Kopiranje kljuca za Hyundai

Autoelektronika - Elektronski sistemi u vozilu

Urednik: Barbarella56

Pravila foruma
Praktikujemo da na kraju opišemo kako smo rešili problem. Zatim zatvorimo temu >UPUTSTVO<
benzoli
_
_
Postovi: 58
Pridružen: 25 Avg 2007, 01:35

Kopiranje kljuca za Hyundai

Post napisao benzoli » 27 Avg 2010, 01:45

Kopiranje kljuca za Hyundai Atos 1.0, 2001 godiste. Posto imam samo jedan kljuc, treba mi kopija za otkljucavanje vrata, za slucaj da kljuc ostane u kontakt bravi a vrata se mehanicki zakljucaju. U servisnoj kjizi, nigde ne pise da treba kljuc sa cipom za tu radnju, vec se brava otkljucava pomocu vazdusnog jastuka i poluge. Inace za kompletan proces kopiranja traze 80 EU. Znaci, da li je dovoljno kopirati kjuc bez cipa?

Avatar
rubin_miki
Preminuo
Postovi: 3382
Pridružen: 13 Avg 2006, 00:22
Location: Prilep Makedonija
Specialty: tv-multimedia
Kontakt:

Re: Kopiranje kljuca za Hyundai

Post napisao rubin_miki » 27 Avg 2010, 02:03

ako ti je samo za vrata, onda da, dovoljna je mehanicka kopija koju mozes da napravis kod svakog kljucara..neces moci da upalis auto sa tim kljucem, ali vrata i verglanje ce raditi..
ce da izadjem na televizor,a????
http://www.macedonium.org/makedonija.swf

benzoli
_
_
Postovi: 58
Pridružen: 25 Avg 2007, 01:35

Re: Kopiranje kljuca za Hyundai - reseno

Post napisao benzoli » 20 Sep 2010, 15:46

Posle duzeg traganja nasao sam majstora koji je ima obican kljuc, bez cipa i kopirao original. Par me kostao 3,5 EU. Inace, jedan me je savetovao za slucaj ako se original polomi. Treba ga ugraditi ispod brave, da daje signal i koristiti kopiju za paljenje.

Avatar
rubin_miki
Preminuo
Postovi: 3382
Pridružen: 13 Avg 2006, 00:22
Location: Prilep Makedonija
Specialty: tv-multimedia
Kontakt:

Re: Kopiranje kljuca za Hyundai - reseno

Post napisao rubin_miki » 20 Sep 2010, 22:35

benzoli je napisao:.. za slucaj ako se original polomi...
a ako se izgubi, sta tad? posto ti je samo jedan, ugradi transponder iz orig kljuca SADA, i vozi sa mehanickim kljucevima..znam dobro zasto te ovo savetujem, poslusaj me..
ce da izadjem na televizor,a????
http://www.macedonium.org/makedonija.swf

Odgovori

Natrag na “Autoelektronika”