Panel - KRC

Forum za neobavezne teme.
miodrag popovic
gx
gx
Phone number: 00381638773821
Specialty: tv

Panel - KRC

Post napisao miodrag popovic » 19 Feb 2020, 18:23

Radim drugaru TV 32" led-pozadinsko.Naravno panel dobro zalepljen.Kako naopako već mora biti kad radiš nekom svom.Inače bih zvao stranku i objasnio da se rastavlja na rizik.
Polako oslobodim tri ćoška ostane malo zalepljen četvrti ,ma tek-tek malo vidim da će da se odlepi.Rekoh sam sebi kriza prošla...Međutim ne mogu da povučem panel moram da sklonim pločicu sa elektronikom jer zapinje da se fletovi ne otkinu.I tako samo malo nagnem panel i KRC (daj bože da su leđa),obli me odma znoj.Pogledam ćoše panela otkinuto.Psujem,sklapam sve nazad da probam kontam koja je šansa da i dalje radi.Uključim,dodam vanjsko osvetlenje sve OK.Sreća u nesreći gledam poslje kad sam skino panel krcnuo je gornji sloj panela na kom nisu veze-taj dio je prazan nekih tri milimetra.Uradim testiram par dana sve OK.Kako li je hirurzima kad se ja štrecam za TV?
Ko izgubi dobitak, taj dobija gubitak

Stolle
Site Admin
Site Admin

Re: Panel - KRC

Post napisao Stolle » 19 Feb 2020, 20:24

Ko je savestan, da li je panel ili život čoveka, neće mu biti dobro. Ko nije, nebitno je. Sve je do čoveka.
Opet sreća. I ja sam jednom imao takav kvrc i panel koji je preživeo.
Odmah treba proslaviti. :-) 01ziveli
"29 poslednjih dana u mesecu je najteže"

crnisale
gx
gx
Contact person: Sasa

Re: Panel - KRC

Post napisao crnisale » 24 Feb 2020, 20:25

Ja sam tako ulepsao jedan LG 55".
Panel odlazem na vertikalni stalak i u guzvi prolaskom pored njega zakacim ga nogavicom samo malo.
Pukao je 30cm od coska,a slika ok. :shock:
Te velike vise ne radim preko dana i ne ispod 60e samo rasklapanje.

Odgovori
  • Slične teme
    Odgovori
    Pregledano
    Zadnji post

Natrag na “Kafana - Pab - Bircuz”