Obaveštenje za Experte u vezi velikih fajlova na forumu
viewtopic.php?p=339038#p339038
.

TOSHIBA 32W1334G, ne radi pozadinsko ( Rjeseno)

Forum namenjen hobi majstorima. Forum obuhvata sve električne aparate u domaćinstvu (tv-dvd-audio-video-auto el. itd...), u auto industriji , osim profesionalnih uređaja.
OBAVEŠTENJE: TEME U OVOM FORUMU SE AUTOMATSKI BRIŠU NAKON 6 MESECI !

Urednici: goranfri,alexa_pg

Pravila foruma
Forum namenjen u hobi svrhe popravljanja svojih (u ličnoj svojini) kućnih aparata.
Audio, Video, TV tehnika, Bela Tehnika odnosno svi uređaji koji su široko rasprostranjeni za kućnu i ličnu upotrebu, sve kategorije.
Teme koje su članovi otvarali u drugim našim forumima a za koje se smatra da su autori hobi majstori biće prebačene u ovaj forum.
MOLIMO DA OBRATITE PAŽNJU DA U OVOM FORUMU POSTUJU HOBI "MAJSTORI" !
SERVISERI
Gundolf1
_
_
Specialty: tv-multimedia

Re: TOSHIBA 32W1334G, ne radi pozadinsko

Post napisao Gundolf1 » 10 Feb 2021, 22:51

Malo to ispane procedura kod mene,volio bi ja to uradit da bude ko fabricki :),probacu prvo jel sad dobro nakon zamjene,onda cu namazat lakom za nokte,okrugli bijeli prsten mislim da cu morat neko ljepilo upotrijebit imam neko univerzalno UHU kakva se mogu kupit u knjizarama i obicnim prodavnicama i imam i neostik ,sta mislite cime je bolje zalijepit?
Panasonic is the BEST...

KASA1
gxu
gxu

Post napisao KASA1 » 10 Feb 2021, 23:05

Tema premještena u hobi sekciju.
"Čovječe, pazi da ne ideš malen ispod zvijezda!"

Gundolf1
_
_

Post napisao Gundolf1 » 12 Feb 2021, 03:53

KASA1 mozda jest i Brza KASA :-) probo sam LED na vlastitom napajanju sve rade LED :yeah: vraticu sociva na Sva skinuta osim na dvije LED koje sam mjenjo,ipak cu sutra kupit bjeli lak za nokte,da ne bude slika crvenkasta eventualno sa crvenim lakom a onda mozda i nece bit potrebe vracat bijele prstenove,pa cu onda i tu vratit sociva i probat TV sa panelom.

Kupio 3D lak za nokte bijeli,isti ce bit pokllnjen nekoj dami za 8.Mart super se brzo osusio i ne smrdi puno kosto sam mislio,bitna je faza :-) ...
Panasonic is the BEST...

Gundolf1
_
_

Post napisao Gundolf1 » 14 Feb 2021, 15:46

Proradio TV hvala puno na pomoci,jos cu ga testirat da vidim kakva ce slika biti Vestel je prilicno jednostavno napravio ove televizore,sa Sony-jem sam se napatio oko slaganja onih limova preko T-coma,nikako da uklope.Ovi Led sa ovim socivima ko macije oci bi se mogli zvati i Maciji :-) ,slicne" macije oci" su nekad djeca skidala sa auta :).Samsung je za Smart srecom poceo opet koristit ono zajednicko socivo kao kod LCD-a.
Sredjeno radi hvala jos jednom pozz...
Panasonic is the BEST...

Odgovori

Natrag na “HOBI Servisiranje”