Mobile Phone NOKIA 6111 - Problem night led

problemi , kvarovi , upload/download

Urednik: alexa_pg

Pravila foruma
Naslov teme treba da bude u formatu: PROIZVOĐAČ, MODEL, KRATAK OPIS KVARA
Nakon rešenog kvara zatvoriti temu >> >UPUTSTVO< u suprotnom ništa ne činiti.
RAZNA UPUTSTVA
sayko
_
_

Mobile Phone NOKIA 6111 - Problem night led

Post napisao sayko » 26 Jun 2008, 00:13

Klinka mi ima Nokiju 6111 kojoj se desio defekt i to je VELIKI problem. LED dioda za NIGHT MODE i FLASH non-stop gori (i kad se telefon ugasi). Kada podesim na FLASH normalno blicne, NIGHT MODE radi, ali i posle slikanja i posle iskljucenja dioda gori. STA RADITI? Probao sam Master reset (*#7780#), nevredi. Samo kad se baterija izvadi ZAMISLITE nesvetli. Ima li resenja ili je UDATI?

SaleSk
___
___
Warranty service: Siemens, Konica Minolta, Kodak, B Braun, Dade Behring, Johnson & Johnson, Drew, TerumoBCT
Kontakt:

Re: Nokia 6111 night LED ON problem

Post napisao SaleSk » 26 Jun 2008, 07:58

pa valjda postoji neki servis kod vas???
To ne bi trebalo da bude neki veliki problem??
Dusevni bolesnik nikada ne napada bez razloga. U tome se razlikuje od normalnih ljudi.

sayko
_
_

Post napisao sayko » 26 Jun 2008, 09:55

Ne, servis za MOB kod nas nema. (Najblizi u Pancevu, ali sam kratak sa vremenom). Za pocetak sam mislio dali neko zna neku foru. Pronasao sam na netu samo jedan isti slucaj, i neki tip kaze: Ukljuci blic slikaj, iskljuci blic slikaj, i prestace. Kao to je neki softverski bag. No u ovom slucaj to nije resenje.

SaleSk
___
___
Warranty service: Siemens, Konica Minolta, Kodak, B Braun, Dade Behring, Johnson & Johnson, Drew, TerumoBCT
Kontakt:

Post napisao SaleSk » 26 Jun 2008, 12:47

jedino brzo resenje ti je da ne koristis blic, ili jedino da otvoris telefon, odlemis jednu nozicu i onda si siguran da nece da se pali vise...
Najednostavnije...Drugacije ne mogu da ti pomognem....ako je softverski bag onda mora da se kopca na kompjuter....
Dusevni bolesnik nikada ne napada bez razloga. U tome se razlikuje od normalnih ljudi.

Odgovori
  • Slične teme
    Odgovori
    Pregledano
    Zadnji post

Natrag na “Servisiranje Telefona Fiksni/GSM/GPS/Fax/Kopir”