Teorije zavere o CORONA virusu

Forum za neobavezne teme.
Avatar
srleboj
gx
gx
Postovi: 1081
Pridružen: 28 Sep 2006, 12:35
Location: ZARKOVO-Beograd
Contact person: spasoje
Phone number: 003810112515373
Specialty: tv
Lokacija: ZARKOVO

Re: Teorije zavere o CORONA virusu

Post napisao srleboj » 07 Okt 2020, 07:49

postovane kolege
vase misljenje da li ste za ili protiv vakcinacije
da li ce te licno primiti vakcinu ?
Срђан

Avatar
toce
gx
gx
Postovi: 2262
Pridružen: 25 Apr 2007, 22:41
Location: Makedonija

Re: Teorije zavere o CORONA virusu

Post napisao toce » 07 Okt 2020, 10:05

Nikad
TOCE

Avatar
jaro
bela tehnika
bela tehnika
Postovi: 1169
Pridružen: 21 Jun 2009, 11:53
Location: stara pazova
Contact person: jaro
Specialty: whitegoods

Re: Teorije zavere o CORONA virusu

Post napisao jaro » 07 Okt 2020, 10:19

Malo je poduze, ali treba obnoviti gradivo:

https://youtu.be/keAs_-TPFd4
Bez alata nema zanata!.....a bez znanja dzaba ti alat!

integralpk
gx
gx
Postovi: 197
Pridružen: 03 Feb 2011, 19:28
Location: Srbija, Prokuplje
Contact person: Dragan
Specialty: tv

Re: Teorije zavere o CORONA virusu

Post napisao integralpk » 07 Okt 2020, 12:12

https://www.youtube.com/watch?v=MD5lWfIP5qs
Ovo je mali deo emisije o znanju i iskustvu Dr. Darije Kisić. Moja dva lična iskustva: prvi sa Dr. Nestorovićem toliko osporavanim i "ludim" kome sam i dan danas zahvalan, jer mi je starijeg sina lečio i izlečio od astme i koji nam(supruga i ja) je još 2006. otvorio oči o vakcinaciji dece i njenim posledicama. Drugo iskustvo sa mlađim detetom koje nisu hteli 2010. da vakcinišu petovalentnom vakcinom "Pentaxim", jer lekar nije čuo tada za tu vakcinu. Na kraju je dete vakcinisano istom na intervenciju načelnika pedijatrije, a od čini mi se 2015. godine je "Pentaxim" uveden u redovnu vakcinaciju i kod nas. Obe priče su ukratko, vakcinisati se neću ni ja ni moja porodica, ali pošto ima dosta ljudi sa mišljenjem kakvo je i moje, mislim da će nas nečim ucenjivati. Zdravi bili, pa videli.

Avatar
buzdumra
gx
gx
Postovi: 5345
Pridružen: 22 Okt 2006, 20:14
Location: srbija

Re: Teorije zavere o CORONA virusu

Post napisao buzdumra » 07 Okt 2020, 13:42

-pa ucena je ne-moz dete da upises u skolu tj. prvi razred. !
kod doktora nije problem ti neces ..on zapise i salje socijalnom , koje kako sam cuo oduzimaju dete privremeno ,. kad ga vakcinisu onda ga vracaju!
sumnjamo da je prethodi put bio zajeb sa vakcinom i ispoljio se nedugo po pimanju vakcine . nista dokazano ali!
ne znam sta raditi , niko nista ne garantuje ?
proradijo mi net zahvaljujuci fanzi

Avatar
cubica
gx
gx
Postovi: 3656
Pridružen: 15 Nov 2006, 11:23
Location: IVANJICA
Warranty service: ERG
Specialty: tv-multimedia

Re: Teorije zavere o CORONA virusu

Post napisao cubica » 07 Okt 2020, 17:12

stavite na glasanje :D
Meni na pamet ne pada da me špricaju sa neproverenim otrovima!
Evo je moja vakcina..nema bolesti!!! Uskoro stize i prva tura cepoguzsca! :tooo:
cuby :pivopije:
Prilog
vakcina.JPG
sepoguzac_1_2020.JPG
cepoguzac_2_2020.JPG
Zadnja izmena: cubica, dana 10 Okt 2020, 17:02, ukupno menjano 1 put.
samo laž treba državnu podršku, istina stoji sama od sebe uspravno! no thanks

