Obavještavanje o postovima

Ovde možete pitati ako Vas nešto interesuje u vezi foruma. Pročitajte obaveštenja!
HOME -- SERVISERI -- FOTOGRAFIJE -- UKRATKO
nike
gxu
gxu
Contact person: NIKE
Specialty: whitegoods

Obavještavanje o postovima

Post napisao nike » 08 Jun 2010, 07:38

Šta se dešava sa sistemom obavještavanja putem maila?
Jutros mi došlo obavještenje u 7 i 50 da je jučer bilo odgovora na moj post u 19 i nešto. 12 sati kasnije!!! :m:
Prije bi na divljem zapadu došla kočija nego ta obavjest. Na drugim forumima to je u roku od max 2 min.
Poluznanje je opasnije od neznanja!!!
"Patriotizam je zadnje utočište podlaca"-Samuel Johnson

krllebg
____
____
Specialty: tv
Kontakt:

Re: Obavještavanje o postovima

Post napisao krllebg » 08 Jun 2010, 10:17

Pa to nije do Fanzo.org ...
... Here lies a man whom is little known !!!

nike
gxu
gxu
Contact person: NIKE
Specialty: whitegoods

Post napisao nike » 09 Jun 2010, 07:38

Kako misliš da nije kad je poruka kreirana 12 sati kasnije?
Poluznanje je opasnije od neznanja!!!
"Patriotizam je zadnje utočište podlaca"-Samuel Johnson

kisko
Preminuo
Phone number: 0038121888107
Specialty: tv-multimedia

Post napisao kisko » 09 Jun 2010, 11:57

Ja odavno imam taj problem,ima i tema o tome,naprimer ovako,favikon se vrti,
9.6.jpg
postovi su bili u 5 i 7 sati a meni nisu stigla obavestenja,cak stavise neka mi nikad ni nestignu :shock: ,a svugde je "stiklirano"pracenje foruma,zato skoro obavezno odem u deo koji uredjujem i pogledam sta ima novo po datumu i vremenu(da to sad nisam uradio nebih ni video tvoj post :? ),probao sam da ponistim pracenje pa nakon par sati ponovo ukljucim i nekad ima,vecinom nema efekta :roll: a sto je najgore chini mi se da nije tako sa svakim delom foruma,naime iz dela foruma,gde je tema Zabljak,stizu mi redovno obavestenja,mozda trebam probati da mi stizu na hotmail umeto na gmail :roll: ,mada nevolim bas previse mesenger jer ume da gusi racunar no i gmail je dosta usporio u zadnjih godinu dana pa sporo se ucitava pocetna strana :? ,evo recimo stiglo obavestenje o postu u 9.57 a nije o ovom sto si ti pisao u prvom postu u 6.38

Kod: Označi sve

nike u Jun 08, 2010 06:38
:roll:
9.6.jpg
Cini mi se da mnogo bolje odradjuje kad je "stiklirano" pracenje teme nego pracenje foruma no problem mi je kad se pojavi nova tema a ja ni neznam sem ako neodem da vidim sta ima novo od postova u tom delu foruma,nekad i dodje obavestenje kasnije pa istu temu posecujem 2-3 puta a neku uopste :oklagija

Evo za ovu temu mi je stiglo reletivno brzo a stiklirano je samo pracenje foruma, ne i teme
Nemaš dozvole za preuzimanje priloga dodatih postu.
Zadnja izmena: kisko, dana 09 Jun 2010, 12:16, ukupno menjano 1 put.
uvek ima nesto interesantno

krllebg
____
____
Specialty: tv
Kontakt:

Post napisao krllebg » 09 Jun 2010, 12:16

nike je napisao:Kako misliš da nije kad je poruka kreirana 12 sati kasnije?
pa lepo,forum ti tu poruku generise i salje na server.salje je milion posto,a dalje server treba da posalje tebi na tvoju mail adresu.Meni takve poruke stizu kao spam,i uglavnom ih nedobijam,retko mozda tve-tri nedeljno.Znaci da je u samoj filtraciji na serveru spam obrisan.To je verovatno sa tim porukama koje nedobijas.Nije FF.org tu nista kriv ... uostalom,bez obzira na obavestenje,pregledam forum i zbog onih tema koje nepratim,ali cisto malo procitam sta se radi,sta ima novo i sl.
... Here lies a man whom is little known !!!

Odgovori

Natrag na “Pitanja - Predlozi - Obaveštenja Molimo nove članove da obavezno pročitaju.”