Nokia N73-1 RM133 ne valja software (ODUSTAO)

problemi , kvarovi , upload/download

Moderator: alexa_pg

Forum rules
Naslov teme treba da bude u formatu: PROIZVOĐAČ, MODEL, KRATAK OPIS KVARA
Nakon rešenog kvara zatvoriti temu >> >UPUTSTVO< u suprotnom ništa ne činiti.
RAZNA UPUTSTVA
Post Reply
Ribery
___
___
Contact person: Darko
Specialty: tv-multimedia

Nokia N73-1 RM133 ne valja software (ODUSTAO)

Post by Ribery » 03 Nov 2015, 18:44

Nokia N73-1
Type RM-133
code 0533746
ne radi software

Telefon sam kupio kao ispravan medjutim sve radi osim sto nece da posalje poruku. Tada se telefon "zamrzne" i nece da radi dok mu ne izvadim bateriju. Svi kazu ne valja software pa sam ja odlucio da uradim software pomocu Phoenix programa. Uradim update software-a na mobilnom medjutim pred kraj izbaci neku gresku i sada kada ukljucim mobilni samo izbaci logo Nokia i tako stoji. Kada ponovo hocu da uradim software na telefonu, racunar mi ne prepoznaje USB od telefona i samo izbaci poruku usb device not recognized. Na bilo koji racunar da prikacim taj USB kabl nece da radi. Probao sa drugim kablom koji je nov i opet isto. Imate li neko drugo resenje, negi drugi software umesto Phoenix-a koji radi bolje ili moze ovo drugacije da se resi? Hvala unapred :pivopije: .
Last edited by Ribery on 22 Nov 2015, 17:18, edited 1 time in total.
Nije u zivotu najvaznije ostvariti sve svoje ciljeve, bitno je imati cilj i ka njemu teziti i usavrsavati se !

goranfri
gxu
gxu

Re: Nokia N73-1 RM133 ne valja software

Post by goranfri » 03 Nov 2015, 21:52

Fbus kabal i neki box , hwk , jaf , mt itd
Da li se piše odvojeno kao uvod u pitanje a dali se piše spojeno kad je u pitanju radni glagolski pridev od glagola dati , sumljam ili sumnjam

Ribery
___
___

Post by Ribery » 04 Nov 2015, 09:00

Imam njegov originalni USB kabl, da li je to dovoljno sto se tice kablova ili mi treba bas neka specijalna oprema za softvere?
Nije u zivotu najvaznije ostvariti sve svoje ciljeve, bitno je imati cilj i ka njemu teziti i usavrsavati se !

birocip
Preminuo
Contact person: Zoran
Phone number: 38126654100

Post by birocip » 04 Nov 2015, 10:06

TEsko ad ces bez UFS boxsa ili nekog sto ti je naveo kolega...
Nisi trebao flesovati telefon..bio bi dovoljan samo format da si uradio..ovako si sad napravio sebi problem..
Pokusaj da nadjes JAF PKEY Emulator program...i pokusaj sa njim to da resis..bilo bi dobro da imas neki box i na fbus kabal prolazi ..
Srecno
Ako nemate sada dovoljno vremena za svoje zdravlje,kasnije ćete odvojiti mnogo više vremena i novca za svoju bolest

Ribery
___
___

Post by Ribery » 04 Nov 2015, 13:41

OK Hvala ti, ako ne uspem nista svakako cu ovde pisati. Imam drugi telefon a ovaj ne vredi puno da se cimam da placam software da se uradi.

goranfri
gxu
gxu

Post by goranfri » 04 Nov 2015, 17:02

Nije to skupo .
Da li se piše odvojeno kao uvod u pitanje a dali se piše spojeno kad je u pitanju radni glagolski pridev od glagola dati , sumljam ili sumnjam

Ribery
___
___

Re: Nokia N73-1 RM133 ne valja software (ODUSTAO)

Post by Ribery » 22 Nov 2015, 17:24

Uzecu profesionalnu opremu za softvere za mobilne telefone jer ovako nisam uspeo da uradim softver. Zatvaram temu i pisem odustao jer nisam resio problem zato sto nemam alat i opremu.

Post Reply
  • Similar Topics
    Replies
    Views
    Last post

Return to “Servisiranje Telefona Fiksni/GSM/GPS/Fax/Kopir”