Informacija za nove članove !!!! *****Molimo pročitajte*****

Ovde možete pitati ako Vas nešto interesuje u vezi foruma. Pročitajte obaveštenja!
HOME -- SERVISERI -- FOTOGRAFIJE -- UKRATKO
Avatar
fanzo
Site Admin
Site Admin
Postovi: 15852
Pridružen: 02 Avg 2006, 06:41
Location: Bački Petrovac, Srbija
Phone number: 0038121781575
Specialty: tv-multimedia
Lokacija: Bački Petrovac

Informacija za nove članove !!!! *****Molimo pročitajte*****

Post napisao fanzo » 26 Avg 2006, 01:46

Pre svega da Vam poželim dobrodošlicu.

Pročitajte opšti pravilnik i info foruma

fanzo forum je namenjen razmeni iskustava i servisne dokumentacije profesionalnih servisera TELEVIZORA, BELE TEHNIKE i elektroničara. Isto tako i pomoć u edukaciji budućih kolega. Nećemo se ljutiti i ako pitanje postave krajnji korisnici aparata u ovom forumu. Imamo i kafanu za neobavezne teme.


Serviseri koji žele da razmenjuju iskustva sa ostalim kolegama u struci , sa članovima koji imaju titulu expert mogu da se prijave u "korisničke grupe" dugme skroz gore.
Uslov je da se ovim poslom profesionalno bave.
Ostali mogu slobodno diskutovati u ostalim temama ili postavljati pitanja ....dežurna ekipa će gledati da što pre adekvatno odgovori.

Pročitajte opšti pravilnik i info foruma


PRIJAVE U EXPERT GRUPU ADMINISTRATORU NA PORUKE
PRIJAVI SE !
Odgovor dobijate na privatne poruke ovde na forumu.


hvala što ste nas posetili
administracija
Zadnja izmena: fanzo, dana 04 Apr 2007, 19:15, ukupno menjano 3 puta.
Svakodnevno usavršavanje je bolje od zakasnelog savršenstva

Krsic
_
_
Postovi: 0
Pridružen: 29 Avg 2018, 09:28
Location: Podgorica
Specialty: tv

Re: Informacija za nove članove !!!! *****Molimo pročitajte*****

Post napisao Krsic » 30 Avg 2018, 08:27

Ja sam Suad Kršić serviser tv aparata.Radio sam u Rozaje 15 god.svoj servis.sada zivim u Podgorici.molim da me prihvatite u expert grupu.prihvatam uslove grupe.pozz

NoX2SR
_
_
Postovi: 7
Pridružen: 06 Sep 2018, 09:13
Location: Novi Sad
Specialty: computers

Re: Informacija za nove članove !!!! *****Molimo pročitajte*****

Post napisao NoX2SR » 06 Sep 2018, 10:23

Pozdrav.
Nemanja Kljaic ovde. Nekada davno, u srednjoj skoli radio praksu kod Saleta Sabadosa. Tada sam cuo za ovaj forum. Stari nalog je moguce obrisan jer nisam nesto bio aktivan. Elektronicar sam. Radim kao programer u jednoj firmi u Novom Sadu. Posle posla volim da popravim po koji tv po familiji. Kada mi dosadi popravljanje, saljem ljude u Petrovac.
Imam povremeno potrebu za nekom semom ili savetima. Upravo me je to sad i navelo da opet dodjem. Bio bih zahvalan ako bi me ukljucili u ove teme. Ne radim samo televoziore. Volim kvalitetnu muziku. Sada trenutno restauiram Garrard-ov gramofon i imam zelju za dodatnim mpgrade-om mog kucnog hi-fi-ja, pa i to mozemo propratiti ovde jer vidim da ima teme i za audio opremu. Ljubitelj sam neba i letenja, pa imam i neki rc avioncic koji sredjujem i nadam se da ce uskoro i leteti. Letim dronovima za sada. Imam bas i jedan na popravci. Igram se sa arduinom. Ranije, tokom skolovanja sam popravljao mobilne telefone i racunare.
Uglavnom, dok sam na poslu, mogu pisati ovde. Naveo sam cime sam se bavio i cime se bavim da bi znali gde mozete da me ukljucite. Nadam se pozitivnom odgovoru i toploj dobrodoslici.

