Koncar Mini zamrzivac - REŠENO

Forum za frižidere i zamrzivače.

Urednici: goranfri,nike,sim,Honorarac

Pravila foruma
BT-expert info - BTexpert forumi
U naslov teme prvo pisati ime proizvođača, zatim oznake modela bez crtica i razmaka i kratak opis kvara. U post obavezno upisati ID ili EAN oznake sa poleđine aparata u suprotnom tema će biti obrisana.
Praktikujemo da na kraju opišemo kako smo rešili problem. Zatim zatvorimo temu >UPUTSTVO<
PRILIKOM POSTAVLJANJA PITANJA U VEZI ELEKTRONSKOG MODULA OBAVEZNO POPIŠITE SVE OZNAKE sa ploče i sa nalepnica, dobro bi došla i po koja fotografija.
daeman
_
_
Postovi: 1
Pridružen: 18 Jun 2016, 14:10
Location: BG
Specialty: consumer

Koncar Mini zamrzivac - REŠENO

Post napisao daeman » 18 Jun 2016, 14:17

Pozdrav,

Pogledao sam, ali ne postoji ID ili EAN na poledjini. Podstanar sam i posto frizider nema deo za zamrzavanje, gazda mi je doneo mini zamrzivac, koji je u sustini izgleda kao deo od kombinovanog frizidera. U pitanju je neki stari marke Koncar. Jedini prekidac na njemu je ovaj sa slike i trenutno je ukljucen tj. ka pahuljici. Koliko bi okvirno trebalo vremena da postigne odgovarajucu temperaturu ispod nule, jer sam ga ukljucio juce u 5 popodne, radi sve vreme od tada i spustio je temperaturu na nekih 6 stepeni mozda. pre 4 sata sam stavio flasu od pola litre sa vodom i nije ni pocela da ledi. Da li je uredjaj pokvaren? Konstantno se cuje "buckanje" vode, pretpostavljam da je to freon.

slika

Avatar
frigoservisbata
bela tehnika
bela tehnika
Postovi: 486
Pridružen: 11 Jun 2009, 14:42
Location: Vrsac

Re: Koncar Mini zamrzivac

Post napisao frigoservisbata » 18 Jun 2016, 20:59

Trebao bi za par sati da spusti ispod 0,ne radi tu nesto kako treba..
Bolje je biti malo lud, nego malo pametan.

Avatar
goranfri
bela tehnika
bela tehnika
Postovi: 1578
Pridružen: 02 Sep 2008, 01:16
Location: Beograd
Warranty service: Icematic Simag Scotsman LaSanMarco Brema LaCimbali Joly
Manitowoc
Specialty: whitegoods
Lokacija: Beograd

Re: Koncar Mini zamrzivac

Post napisao goranfri » 18 Jun 2016, 22:03

Neispravan .

Odgovori
  • Slične teme
    Odgovori
    Pregledano
    Zadnji post

Natrag na “FRIŽIDERI I ZAMRZIVAČI”