ELM327 BT, program i greske

Ovaj deo foruma je namenjen potrošačima, gde mogu postavljati pitanja vezana za korišćenje aparata ili potražiti informaciju o servisnim centrima. Morate biti registrovani da bi mogli pisati u forumu.
HOME -- SERVISERI -- EXPERT-TEAM

Urednici: goranfri,nike

Pravila foruma
Morate biti registrovani da bi pisali u forumu. REGISTRACIJA
U slučaju da želite kontaktirati administratora molimo da to učinite na sledećem linku KONTAKT
Filipenko
_
_

ELM327 BT, program i greske

Post napisao Filipenko » 06 Jan 2014, 20:15

Moze li mi neko sa sigurnoscu reci sta moze ovo malo cudo v1.5 mini ELM327? Da li je on istih mogucnosti kao i standardan bluetooth model ili onaj sa USB konekcijom? Da li se preko Multiecuscan moze povezati sa body compom? Radi dobro za motorni racunar (Bosch) ali mi na ostalim modulima javi da nema konekcije ELM327 sa ECU a ne znam sto. Kacio sam za sada samo na Alfu 147 1.9JTD. Hocu da obrisem upozorenje `rear hatch open` koja mi se javila a nista nije dirano (brava gepeka radi normalno, otvara, zatvara...). Takodje me zanima koji je program najbolji za Fiat grupaciju i sta zapravo ne mogu da radi preko ovog uredjaja. Dole je link sa slikom doticnog klona:

http://static.kupindoslike.com/ELM327-O ... 770241.jpg
http://static.kupindoslike.com/ELM327-O ... 770237.jpg

buzdumra
gxu
gxu

Re: ELM327 BT, program i greske

Post napisao buzdumra » 06 Jan 2014, 21:39

verovatno ti fali neki kabal :fanzo:
proradijo mi net zahvaljujuci fanzi

cacko85
gx
gx
Warranty service: SAMSUNG, GRUNDIG, LG, FUEGO, BEKO, VIVAX
Specialty: tv-multimedia
Kontakt:

Re: ELM327 BT, program i greske

Post napisao cacko85 » 07 Jan 2014, 00:09

Imam i ja isto gjubre, samo ovo je plavo, probao sam da povezam so FIATECUSCAN i torque na android ali nije mi uspelo, mada bilo je pred mesec dana to, pokushavao sam neshto 10-15min, i sam odustao imao sam puno posla, akumulator mi je bio neshto slab, a i hladno je bio spolja, a auto mi je spolja, i od tad nikako da se nakanim opet da probam, mozda sam neshta zgreshio ili ne valjda taj ELM, a ga "vidim" na bluetoot kako OBDII ured.
Za fiat grupacija najlakshe za koristenje je fiatecuscan, u njega ima i realtime monitoring na skoro svi parametri od ecu, a ima i objasnjenje shta bi moglo biti uzorak za neka greshka ako imash.

Odgovori
  • Slične teme
    Odgovori
    Pregledano
    Zadnji post

Natrag na “POMOĆ KRAJNJIM KORISNICIMA APARATA”