Ne razumem

Forum za neobavezne teme.
Ribery
___
___
Contact person: Darko
Specialty: tv-multimedia
Kontakt:

Re: Ne razumem

Post napisao Ribery » 14 Dec 2017, 15:05

Proko je napisao: Prvi znak nepoštovanja jeste kada nekoga oslovljavaš pogrešno i posle napomene da je to pogrešno.
I onda pričamo o nekoj kulturi, a nje nema još od pojave Minimaxa, kao što sam pokušao da objasnim, samo izgleda da nemam kome...
Nikada Vas nisam oslovljavao pogresno. Prvo sam mislio ranije da je greska sto pisu Proko (a svi znaju da je lik iz crtaca proka pronalazac a ne proko pa sam mislio da je neka greska ) a posle sam video da je Vas nadimak zaista takav i to je sve OK. Sto kaze Ranko, ovde na ovim prostorima je normalno da neko ko je Ziko bude Zika ili Vojo bude Voja jer je nastavak na kraju sa slovom o sa nekog drugog podrucja i niko nema nameru nikoga da vredja. Nisam nasao temu gde ste objasnili zasto je Vas nadimak Proko a ne Proka ali sam shvatio kroz pisanje jos odavno tako da Vas i ja zovem Proko. To sto Vas je Zoran Fanzo nazvao Proka to je zato sto se ovde tako prica a ne zato sto neko hoce da Vas vredja. Ja se izvinjavam unapred ako sam Vas nekada nazvao Proka. Nije mi bila namera da Vas uvredim ako Vas i to vredja.
Nije u zivotu najvaznije ostvariti sve svoje ciljeve, bitno je imati cilj i ka njemu teziti i usavrsavati se !

Proko
gx
gx
Phone number: 38122310545

Post napisao Proko » 14 Dec 2017, 15:46

Tebi izgleda ni crtanje ne pomaže...
Moja primedba je bila nakon Fanzovog posta, i odnosila se isključivo na njega.
Ne ljutim se ja ako me neko nazove ovako ili onako, ali ako si me već pitao kako treba, a posle me opet zoveš kako ti hoćeš, onda je to sigurno znak nepoštovanja. A Fanzo je upravo to uradio.
Gde si ti u svemu tome, čemu tvoja objašnjenja kako se gde igovara, i čemu tvoja izvinjenja?
Ateisti su obično ljudi koji o vašoj religiji znaju više od vas. Zato i jesu ateisti.

dzafer
gx
gx

Post napisao dzafer » 14 Dec 2017, 17:58

buzdumra je napisao:Dzafer ,. ovde ti je kontra recimo , Majstor Pero ljudi govore: Majstor Pera (dok znamo da je to zensko ime Pera) Lazo - Laza , Ziko- Zika ,Miko- Mika.,.,
Ranko nista mi nije ovo novo tako se govori i ovdje .
U nekim mjestima se kaze bio kod majstora Pera, Laza, itd
Ima mjesta gdje se kaze bio kod majstor Pere, Laze,Zike,Mike. itd.
Meni ide na zivce kad kaze
Bio sam kod Dzafer u servis...to su osobe koje nisu savladali padeze.. Valja bi trebao reci
Bio sam kod Dzafera u servisu..
džale
Bez alata nema zanata, a bez znanja ni najbolji alat neće pomoći.

buzdumra
gxu
gxu

Post napisao buzdumra » 14 Dec 2017, 18:41

Nije to, kod njih se bas tako kaze , dobro poznata " Iz Nis "
zar nije ? " bijo sam kod Dzafera u servisu" Dza/fera otegnuto malo i servisu otegnuto malo vise ? a probaj to reci brzo ?
proradijo mi net zahvaljujuci fanzi

Ribery
___
___
Contact person: Darko
Kontakt:

Post napisao Ribery » 15 Dec 2017, 01:17

Proko je napisao: Gde si ti u svemu tome, čemu tvoja objašnjenja kako se gde igovara, i čemu tvoja izvinjenja?
Zoran je odustao da bilo sta odgovara ovde jer vidi da nema smisla bilo sta pisati ovde a ja vidim da ste Vi uvek u pravu i da Vasa rec mora da bude poslednja i da ste Vi najpametniji pa neka tako i ostane onda :-). Bilo sta da napisem dalje u vezi toga sto sam se umesao umesto Zorana Vi to i onako ne bi ste razumeli
pa je bolje da nista vise ne pisem jer Vi vidite samo ono sto zelite i sto Vama odgovara :pivopije: .
Nije u zivotu najvaznije ostvariti sve svoje ciljeve, bitno je imati cilj i ka njemu teziti i usavrsavati se !

Odgovori

Natrag na “Kafana - Pab - Bircuz”