lampica za pojas na GOLF 5

Autoelektronika - Elektronski sistemi u vozilu

Urednik: Barbarella56

Pravila foruma
Praktikujemo da na kraju opišemo kako smo rešili problem. Zatim zatvorimo temu >UPUTSTVO<
WAGEN
_
_
Specialty: automotive

lampica za pojas na GOLF 5

Post napisao WAGEN » 11 Jul 2009, 21:13

pitanje je oko lampice pojasa na GOLFU 5. Jedan čovek bi voleo da mu isključim zvučni signal ako se pojas ne veže a osoba sedi na sedištu pa da vidim sa vama da li to može jer sam negde naleteo na netu da kod pasata od 2006 može ali nisam našao kako .Pa bih ovom prilikom zamolio za pomoć ako neko zna da mi pojasni da li može i ako može kako sa VAG-om to da uradim.

Unapred hvala svima koji su voljni pomoći

MOBILTRONIC
_
_

Re: lampica za pojas na GOLF 5

Post napisao MOBILTRONIC » 12 Jul 2009, 00:35

VOLKS još nije ništa odgovorio,svašta.Znači,Vag-com 704,instr.tabla,coding,otvara se novi prozor i kada mišem naneseš na već postojeći kod tada će ti se pojaviti žuti balon sa svim mogućim opcijama koje se mogu promijeniti u tog modula.Kodiranje ide sa XX?XXX ili već,što je upitnik taj broj mijenjaš za stavku koja ti treba.Ako je ta tvoja opcija pod brojem 3 onda na mjesto upitnika stavljaš XX3XXX i onda tipka kodiraj ili uradi ili do it i to bi bilo to.

WAGEN
_
_
Specialty: automotive

Re: lampica za pojas na GOLF 5

Post napisao WAGEN » 12 Jul 2009, 01:05

Iako imam WAG-COM još do sad me ljudi nisu pitali za takve usluge pa i nisam se baš interesovao za to jer sam gledao motor, al kad imam što da ne pa ajd da proširim malo znanje jer ga u našem poslu nikad nije na odmet.Ako je tako za koji dan ću se čuti sa čovekom pa se javljam jesam li uspeo

Unapred hvala

Odgovori
  • Slične teme
    Odgovori
    Pregledano
    Zadnji post

Natrag na “Autoelektronika”