Interfon Teh-tel

Forum namenjen hobi majstorima. Forum obuhvata sve električne aparate u domaćinstvu (tv-dvd-audio-video-auto el. itd...), u auto industriji , osim profesionalnih uređaja.
OBAVEŠTENJE: TEME U OVOM FORUMU SE AUTOMATSKI BRIŠU NAKON 6 MESECI !

Urednici: goranfri,alexa_pg

Pravila foruma
Forum namenjen u hobi svrhe popravljanja svojih (u ličnoj svojini) kućnih aparata.
Audio, Video, TV tehnika, Bela Tehnika odnosno svi uređaji koji su široko rasprostranjeni za kućnu i ličnu upotrebu, sve kategorije.
Teme koje su članovi otvarali u drugim našim forumima a za koje se smatra da su autori hobi majstori biće prebačene u ovaj forum.
MOLIMO DA OBRATITE PAŽNJU DA U OVOM FORUMU POSTUJU HOBI "MAJSTORI" !
SERVISERI
jaro
bela tehnika
bela tehnika
Contact person: jaro
Specialty: whitegoods

Interfon Teh-tel

Post napisao jaro » 08 svi 2020, 14:03

Pozdrav majstori.
Namontirao sam interfon pre par godina
IMG_20200508_134008.jpg
.
IMG_20200508_134054.jpg
, koji je za dve slusalice (zadnja slika) , ali posto mi treba i treca, na nagovor trgovca kupim jos jednu slusalicu, i spojim paralelno, evo slike
IMG_20200508_135101.jpg
IMG_20200508_133931.jpg
. Na trecoj nisu mi radili spoljni pozivi, nego samo pricanje (ima slobodnih mesta na klemi, ali nisam imao hrabrosti da premostavam).
Sada posle par godina sam konacno namontirao bravu na kapiju, opet problem sa trecom slusalicom: cim dignem slusalicu, otkljuca brava (a na toj slusalici NIJE IZVOD ZA BRAVU NI SPOJEN).
Kako resiti ovo, i da li bi pomoglo da trazim negde slusalicu kao iz kompleta, i nju spojim paralelno?

Hvala Unapred.
IMG_20200508_135024.jpg
Bez alata nema zanata!.....a bez znanja dzaba ti alat!

jaro
bela tehnika
bela tehnika
Contact person: jaro
Specialty: whitegoods

Re: Interfon Teh-tel

Post napisao jaro » 09 svi 2020, 17:02

Delimicno reseno: izbacena treca (nekompatibilna) sluslica, na njeno mesto stavljena paralelno ISTA, i sve ok.
Ostaje mi da nabavim jos jednu takvu, i namontiram na upraznjeno mesto.
Bez alata nema zanata!.....a bez znanja dzaba ti alat!

Odgovori

Natrag na “HOBI Servisiranje”