2majstor5 UKLJUČI SE - PRIKLJUČI SE ! 1klima3 1tv2

Kolege serviseri prijave u Expet grupu OVDE

Alarm Scorpion model i sema

Autoelektronika - Elektronski sistemi u vozilu

Urednik: Barbarella56

Pravila foruma
Praktikujemo da na kraju opišemo kako smo rešili problem. Zatim zatvorimo temu >UPUTSTVO<
baracuda
_
_

Alarm Scorpion model i sema

Post napisao baracuda » 05 Sep 2018, 21:59

AUTO ELEKTRONIKA
VRSTA VOZILA: Zastava 10

PREDMET SERVISIRANJA: Alarm
IME/PROIZVOĐAČ:Scorpion
DETALJAN OPIS KVARA:
U sustini nije kvar,auto sam uzeo pre par dana,imao je laksi udes u krilo i ocesana jedna vrata.Na autu ima centralka i alarm,ali je alarm iskljucen -sirena odspojena,jer se i na najmanji potres aktivira.Ranije se nisam sretao sa alarmima,ali kada vec ima da probam da oporavim jer je mozda protresen pri udarcu.Sem daljinca nisam se upustao u bilo kakva istrazivanja auta jer nisam imao vremena,interesuje me gde mu se podesava osetljivost i kako kutija izgleda i gde da je trazim.Evo slike pejdzera,pa ako moze model na osnovu njega,ako to ima neke veze,ili jos bolje uputstvo za montazu pa da probam da ispratim gde i sta kada nadjem sakriveno sokocalo...hvala unapred...
slika.rar
Nemaš dozvole za preuzimanje priloga dodatih postu.

baracuda
_
_

Re: Alarm Scorpion model i sema

Post napisao baracuda » 08 Sep 2018, 05:51

Ima li neko semu alarma scorpion 1 c022e jer sam dobio pomoc od coveka koji ima isti alarm ali nazalost nema semu,a ostatak cu morati da nadjem sam verovatno ispod volana vozila...
Postoji li mogucnost eventualnog kloniranja daljinaca sa kineskog trzista jer imam neki sa mogucnoscu "key learning type" ali koliko sam shvatio za ovaj drugi komunikacija sa learning dugmetom za ovaj model ide od centrale direktno pa ne bih da pokusavam da ne rasparim i ovaj sto radi ako ova centrala isto tako radi.Mozeli neko da potvrdi da li centrala hvata signal sa daljinca i pamti njegovu verovatno novu frekvenciju,kao sto sam naveo ili postoji za njih mogucnost "copy-paste" frekvencija sa postojeceg originalnog daljinca na ovaj drugi?

Odgovori
  • Slične teme
    Odgovori
    Pregledano
    Zadnji post

Natrag na “Autoelektronika”