Ko i zasto brise postove?????

Ovde možete pitati ako Vas nešto interesuje u vezi foruma. Pročitajte obaveštenja!
HOME -- SERVISERI -- FOTOGRAFIJE -- UKRATKO
Korisnikov avatar
Dzenny
_
_
Pridružio se: 16 Apr 2014, 20:53
Kontakt osoba: Dzenis

Re: Ko i zasto brise postove?????

Postod Dzenny » 10 Sep 2014, 05:57

Pošto TV nije moja specijalnost obratio sam se i imao sam pomoći, ne bih ni riješio kvar da nije bilo kolega...al, obrisani su.
Jasno sam u samom postu nagovijestio da nisam nikakav expert za TV aparate da ni bih bio krivo shvačen i tako je i bilo. Moja greška je bila
što temu nisam obijavio u rubrici "Pomoč krajnjim korisnicima" a to ste mogli israviti. To sad nije važno...

Smeta mi što postoji mnogo neispravno postavljenih tema na koje nisu ni dati odgovori, zbog slabo ili nedovoljno obijašnjenog problema, a ti postovi i dalje stoje, a ima i onih koji su krajnje amaterski.
Problem modernog svijeta je što su budale previše samouvijerene a pametni se stalno nešto dvoume!!!

Korisnikov avatar
Majstor Duja
____
____
Pridružio se: 23 Avg 2006, 17:29
Kontakt osoba: Goran Duic
Specialty: tv-multimedia

Postod Majstor Duja » 10 Sep 2014, 08:38

grubiz1@gmail.com napisao:
Ma da opste je poznato da je Stole teski agresivac i zajeban lik. Ja se nocu bojim da idem sam na internet jer mozda negde iskoci Stole i obrise me.
Ti si genije.Je li to Engleski smisao za humor?

:lala:
Cist nepreradjeni sarkazam....

@Fanzo:
kako da da primer ako su mu obrisani postovi?

@Dzenny i ostali uvredjeni i omalovazavani:
forum ima svoja pravila i svoje interese, interes foruma su provereni i tacni podaci u vezi popravki uredjaja, ali ako se postavili uopsteno, najasno pitanje na pogresnom mestu, velika je verovatnoca da ce post biti ili obrisan ili u korpi za otpatke.
Sve objavljeno na ovom portalu je automatski vlasnistvo fanzo foruma jer se zna ko placa troskove.
I, dzenny, to sto se zabadas sa urednicima/adminima ti nece pomoci da ti ovaj forum izadje u susret. Upotreba foruma je privilegija a ne pravo.

:pivopije:
Rule #1 "Always stand for what you believe, even if it means standing alone."

Korisnikov avatar
Dzenny
_
_
Pridružio se: 16 Apr 2014, 20:53
Kontakt osoba: Dzenis

Postod Dzenny » 10 Sep 2014, 10:12

Duja, ni skim se ne zabadam samo sam rekao ono što sam primjetio (što je vijerujem večina primjetila) i što smatram da nije u redu.
Pravila foruma su i više nego odlična samo ih se trebamo držati... Pozdrav :pivopije:
Problem modernog svijeta je što su budale previše samouvijerene a pametni se stalno nešto dvoume!!!

Korisnikov avatar
dejan-dexi
___
___
Pridružio se: 25 Apr 2012, 23:30

Postod dejan-dexi » 10 Sep 2014, 11:10

Tek sada vidim ovaj post,
bimba sto se ljutis, obrisano je sve sa razlogom, Duja I Stolle su uglavnom sve objasnili a fanzo napomenuo da ima mesto gde se ljudi sale,
Problem je bio oko ves masine , a ne o nabavci nacara. Eto mogao si to staviti tamo u e tako se to radi i bila bi dobra sala.
Proci ce neko kratko vreme dok ne shvatis ozbiljnost ovog foruma.
Podesecas me na onu ovcicu sa pink panterom :lala: :pivopije: :pivopije:

Korisnikov avatar
bimba1958
bela tehnika
bela tehnika
Pridružio se: 20 Jun 2011, 16:03
Kontakt osoba: Mica
Specialty: whitegoods

Postod bimba1958 » 10 Sep 2014, 12:17

Dexi ,pogresio sam sto sam te tu pitao za naocare ,biloje ubrzini.Ali se nimalo nisam salio niti bio zlonameran,vec sam ti najozbiljnije(kao kolega koji je prosao tako kao ti) preporucio naocare koje ja koristim i koje imaju atesst,ako si ga primetio na slici(one izgledaju kao naocare za sunce).Meni je susac 2 puta tako pukao,i iz tih razloga sam ti napisao i nasalio kako bi ti lepo stojale..... Ja stvarno shvatam ozbiljnost forum i trudim se da ne krsim pravila,ali neznam gde gresim,voleo bih da mi ti kazes neku od mojih gresaka i neozbilnosti?:pivopije: :pivopije: :pivopije: :pivopije:
Poslednja izmena od bimba1958 u 10 Sep 2014, 12:23, izmenjeno 1 put ukupno.
Teorija bez eksperimenta ne vodi nicemu.

Korisnikov avatar
dejan-dexi
___
___
Pridružio se: 25 Apr 2012, 23:30

Postod dejan-dexi » 10 Sep 2014, 12:20

:tooo:
Postoje i privatne poruke :mrgreen:

Korisnikov avatar
fanzo
Site Admin
Site Admin
Pridružio se: 02 Avg 2006, 06:41
Fiksni telefon: 0038121781575
Specialty: tv-multimedia

Postod fanzo » 10 Sep 2014, 17:29

Bimba, ako te naočare koriste prilikom rada onda bi bilo dobro da to napišeš u forumu za alate. Imamo tamo takve i slične teme, ali nisu šaljive, nego korisne. Ja sam ovo shvatio da je korisno uz primesu šale.

Dujo, Dzenny je napisao da ima i tema koju su još tu a apsolutno su beskorisne. Obzirom da je napisao da su još uvek tu, znači da nisu obrisane i mogao ih je linkovati.
Ponekad se pojavi gomila tema i urednici ne stignu da ih obrade u potpunosti. Poneka tema se provuče jer prođe par dana bez aktivnosti u njoj i onda na kraju ostane takva, nedovršena, ali to je samo zato što je urednik smatrao da će autor teme dopisati ili prepraviti svoj post da liči na nešto - GREŠKA.
Urednik je mislio da se ne zamera i da bude dobar, a na kraju je dobio to šta je Dzenny napisao... a onda se na kraju proziva ceo forum.
Mada urednici nisu tu da samo čiste za drugima, pa vi drugi imajte obzira.

Ja sam dao dozvolu urednicima da tema ako nije u potpunom skladu, da je odmah kompletnu obrišu, a autor teme neka otvara i piše ponovo. Ako se autor teme pravi lud, neka ga opomenu, a nakon toga i banuju ako je potrebno, jer niko nema vremena da se zamlaćuje sa glupostima, pa ni urednici, jer i oni imaju neka svoja posla i moraju zaraditi sebi za život, a ne ići po forumu i prepravljaju tuđe gluposti.
Ko se ne slaže, ima i drugih foruma sa istom tematikom, pa široko im polje.
Ako vam je važno da samo danas rešite svoj problem onda ste na pogrešnom mestu.
Svakodnevno usavršavanje je bolje od zakasnelog savršenstva

Povratak na “Pitanja - Predlozi - Obaveštenja Molimo nove članove da obavezno pročitaju.”