crt Tv Fox, problem

Ovaj deo foruma je namenjen potrošačima, gde mogu postavljati pitanja vezana za korišćenje aparata ili potražiti informaciju o servisnim centrima. Morate biti registrovani da bi mogli pisati u forumu.
HOME -- SERVISERI -- EXPERT-TEAM

Urednici: goranfri,nike

Pravila foruma
Morate biti registrovani da bi pisali u forumu. REGISTRACIJA
U slučaju da želite kontaktirati administratora molimo da to učinite na sledećem linku KONTAKT
LemaX

crt Tv Fox, problem

Post napisao LemaX » 16 Jan 2012, 00:54

Nakon 10 godina usled udara groma i to preko antene, prestao je da radi samsung tv. Zatim je otac pre 17 meseci kupio neki kineski FOX tv. Svaki lcd/plazma je tad bio i više nego duplo skuplji od ovog tv-a.A druga ponuda crt-ova tako reći nije ni postojala.
Sad me otac zvao da je počeo da pravi problem tv, prvo kad se upali slika je suzena, zatim se razvuče kad se ugreje,ali ne do kraja, nego je donja polovina isečena, i još se projektuju neke linije po tv-u. Kaže da je to odjednom počelo.
Hoću čisto da pitam da li neko ima predstavu koliko je to ozbiljan kvar, uopšteno govoreći, da znam šta bih mogao da očekujem.
Inače sam završio za elektrotehničara računara, poznajem elektroniku ali samo na nekom hobi nivou-nivo male škole elektronike.
Svakako planiram da nosim tv u neki od servisa, ako se to uopšte isplati, pa čisto da se raspitam šta bih mogao da očekujem, da ne bude nekog bespotrebnog "farbanja".
Bilo bi dobro i ako bi neko možda mogao da preporuči neki servis/servisera u Novom Sadu (može na pm).
Šaljem i sliku
tvkanta.jpg
Pozdrav
Jovan

fanzo
Site Admin
Site Admin
Phone number: 0038121781575
Specialty: tv-multimedia
Kontakt:

Re: crt Tv Fox, problem

Post napisao fanzo » 16 Jan 2012, 08:24

Verujem da će ti se neko od kolega iz N.Sad već javiti na pp.
Veoma je nezahvalno išta prognozirati bez pregleda aparata. Bilo kakva sugestija može negativno uticati na ugled kolege koji će primiti aparat na popravku. U svakom slučaju popravke nisu skupe u odnosu na redovnu posetu minimarketu.
Svakodnevno usavršavanje je bolje od zakasnelog savršenstva

LemaX

Post napisao LemaX » 16 Jan 2012, 15:44

Hvala na odgovoru.
U sustini, ja sam hteo samo da pitam da li se neko susretao sa ovakvim problemom, tj. da li se isplati popravljati televizor ovako niskog kvaliteta.
Čuo sam dosta losih komentara za ta kineske televizore, "ako se nešto pokvari, možeš ga slobodno baciti ". To su uglavnom izgovarali prodavci.
Ništa, hvala Vam još jednom , odnecu u servis, pa će se uz pomoć dijagnostike otkriti šta dalje i kako.

Pozdrav
Jovan

rubin_miki
Preminuo
Kontakt:

Post napisao rubin_miki » 16 Jan 2012, 21:32

u svakom slucaju bicete zadovoljniji popravkom nego li novog istog (jeftinog) aparata jer sami delovi koji serviseri ugradjuju su neuporedivo boljeg kvaliteta nego li oni koji su vec u aparatu. Vi ste ga kupili pre samo 17 meseci i treba mu servis, a ja vam garantujem da ce oni delovi koji ce biti ugradjeni trajati bar 5x toliko.
ce da izadjem na televizor,a????
http://www.macedonium.org/makedonija.swf

Odgovori
  • Slične teme
    Odgovori
    Pregledano
    Zadnji post

Natrag na “POMOĆ KRAJNJIM KORISNICIMA APARATA”