Novi članovi i postovi

Ovde možete pitati ako Vas nešto interesuje u vezi foruma. Pročitajte obaveštenja!
HOME -- SERVISERI -- FOTOGRAFIJE -- UKRATKO
Avatar
Stolle
Preminuo
Postovi: 19100
Pridružen: 12 Avg 2006, 23:35
Location: Srbija
Specialty: tv-multimedia
Lokacija: Dimitrovgrad

Novi članovi i postovi

Post napisao Stolle » 05 Jun 2007, 21:14

Mislim da bi trebalo opet dopisati pravila postovanja za nove članove i kad bi to moglo da se pojavi uvek kad pristupe.
Tu mislim na naslov teme gde se ne upisuje model i šasija,nego recimo, "potrebna pomoć..." i td... Onda pisanje velikim slovima,preterano citiranje,postavljanje beskorisnih i suvišnih slika (tu mislim i na nas "starije") i td.
Šta mislite o tome?

Avatar
chellawy
gx
gx
Postovi: 3186
Pridružen: 12 Avg 2006, 22:25
Location: Bačka Palanka
Contact person: SIX
Specialty: tv

Post napisao chellawy » 05 Jun 2007, 22:36

da mislimo o tome

slazem se sa kolegom urednikom....
Kompletna ponuda rezervnih delova koja će biti veoma ažurirana u narednih dve ,dve i po godine :)
https://www.kupindo.com/Clan/chellawy/SpisakPredmeta

Avatar
fanzo
Site Admin
Site Admin
Postovi: 15851
Pridružen: 02 Avg 2006, 06:41
Location: Bački Petrovac, Srbija
Phone number: 0038121781575
Specialty: tv-multimedia
Lokacija: Bački Petrovac

Post napisao fanzo » 05 Jun 2007, 23:11

Naročito postavljanje velikih i beskorisnih slika , usporava otvaranje stranice..evo poslednjeg primera kolege Chellawy postavio je dve slike po 120KB , da je slika bila manja isto bi se videlo i slika bi bila 30-tak KB što bi puno ubrzalo otvaranje i zamaranje kolega.
Urednici će morati da prepravljaju naslove jer kako ja vidim borba protiv vetrenjača se nastavlja. U naslov treba da ide tip/model i kratak opis kvara.
Puno je lakše uzeti i ispraviti post nego svakom ponaosob govoriti. Ali još ću potražiti neku skriptu sa dodatno obaveštavanje.
Isto tako i pisanje modela i oznake komponenti....na više mesta je napisano da treba pisati sve zajedno a ne odvojeno (slova i brojeve) radi lakšeg naknadnog pronalaženja.
Svakodnevno usavršavanje je bolje od zakasnelog savršenstva

Avatar
chellawy
gx
gx
Postovi: 3186
Pridružen: 12 Avg 2006, 22:25
Location: Bačka Palanka
Contact person: SIX
Specialty: tv

Post napisao chellawy » 06 Jun 2007, 07:38

120 kb je veliko :?:

izvinjavam se nisam znao evo od sad ih pravim na 50kb jeli to veliko ?
Kompletna ponuda rezervnih delova koja će biti veoma ažurirana u narednih dve ,dve i po godine :)
https://www.kupindo.com/Clan/chellawy/SpisakPredmeta

Odgovori

Natrag na “Pitanja - Predlozi - Obaveštenja Molimo nove članove da obavezno pročitaju.”