Avatar
cubica
gx
gx
Postovi: 3656
Pridružen: 15 Nov 2006, 11:23
Location: IVANJICA
Warranty service: ERG
Specialty: tv-multimedia

Re: Teorije zavere o CORONA virusu

Post napisao cubica » 07 Okt 2020, 17:16

integralpk je napisao:
07 Okt 2020, 12:12
https://www.youtube.com/watch?v=MD5lWfIP5qs
Ovo je mali deo emisije o znanju i iskustvu Dr. Darije Kisić.
Raznela ih Jovana u paramparčad i to argumentovano!! Zato je više i ne zovu u goste, niko od režimskih medija...
cuby :pivopije:
samo laž treba državnu podršku, istina stoji sama od sebe uspravno! no thanks

Avatar
cubica
gx
gx
Postovi: 3656
Pridružen: 15 Nov 2006, 11:23
Location: IVANJICA
Warranty service: ERG
Specialty: tv-multimedia

Re: Teorije zavere o CORONA virusu

Post napisao cubica » 07 Okt 2020, 19:24

jaro je napisao:
07 Okt 2020, 10:19
Malo je poduze, ali treba obnoviti gradivo:
https://youtu.be/keAs_-TPFd4
Bravo Jaro !!! :pivopije:
samo laž treba državnu podršku, istina stoji sama od sebe uspravno! no thanks

Avatar
spagagz
gx
gx
Postovi: 1526
Pridružen: 29 Dec 2008, 21:47
Location: Gorazde BiH
Contact person: Nedeljko
Specialty: tv-multimedia

Re: Teorije zavere o CORONA virusu

Post napisao spagagz » 07 Okt 2020, 21:07

Ne pada mi na pamet.Prisilna vakcinacija moze da se izvrsi samo kad mi potpisu da odgovaraju moralno i materijalno da je vakcina ispravna i bez nus pojava.
Znas kad ce da potpisu?

Avatar
cubica
gx
gx
Postovi: 3656
Pridružen: 15 Nov 2006, 11:23
Location: IVANJICA
Warranty service: ERG
Specialty: tv-multimedia

Re: Teorije zavere o CORONA virusu

Post napisao cubica » 14 Okt 2020, 01:44

Puste neki virusčić gripa iz laboratorije, dobro izreklamiraju i uzmu dobru kintu...već viđeno više puta...u Americi su čak i smanjivali nivo dozvoljenog holesterola da bi prodavali određene lekove i zgrtali pare. Čak su i gorušicu promovisali da je opaka bolest, milijarde dolara su samo na tom leku zaradili. Nije lek, već neki placebo koji su ždrali na tone, eto..reda radi, neko rekao da je dobar... Kad budale dođu svesti kasno je...ovaj put su preterali sve granice. Narod slep i glup, kao i uvek. Jednostavno, strah sužava razum i rasuđivanje. Nadam se da ovaj put protagonisti neće uteći sudu i pravdi, kao recimo prošli put za ptičji grip što su utekli...ona matora konjina Kon i slični.
Idemo sad malo sa reklamama za onaj ''običan'' grip...da se tu još prikupi para od naroda, pa ćemo posle opet ptičji, pa od slepog miša grip, pa grip od gliste, komarca...
Ne znam dal' neko koristi mozak i seća se još uvek da je starija populacija Italijana bila ''imunizovana'' tim vakcinama običnog gripa pred samu koronu? Te da ih je počistilo sa lica zemlje kad je naletela korona?
Što se mene tiče, samo neka se špricaju, u šta i sa čim stignu. Ljudskoj gluposti i bedi nema kraja.
cuby
samo laž treba državnu podršku, istina stoji sama od sebe uspravno! no thanks

Avatar
bogoljub
_
_
Postovi: 137
Pridružen: 15 Avg 2006, 14:32
Location: Gardinovci
Contact person: Bogoljub

Re: Teorije zavere o CORONA virusu

Post napisao bogoljub » 14 Okt 2020, 12:16

Kakve maske nose migranti u Srbiji kada nijedan nije umro od korone.Zna li se šta?
ZAKLINJEM SE NARODU I BOGU DA CU U KAFANU ICI KAD GOD MOGU

Avatar
cubica
gx
gx
Postovi: 3656
Pridružen: 15 Nov 2006, 11:23
Location: IVANJICA
Warranty service: ERG
Specialty: tv-multimedia

