Teorije zavere o CORONA virusu

Forum za neobavezne teme.
Avatar
cubica
gx
gx
Postovi: 3663
Pridružen: 15 Nov 2006, 11:23
Location: IVANJICA
Warranty service: ERG
Specialty: tv-multimedia

Re: Teorije zavere o CORONA virusu

Post napisao cubica » 10 svi 2022, 21:28

čovek je u pravu 100%
kažu da je razlika između teorije zavere i istine...8 meseci lolzi
Kako su namagarčili narod da se maskira u Zoroa, Betmena...trpa ponjave i gaće po glavi, pa onda i da se šprica neproverenim otrovima, tako sad oživljavaju legalno nacizam, pa će raspiriti i svaku vrstu mržnje, dok je ovaca-biće i džempera...takav je ljudski rod kroz celo svoje postojanje. Iz istog centra odakle su došli lažni virusi sada dolazi istinski nacizam...pa hajde da zavrtimo još jedan krug, ne bismo li se sami poubijali i potrovali... jednostavno, jedan dobar deo čovečanstva želi da muči drugi deo, ubija, kolonizuje i pljačka, i to je tako kroz milenijume. Konkretno, radi se o Zapadu kao oličenju materijalizma, transhumanizma, nekulture, incesta, transrodnosti, divljaštva... naspram našeg podneblja koje je duhovno. Samo slepac ne vidi tako nešto ili baš nimalo ne poznaje istoriju.

cuby no thanks
samo laž treba državnu podršku, istina stoji sama od sebe uspravno! no thanks

Avatar
KASA1
Site Admin
Site Admin
Postovi: 3046
Pridružen: 14 Feb 2011, 10:28
Location: Zagreb
Specialty: tv-multimedia

Re: Teorije zavere o CORONA virusu

Post napisao KASA1 » 11 svi 2022, 09:23

Iz pravilnika foruma:
"8. Zabranjene
su nacionalne, verske i političke teme. Prozivke ostalih članova u negativnom smislu,vređanje i slično , takvi postovi će biti momentalno brisani , a postovalac opomenut."

Teorije zavjere o Corona virusu su jedno, a ove tvoje observacije na temu nacizma, spominjanje zapadnih zemalja u totalno neprihvatljivom, mračnom, negativnom kontekstu nešto je sasvim drugo.

Neću sada brisati tvoj post iako bi to prema pravilniku trebao učiniti, već ću te zamoliti da se ubuduće suzdržiš od iznošenja takovih stavova. Ovo je multinacionalni tehnički forum i takve nam stvari doista nisu potrebne.
"Čovječe, pazi da ne ideš malen ispod zvijezda!"

Avatar
cubica
gx
gx
Postovi: 3663
Pridružen: 15 Nov 2006, 11:23
Location: IVANJICA
Warranty service: ERG
Specialty: tv-multimedia

Re: Teorije zavere o CORONA virusu

Post napisao cubica » 11 svi 2022, 14:35

pa jeste, slažem se sa pravilnikom i brisanjem, ali ne mogu da ne uočim vezanost ta dva problema, neko sad plaća glavom i ratuje zbog toga, i plašim se da će se to proširiti i na druge, a počelo je tako što su ljudi poverovali da je neko pojeo supicu od slepog miša. Pričali smo svi, i to sa puno žara, o budalaštinama sa izmišljenim bolestima a niko nije video šta se iza brda valja...ako je i video, kao i svugde po svetu, bio je sankcionisan pravilnicima, zabranama...a gde smo sad?
Što se tiče multinacionalnosti, ja sam nas sve vezao, podržao i pokušao da zaštitim od mračne prošlosti, tu nema ništa loše, ustvari, branio sam i favorizovao naše narode, Valjda je to svako shvatio, globalizam i zapadnjački materijalizam i kapital su uzrok svemu, mi nismo deo tog sveta.
A što se tiče propagande o moroni i budalaštinjama, moj sestrić, doktor ekonomije, savršeno zdrav i prav, primio je 4 vakcine, eno ga paralizovan i sa gubitkom svesti, nikada nije bio u životu bolestan, 27 god na početku karijere, niti je iko ikada u porodici bio bolestan, niti ko i sada zna uopšte šta mu je, niti od čega da ga leče...i mnogo je takvih primera...pa neka se razmisle svi, ne treba baš ni ćutati uvek i gutati probleme.
Nadam se da se razumemo, ako si zamenio Bu808dfi a nisi zamenio 10uF ...šta si uradio? tj. ako se boriš sa nečim a ne znaš šta je uzrok...

