2sijalica8 UKLJUČI SE - PRIKLJUČI SE ! 3tv_repairman

Kolege serviseri prijave u Expet grupu OVDE

tvc imperial interfunk

Ovde možete pitati ako Vas nešto interesuje u vezi foruma. Pročitajte obaveštenja!
HOME -- SERVISERI -- FOTOGRAFIJE -- UKRATKO
DZoni
Udaljen sa foruma zbog nedoličnog ponašanja

tvc imperial interfunk

Post napisao DZoni » 15 Feb 2010, 22:28

Slusaj Dujo ono sto sam imao od podataka napisano na tv-u to sam i napisao nalepnice nema tako da neznam koji je model i meni je to odgovaralo kako bi pronasao slucajno semu i ne pisemi ni koja je sasija obzirom da je tv iz '86 tako da nemoj da pozurujes sa zakljucavanjem teme jer ovo je forum za pomoc kako sam ja shvatio a ne treba biti tako rigorozan(pa ako nisam upalio farove na automobilu da me odmah kaznis).Ako smatras da ne treba da budem na forumu ok postujem ali ovo mi je vise smesno kao da sam neznam sta uradio pa odmah kazna(NISAM MALI DA BI ME TREBALO KAZNJAVATI ZBOG TOGA STO SE NISAM JAVIO MAMI I TATI A IZASO NAPOLJE)

Majstor Duja
____
____
Contact person: Goran Duic
Specialty: tv-multimedia

Re: tvc imperial interfunk

Post napisao Majstor Duja » 16 Feb 2010, 09:54

DZoni je napisao:... jer ovo je forum za pomoc kako sam ja shvatio a ne treba biti tako rigorozan...
Pogresno si shvatio. Ovo je privatan forum sa tacno odredjenim pravilima a osnovan je za razmenu iskustava medju kolegama. Cak si i ovu temu napisao u pogresnom delu foruma pa cu je prebaciti tamo gde joj je i mesto, cak cu ti ostaviti i duplikat ovde da bi je video.
Ne znam kako vise da ti pomognem.

Savetujem ti da procitas opet:
viewtopic.php?f=4&t=2961
kao i da procitas i redovno koristis ovo uputstvo i nece biti problema:

NOVA TEMA (NASLOV): U naslov teme upišite samo TIP, MODEL/ŠASIJU I KVAR ! Sve oznake pišete velikim slovima bez crtica i razmaka u nazivu MODELA.
NOVA TEMA (POST): U post upišite opet iste podatke iz naslova, oznaku sa osnovne ploče. Ako ne znate o kojoj se šasiji radi popišete par glavnih komponenti. Zatim ukratko opišite koje ste sve radnje preduzeli prilikom servisiranja, budite što precizniji , ali kratki.
Praktikujemo da na kraju opišemo kako smo rešili problem. Zatim otvorimo svoj prvi post (UREDI) i dopišemo u naslov REŠENO/NEREŠENO/INFO.
MOLIMO VAS DA KOPIRATE SLEDEĆE U NOVU TEMU klikni na "Obeleži sve":

FIRMA:
MODEL:
CHASSIS(oznaka šasije):
PCB(oznake na štampanoj ploči):
MCU(procesor):
EEPROM:
VERTIKALA:
AUDIO:
VIDEO:
SMPS (mreža):
FBT (vn trafo):
TUNER:
KVAR:
OPIS KVARA:

Kod brendiranih, poznatih proizvođača ne morate unositi sve detalje, dovoljno je: Firma, Model, Šasija. Oznaku modela pišete bez crtica i razmaka !
**bez ovih podataka smatraćemo da niste ni otvorili aparat ili ste nestručno lice! Hvala Vam što se pridržavate pravila foruma.
HOME -- SERVISERI -- EXPERT-TEAM -- DALJINSKI -- CHAT -- UPUTSTVA

Pozdrav
Rule #1 "Always stand for what you believe, even if it means standing alone."

Odgovori

Natrag na “Pitanja - Predlozi - Obaveštenja Molimo nove članove da obavezno pročitaju.”