Re: Teorije zavere o CORONA virusu

Post napisao cubica » 14 Okt 2020, 16:37

Stiže zima, da li da nosimo dugačke gaće, šta kaže ''struka'' ?
cuby lolzi
samo laž treba državnu podršku, istina stoji sama od sebe uspravno! no thanks

Avatar
nike
gxu
gxu
Postovi: 2896
Pridružen: 21 Mar 2010, 11:35
Location: Split HR
Warranty service: Atosa Arisco Ozti Fimar Roller-Grill Systemair Fiocchetti Prismafood Cappone Hendi Omniwash Icetech ItalI-Ice
Contact person: NIKE
Specialty: whitegoods
Lokacija: Split, HR

Re: Teorije zavere o CORONA virusu

Post napisao nike » 15 Okt 2020, 00:12

Cuby, nosiš li ti cijeli dan aluminijsku foliju na glavi? Ako ne, onda ti ne trebaju duge gaće! :yeah: :yeah:
"Blago budalama, njima je lako jer ne misle tako!" PV

Avatar
miodrag popovic
gx
gx
Postovi: 3143
Pridružen: 08 Nov 2006, 21:08
Location: Srbija
Phone number: 00381638773821
Specialty: tv
Lokacija: Pančevo Braće Jovanović 56

Re: Teorije zavere o CORONA virusu

Post napisao miodrag popovic » 15 Okt 2020, 17:20

Ki baba što nosi masku a liže prst kad vadi pare iz novčanika.
Ko izgubi dobitak, taj dobija gubitak

Avatar
toce
gx
gx
Postovi: 2262
Pridružen: 25 Apr 2007, 22:41
Location: Makedonija

Re: U vreme CORONA (COVID-19) virusa

Post napisao toce » 21 Okt 2020, 20:47

A šta bi sa običnog virusa (Grip) sad ga niko ne spominje naj običnija prehlada što je bila i biće čitavog života pretvorila se u COVID-19 . Zašto se ne potrude da nadju rešenje za kancer , dok ima farmacefske mafije biče tako jedna maska je bila 5 denara a sada je 60 denara zar to nije kriminal ovde kod mene doktor uzima dobru lovu samo da objavi i upiše što više , slušam na RTS u Mk ima ukupno 824 recimo a lik objavuje da ima 215 u mom gradu a gde su ostali ? Ma sve je to mafija žao mi što je ostalo mnogo ljudi bez posla prevladače siromaštvo zbog farmacefskog kriminala.
TOCE

Avatar
cubica
gx
gx
Postovi: 3656
Pridružen: 15 Nov 2006, 11:23
Location: IVANJICA
Warranty service: ERG
Specialty: tv-multimedia

Re: U vreme CORONA (COVID-19) virusa

Post napisao cubica » 22 Okt 2020, 15:14

nema potrebe za strahom, jer se radi o najobičnijem gripu. Ko ima neke asimptomatične bolesti, treba da se čuva kao i pre što je radio. Radi se o velikoj orkestraciji i podvali i zaveri koja unapred smišljena da se svet pokori i da neko uzme pare u farmako mafiji kao i bezbroj puta do sada. U Francuskoj i Nemačkoj, gde je pravosuđe nezavisno, a ne kao kod nas potkupljeno i u rukama režima, već su pisane tužbe protiv kriznih štabova za loše vođenje cele situacije sa pLandemijom, već su im i stanove pretresali i tražili dokaze o potkupljenosti i vezama sa fašističkom SZO. Pobune su na sve strane, skupljen je i savez lekara, naučnika, pravnika, epidemiologa...na svetskom nivou koji je već ispitao i naučno dokazao da ovo nije pandemija. Uskoro će i prve tužbe, jer je mnogo naroda stradalo zbog neukazane medicinske pomoći zbog ovih zatvaranja, ako i zbog nametanja robovskog života. Klintonovi čekaju suđenje u aferi sa ostrvom i Epštajnom, Bajden i globalistička klika očekuju izbore i ako Tramp pobedi oduvaće ih..lete pravo u zatvor i sve će konačno izaći na videlo. Polako se zatvara krug oko globalista, ako bude sreće konačno će im stati na rep, i njima i farmako mafiji.
O svemu ovome imate na YT ali su počeli da naprasito brišu sve ove info!! Zašto??
Za mene i ne treba da mnogo teoretišem o maskama, virusu i koječemu, da me farbaju i siluju mozak glupostima...sasvim mi je dovoljno da znam da broj tkz umrlih od Kovida je tek nešto veći za sve ove mesece nego maltene u danu što prosečno umre u Srbiji. Pametnom dosta...ostalo je fikcija i čist strah, te bezvezno oponiranje i masturbacija i proseravanje mudrosti.