cuby no thanks
samo laž treba državnu podršku, istina stoji sama od sebe uspravno! no thanks

Avatar
nike
gxu
gxu
Postovi: 2896
Pridružen: 21 Mar 2010, 11:35
Location: Split HR
Warranty service: Atosa Arisco Ozti Fimar Roller-Grill Systemair Fiocchetti Prismafood Cappone Hendi Omniwash Icetech ItalI-Ice
Contact person: NIKE
Specialty: whitegoods
Lokacija: Split, HR

Re: Teorije zavere o CORONA virusu

Post napisao nike » 11 svi 2022, 21:41

I kako je sad tvoj sestrić pobio statistiku viška umrlih u odnosu na doba prije ove piizdarije?
Mislim, možemo mi SVI svašta pisat, ali od odraslih smislenih ljudi se očekuje konzistentni odgovor na postavljeni problem u pitanju, konstataciji, obzervaciji itd...!
U svakom slučaju, šta god neko postavio kao ideju, misao, informaciju, smatram da svak ima pravo da se to izanalizira, raspravi pa i ismije ako to zaslužuje!
"Blago budalama, njima je lako jer ne misle tako!" PV

Avatar
cubica
gx
gx
Postovi: 3663
Pridružen: 15 Nov 2006, 11:23
Location: IVANJICA
Warranty service: ERG
Specialty: tv-multimedia

Re: Teorije zavere o CORONA virusu

Post napisao cubica » 11 svi 2022, 22:38

pa recimo da je naseo na medijski teror strahom i nastradao? Ili su ga, kao i većinu, ucenjivali za radno mesto i sl...ustvari i jesu, to znam pouzdano, rekla mi je sestra. Na žalost, nije jedini.. Treba uzeti i nocebo efekat u obzir, zar ne? Naučno je dokazan. I eto ti porasta smrtnosti, ako ga je i bilo, s'bzirom kolike su medijske laži, naročito kojekakvih ''faktografa'' dečaka i devojčica koji pišu svašta. O pogrešnom lečenju, od koga su sad ''odustali'' i preteranom upotrebom antibiotika a onda respiratora, da ne pričam...a i mogu, s'obzirom da sam u kontaktu sa ekipom sa VMA, zbog fabrike lekova gde sam radio i ponovnom pokretanju, možda vas zanima sve šta su oni primetili, ili da li su se oni vakcinisali? Računam da su njihove reči validne.
I sad opet medijske laži, krize, energenti, globalno zagrevanje i ugljen dioksid...i šta je sve sledeće i kuda ovo sve vodi?
Čemu toliko pridavanje važnosti nečemu što je manje bitno od tumora i kardio bolesti od čega višestruko ljudi stradaju? Posle bopmbardovanja uranijumom 8x je povećano oboljevanje od tumora, danas je u Srbiji umrlo recimo 5oro navodno od morone a 150 od tumora i kardio...zašto su oni manje važni? Zašto održavaju taj narativ? Pa više ljudi umre od loše ishrane, vazduha, vode, trovanja..nego od morone.
I šta ćemo sad...čekamo da virus opet pošalje mejl i najavi se i opet ludnica od jeseni? Ovo je čist teror. A da ne pričam o povampirenoj 1939-oj...već sam opomenut da ne govorim o istorijskim činjenicama.
Da li je ko primetio, da nama stalno drže fokus i pažnju na nekim izmišljenim ludostima, a u pozadini svašta rade, i da ovo društvo ode u bestraga.
cuby no thanks
samo laž treba državnu podršku, istina stoji sama od sebe uspravno! no thanks

Avatar
buzdumra
gx
gx
Postovi: 5345
Pridružen: 22 Okt 2006, 20:14
Location: srbija

Re: Teorije zavere o CORONA virusu

Post napisao buzdumra » 14 svi 2022, 15:40

Jeste cubi kritike su na mestu od kase !
kakve veze imaju nacisti sa koronom ??...... https://sr.wikipedia.org/wiki/%D0%A2%D1 ... 1%98%D1%85 ,. a korona Made in Cina.?
https://en.wikipedia.org/wiki/COVID-19_pandemic
mozda ja nisam razumeo poentu al nema veze...
proradijo mi net zahvaljujuci fanzi

Odgovori
  • Slične teme
    Odgovori
    Pregledano
    Zadnji post

Natrag na “Kafana - Pab - Bircuz”