta.

jaro
bela tehnika
bela tehnika
Contact person: jaro

Post napisao jaro » 16 Okt 2014, 13:02

OndaK Miele! :pivopije:
Bez alata nema zanata!.....a bez znanja dzaba ti alat!

ajet0
_
_

Post napisao ajet0 » 19 Okt 2014, 10:24

Biće najverovatnije Indesit veš mašina, saznao sam da u toku Oktobra ima neka akcija u vidu 5 godina garancije, kao i na Ariston.
Još kad bih našao i sudo mašinu Indesit za oko 25k za 12 kompleta, isto sa 5 godina garancije...

fanzo
Site Admin
Site Admin
Phone number: 0038121781575
Kontakt:

Post napisao fanzo » 19 Okt 2014, 12:44

Ja sam isto nešto gledao, cunjao, ... ali za te novce koje misliš da daš, dobićeš isto što i Beko i nešto slično ali bar za 2000.din manje... dobro pogledaj spolja te najjeftinije Brend aparate, verovatno puno liče na noname, a unutra je verovatno sve isto..
Eto, neka potvrde i majstori za belu tehniku.

Kod televizora je isto. Kupiš Grundig, dobiješ Beko, kupiš Telefunken, dobiješ Beko, kupiš jeftini lcd Philips i dobiješ Vestel. Obe su Turske firme. U principu, nisu ni toliko loše što se televizora tiče. Vestel i Beko su pokupovali sve Nemačke brend licence, a što ne bi bilo isto i sa Ariston, Bosh i sličnim. Ja ne znam, ali pretpostavljam, pa zato pozivam BT majstore da potvrde.
Beko i Vestel su postali brendovi, ali zahvaljujući tome što su pokupovali licence nemačkih brendova.
Ostaju još jeftini kinezi, poput nobrendova kao što su Fox, Vox, Vivax, Quadro i slični. No i kod njih vidim u zadnje vreme da su u nekim modelima Turske mašine(šasije). Kombinuju.

Za "nobrand" se podrazumeva kada nema baze podataka i podrške za rezervne delove za servisere i kada se u jednom modelu nađe više različitih mašina unutar kućišta uređaja. Takođe i ako se pojedini fabrikati nalaze/prodaju samo na određenom delu tržišta. Tu se podrazumeva da naprimer uvoznik uveze određen broj uređaja, a daljinskih upravljača, koji su potrošni materijal, ne uveze niti jedan komad. To se zove "Bez podrške". Pa očekuj, kada se ubrzo nešto pokvari, a hoće sigurno, da će popravka biti nemoguća ili poprilično skupa.

Možda nisam sve baš najbolje objasnio, jer ni ja ne mogu znati ovako sa strane šta se tačno dešava, a razlog je što se sve neprestano i vrlo brzo menja... Muti se na sve strane, a otpada bar imamo napretek.. to je sigurno, a cene rezervnih delova astronomske, namerno to neko radi..
Svakodnevno usavršavanje je bolje od zakasnelog savršenstva

ajet0
_
_

Post napisao ajet0 » 26 Okt 2014, 20:36

fanzo je napisao:dobro pogledaj spolja te najjeftinije Brend aparate, verovatno puno liče na noname, a unutra je verovatno sve isto..
Uzeh Indesit, stvarno sam zadovoljan. Postoji model na matičnom sajtu. Garancija 5 godina.

Odgovori
  • Slične teme
    Odgovori
    Pregledano
    Zadnji post

Natrag na “POMOĆ KRAJNJIM KORISNICIMA APARATA”