Petak 13.

Forum za neobavezne teme.
kisko
Preminuo
Phone number: 0038121888107
Specialty: tv-multimedia

Re: Petak 13.

Post napisao kisko » 14 Jun 2008, 13:22

rubin_miki je napisao:znaci, ako resi djavo da dodje po svoje, nit 13, nit 23.......uuhhh... :? :?
Ma da,kad neide,neide...potera baksuz i nema veze koji je dan :oklagija .No skloni smo da poverujemo ako se to poklopi sa tim petkom.Ali to i nije loše ako se neradi taj dan ,bar se napune "baterije" za dalje...e da Krlle ih izgleda prepunio lolzi lolzi pa se razmaho malo više i sad za čaše manje više al di brate pelin da se razbije :shock: e to je šteta :-(
uvek ima nesto interesantno

vlatkocopa
gx
gx
Contact person: Vlado
Phone number: 0038931420808
Specialty: tv

Post napisao vlatkocopa » 14 Jun 2008, 20:01

fanzo je napisao:Vlado..pa ti si rođen za majstora :tooo: ...
Hvala ti Fanzo.... :tooo: ,a ja mislio da se razlikujem od drugih.... :mrgreen:
Za sjaj u očima, rumenilo u licu i lepršav hod - koristite kozmetiku -Šljivovica a moze i domaca jabukovaca ..:))

momcilo
gx
gx

Post napisao momcilo » 19 Jun 2008, 15:01

sve je albertivno 12godina sam vozio motore, na kacigi mi je bio ozadi veliki broj 13 i sacuvala mi je glavu,ali me zato srcka zdrmala na petak 13, nijesam sujevjeran ali kada se to poklopi uhvati me neka jeza.

Misley
_
_

Post napisao Misley » 19 Jun 2008, 17:23

ajd da dodam, na ovom delu foruma ima 13 izdvojenih tema. posle kad rikne fanzoforum da se ne cudite. lolzi lolzi

chellawy
gx
gx
Contact person: SIX

Post napisao chellawy » 20 Jun 2008, 00:13

Misley je napisao:ajd da dodam, na ovom delu foruma ima 13 izdvojenih tema. posle kad rikne fanzoforum da se ne cudite. lolzi lolzi
ne sekiraj se , potrudicu se da za koji da nbude vise od 13 ;) izdvojenih
Kompletna ponuda rezervnih delova koja će biti veoma ažurirana u narednih dve ,dve i po godine :)
https://www.kupindo.com/Clan/chellawy/SpisakPredmeta

nessha
___
___

Post napisao nessha » 20 Jun 2008, 00:16

krllebg je napisao:dobro je proslo.bio sam u radnji,ali nisam nista radio samo primao posao.pa danas akad navalim ima sve da se pusi ,nadam se ne neki tv,to se samo tako kaze :)
eto,juce nista neobicno mi se nije desilo,a jutros ajde da popijem prvo kafu kad stignem u radnju,polupam 2 case odma,
ispadne mi flasa pelinkovca na sred radnje i razbi se ,jedva da sam je naceo ... pppiiiii maleraaa .kad oce,oce.moram da proverim kalendar,da se nisam nesto zeznuo,mozda je danas 13 !?
Sabbath, bloody Sabbath !
Neznanje je veliki izvor hrabrosti!

krllebg
____
____
Warranty service: DeGermany
Kontakt:

Post napisao krllebg » 23 Jun 2008, 09:51

necete verovati ... 14.-og mi se sve sto nije 13-og desilo ... u radnji : rikne DVD i na HD C:particija .Boi me uvo,u garanciji je.Odnesem tamo,HD mi naprave odma,spasem sve podatke ,a za DVD kazu,ovo nikad kod nas nisi kupio !? Ja imam njihov garantni list,pecat sve uredno.Nista mi nebude jasno,nepravim frku odem samo do komercijaliste,pokazem mu ,on pozove svog sefa i stvar resimo za 2 min.Dobijem drugi,novi.Nije me bolelo nista ... majke mi ! I tu bese kraj tim glupostima o sujeverju.ko oce neka veruje,ko nece nezelim mu,ali uverice se na tezi nacin.
... Here lies a man whom is little known !!!

Odgovori
  • Slične teme
    Odgovori
    Pregledano
    Zadnji post

Natrag na “Kafana - Pab - Bircuz”