Srdacno,
Nemanja

sivzor13
_
_
Postovi: 11
Pridružen: 08 Okt 2007, 16:52

Re: Informacija za nove članove !!!! *****Molimo pročitajte*****

Post napisao sivzor13 » 07 Sep 2018, 13:44

Poydrav svima,
ja sam Zoran Raicevic,tv serviser od 1989.god,iz Sivca,okolina Sombora.
U ranoj mladosti pored servisiranja tv-a bavio sam se popravkama poker aparata,kasnije sam odrzavao i montirao satelitske antene i recivere,sada mi je vec dosta putovanja i terena,tako da sam uglavnom u servisu,i zanimam se najvise sa tv-ima
raznim,kao i raznim dvb-t2 reciverima.

Borics
_
_
Postovi: 1
Pridružen: 15 Jul 2018, 10:45
Location: Kecskemet
Warranty service: Samsung,LG,Sony,Panasonic
Contact person: Borics Istvan Janos
Specialty: tv
Lokacija: Hungary

Re: Informacija za nove članove !!!! *****Molimo pročitajte*****

Post napisao Borics » 09 Sep 2018, 12:19

I have been working for 15 years for service where I can fix the tv lcd led pdp Samsung Lg Sony Panasonic I have many motherboard repair information i dump, nand backups factory software i want to join the group hope i can help shocks

febo26
gx
gx
Postovi: 118
Pridružen: 11 svi 2008, 17:00
Location: pitomaca
Contact person: Zeljko Feric
Specialty: tv-multimedia

Re: Informacija za nove članove !!!! *****Molimo pročitajte*****

Post napisao febo26 » 09 Sep 2018, 21:02

Pozdrav svima,
ja sam Željko iz okolice Virovitice i bavim se servisiranjem elektronike,pretežito audio-video tehnike od 2000 godine.Uz servisiranje uređaja radilo se i na montaži i održavanju klima uređaje te nezaobilazna montaža zemaljskih i satelitskih sustava.Trenutno pokrečem vlastiti servis i dobro bi mi došla razmjena iskustva oko servisiranja LCD televizora....
Nadam se pozitivnom odgovoru
Srdačan pozdrav Željko

Avatar
sfar
_
_
Postovi: 111
Pridružen: 20 svi 2011, 14:31
Location: hrvatska
Warranty service: u mirovini
Specialty: consumer

Re: Informacija za nove članove !!!! *****Molimo pročitajte*****

Post napisao sfar » 19 Feb 2022, 12:40

Pozdrav svima na ovim stranicama . nekad sam bio jako aktivan član ovdje al živo je učinio promjenu i nestao sam sa ovog foruma pred 8 god. naime otišao sam u Njemačku .
evo došlo je vrijeme povrtka i moja aktivacija opet na FANZO. treba mi jedno vrijeme da se upoznam sa promjenama na stranici i da se malo uključim u razne teme .
JOŠ JEDNOM LIJEP POZDRAV SVIMA .

Avatar
dzafer
gx
gx
Postovi: 2507
Pridružen: 21 Sep 2006, 13:13
Location: BIH SARAJEVO-ILIDŽA
Specialty: tv-multimedia

Re: Informacija za nove članove !!!! *****Molimo pročitajte*****

Post napisao dzafer » 19 Feb 2022, 14:15

@sfar Dobro došao osjećaj se kao kod kuće . Kod tebe po onoj narodnoj "svuda pođi svojoj kući dođi".
džale
Bez alata nema zanata, a bez znanja ni najbolji alat neće pomoći.

Avatar
sfar
_
_
Postovi: 111
Pridružen: 20 svi 2011, 14:31
Location: hrvatska
Warranty service: u mirovini
Specialty: consumer

Re: Informacija za nove članove !!!! *****Molimo pročitajte*****

Post napisao sfar » 19 Feb 2022, 15:15

dzafer je napisao:
19 Feb 2022, 14:15
@sfar Dobro došao osjećaj se kao kod kuće . Kod tebe po onoj narodnoj "svuda pođi svojoj kući dođi".
hvala , nadam se ovdje dobroj i konstruktivnoj suradnji

Odgovori
  • Slične teme
    Odgovori
    Pregledano
    Zadnji post

Natrag na “Pitanja - Predlozi - Obaveštenja Molimo nove članove da obavezno pročitaju.”