cuby
samo laž treba državnu podršku, istina stoji sama od sebe uspravno! no thanks

Avatar
Majstor Duja
Neaktivan
Postovi: 3136
Pridružen: 23 Avg 2006, 17:29
Location: Novi Sad - centar
Warranty service: http://www.elektrocentar.com
Contact person: Goran Duic
Specialty: tv-multimedia

Re: U vreme CORONA (COVID-19) virusa

Post napisao Majstor Duja » 22 Okt 2020, 15:24

Mene samo zanima, Ćubi, kako to da ti tako načitan i inteligentan, elokventno obrazovan iz riznice znanja, ni manje ni više, nego Jutjuba, sediš u toj Ivanjici i prčkaš po elektronici umesto da upravljaš svetskim resursima?
Rule #1 "Always stand for what you believe, even if it means standing alone."

Avatar
cubica
gx
gx
Postovi: 3656
Pridružen: 15 Nov 2006, 11:23
Location: IVANJICA
Warranty service: ERG
Specialty: tv-multimedia

Re: U vreme CORONA (COVID-19) virusa

Post napisao cubica » 22 Okt 2020, 16:59

Dujo, a šta treba da mi bude izvor informacija...Wilkipedia? Hystory ch, SANU, RTS, propali i podmićeni ALiMS, Batut, Torlak?? Već osuđivani Dr. Kon i krizni štab...? Osim toga, za razliku od svih ovde, radio sam u farmaceurskoj industriji preko 15 god...proputovao ceo svet, na žalost direktno učestvovao u farmako lobiranju, taj svet mi je isuviše dobro poznat, jedino što više nisam u njemu, ne zavisim od plate farmako mafije, tako da mogu slobodno da pričam. Održavao sam sisteme klimatizacija za D klasu 100.000 kao i za sterilnu klasu...preko te klase nema u farmaciji, radio sam i validaciju i kvalifikaciju istih, naravno uz podršku i saradnju fiziko hemijske i mikrobiološke laboratorije,...i sad slušam o baljezganju o filtraciji maski?? Pa to je smešno..umobolno..nema više čovek ni živaca da piše o tome...
Sve se svodi na suprostavljanje mišljenja i oponiranje, sa ili bez uvreda, samo cifre, razum i logika negde leže u zapećku.
cuby
samo laž treba državnu podršku, istina stoji sama od sebe uspravno! no thanks

Avatar
cubica
gx
gx
Postovi: 3656
Pridružen: 15 Nov 2006, 11:23
Location: IVANJICA
Warranty service: ERG
Specialty: tv-multimedia

Re: Teorije zavere o CORONA virusu

Post napisao cubica » 23 Okt 2020, 00:12

pogledajte dok nisu uklonili....
https://www.youtube.com/watch?v=S3YQ32t8Cqw
cuby :shock:
samo laž treba državnu podršku, istina stoji sama od sebe uspravno! no thanks

Avatar
cubica
gx
gx
Postovi: 3656
Pridružen: 15 Nov 2006, 11:23
Location: IVANJICA
Warranty service: ERG
Specialty: tv-multimedia

Re: Teorije zavere o CORONA virusu

Post napisao cubica » 25 Okt 2020, 15:54

ne bih da pišem tamo u kovid gejt topiku, jer se bune fanovi korone :D iako ovo nije neka teorija zavere...nego istina...moja svastika radi u domu zdravlja i jednoj koleginici je trebao PCR test da bi putovala, pa su mučki poslali blanko test da bi sigurno prošla...i javili su da je pozitivan...toliko o broju zaraženih. Kao što većina priznatih naučnika među kojima su i Nobelovci kaže, PCR nije adekvatan test za koronu!
cuby
samo laž treba državnu podršku, istina stoji sama od sebe uspravno! no thanks

Odgovori
  • Slične teme
    Odgovori
    Pregledano
    Zadnji post

Natrag na “Kafana - Pab - Bircuz”