Racunar se sam restartuje...

Kućni računari i sve moguće komponente koje se vezuju na njih. Gedžeti i sve slično.
Pravila foruma
Praktikujemo da na kraju opišemo kako smo rešili problem. Zatim zatvorimo temu >UPUTSTVO<
Avatar
kisko
Preminuo
Postovi: 2054
Pridružen: 12 Jun 2007, 01:51
Location: Kovilj-na kraj sveta
Specialty: tv-multimedia
Lokacija: Kovilj-Novi sad

Re: Racunar se sam restartuje...

Post napisao kisko » 05 Apr 2009, 14:45

Reko ti ja http://www.fanzo.org/forum/viewtopic.php?p=90333#p90333 nije napajanje vec hardver e sad koji trebao si nabosti sam jer moze zezati bilo koji,naravno uvek se gleda onaj koji je zadnji postavljen pa onda eliminises sve sto moze i vracas jedan po jedan...posumnjao sam na modem jer si i sam napomenuo
Vucko_AR je napisao:Nisam imao vremena da ispobam za sada nista,ali sada sam resetovao ADSL modem da bi promenio IP i kada sam ga ukljucio HDD se ugasio
:lala:
Naravno napajanje ces morati menjati jer ti postojece nece podrzati tu graficku koju mislis staviti.
uvek ima nesto interesantno

Avatar
milan
Preminuo
Postovi: 4426
Pridružen: 19 Avg 2006, 22:38
Location: Novi Sad
Specialty: tv-multimedia

Re: Racunar se sam restartuje...

Post napisao milan » 05 Apr 2009, 14:55

@kisko
Imao sam slican problem sa HDD.On radi ali kada pokrenes jos nesto (opteretis) napon padne, i HDD stane, a masina i dalje radi ili se restartuje sama.

Avatar
Vucko_AR
___
___
Postovi: 217
Pridružen: 11 Feb 2009, 22:03
Location: Niš
Specialty: automotive

Re: Racunar se sam restartuje...

Post napisao Vucko_AR » 05 Apr 2009, 15:09

@Kisko: Pa da,moracu da ga zamenim jer i nema PCI-E konektor... :lala:
@Milan: I ja sam prvo posumnjao u napajnje ali naponi su po meni ok za kinesko napajanje a i kada igram neku zahtevnu igru tada se nijednom nije ugasio... :?

Avatar
milan
Preminuo
Postovi: 4426
Pridružen: 19 Avg 2006, 22:38
Location: Novi Sad
Specialty: tv-multimedia

Re: Racunar se sam restartuje...

Post napisao milan » 05 Apr 2009, 19:15

@Vucko_AR
Nije problem sa koliko se optereti, vec vreme za koje se mreza povrati.histerzija
Na kraju ti ces problem resiti pa ce se znati sta je u pitanju.Imao sam slicna iskustva to sam i napisao.

Avatar
Vucko_AR
___
___
Postovi: 217
Pridružen: 11 Feb 2009, 22:03
Location: Niš
Specialty: automotive

Re: Racunar se sam restartuje...

Post napisao Vucko_AR » 05 Apr 2009, 20:34

Kada zamenim modem i ako ponovo pravi problem onda mu znaci menjam napajanje...taman i grafu da uzmem... :lala:
Da li mozes da mi pojasnis to oko povracanja mreze? :hmhm:

Odgovori
  • Slične teme
    Odgovori
    Pregledano
    Zadnji post

Natrag na “Desktop Računari”