amaterska izrada aparata za gume za zamrzivace

Forum za frižidere i zamrzivače.

Urednici: goranfri,nike,Honorarac,sim

Pravila foruma
BT-expert info - BTexpert forumi
U naslov teme prvo pisati ime proizvođača, zatim oznake modela bez crtica i razmaka i kratak opis kvara. U post obavezno upisati ID ili EAN oznake sa poleđine aparata u suprotnom tema će biti obrisana.
Praktikujemo da na kraju opišemo kako smo rešili problem. Zatim zatvorimo temu >UPUTSTVO<
PRILIKOM POSTAVLJANJA PITANJA U VEZI ELEKTRONSKOG MODULA OBAVEZNO POPIŠITE SVE OZNAKE sa ploče i sa nalepnica, dobro bi došla i po koja fotografija.
kokica
_
_
Contact person: koki
Specialty: tv

amaterska izrada aparata za gume za zamrzivace

Post napisao kokica » 03 Jan 2010, 17:30

dali neko zna adresu ili nacrt kako napraviti aparat za lepljenje guma za frizidere unapred hvala

jujumara
bela tehnika
bela tehnika

Re: amaterska izrada aparata za gume za zamrzivace

Post napisao jujumara » 03 Jan 2010, 22:12

Pozdrav prijatelju,
moj dugogodisnji savet je da se ne hvatas tog posla uopste ta guma kada se napravi nikad ne pasuje kao fabricka i uvek ces imati probleme sa musterijama,stalno ce da se zale da to nije napravljeno dobro ( a ustvari i ne znaju da se vrata sama izvitopere od godina starosti) Evo za pocetak [okusaj da napravis u BGD par guma ako ces za prodaju za kucne uredjaje,ako ces za komore onda je to ok pa ti je siplativo da ih pravis i ugradjujes inace na malim kucnim uredjajima
to je promasena invsticija.
Pozdrav Jujumara
:yeah:

Nebojsa_Pazova
_
_

Post napisao Nebojsa_Pazova » 13 Jan 2010, 14:34

e bash si ga podrzao .. lolzi !
E salim se, ma ja ti isto tako ne bih savetovao da se uplices sa ovim stvarima, pogotovo ako nisi iz tog posla !!! Ako te ipak zanimaju gotove masinice za secenje i lepljenje ovih guma ... javi se na p.m. da te uputim na adresu !
Najveci talenti, gube se u neradu !!!!

miki
_
_
Specialty: whitegoods

Post napisao miki » 13 Jan 2010, 23:48

ja imam drugacije mislenje o ovo.smatram da to sa gumama je vrlo dobra stvar i mislim da je placena.u nas servis gume za frizidere se montiraju puno.i ide odlicno.moze da se javi nekad neki problem da treba da se sarka prebusi sa busilicom no to je sve.
jednom pre jedno sedam godina smo hteli da izrabotimo aparat za gume,kopirali smo jedan takav aparat,no ostade samo na to,i nikad nismo ga uradili.
nemogu da ti pomognem oko crtez,jer neznam gde je sad.da povtorim jos jednom da nije lose da nabavis takav aparat jer smatram da je isplatljivo.

Nebojsa_Pazova
_
_

Post napisao Nebojsa_Pazova » 15 Jan 2010, 11:32

Ja mogu da prodam takvu masinu za lepljenje guma, kosta 600 Evra !!! Po uplati avansa, vreme izrade je 10 _ tak dana. Ako ste zainteresovani, pisite na PM
Najveci talenti, gube se u neradu !!!!

frigoprof
_
_

Post napisao frigoprof » 23 Jan 2010, 14:47

POTPUNO ISPRAVAN I DOBAR SAVET OD KOLEGE JUJUMARA VELIKO I DVADESETOGODISNJE ISKUSTVO NAS JE NAUCILO DA SE TAJ POSAO ISPLATI ALI POVERENJE MUSTERIJA GUBI IZ RAZLOGA KOJI SU VEC NAVEDEDNI

Oni malo iskusniji u tom poslu prave gume ali ih ne ugradjuju !

Srečko
_
_

Post napisao Srečko » 23 Jan 2010, 19:55

frigoprof je napisao:POTPUNO ISPRAVAN I DOBAR SAVET OD KOLEGE JUJUMARA VELIKO I DVADESETOGODISNJE ISKUSTVO NAS JE NAUCILO DA SE TAJ POSAO ISPLATI ALI POVERENJE MUSTERIJA GUBI IZ RAZLOGA KOJI SU VEC NAVEDEDNI
Malo offtopic!
Piši malim slovima jer kako ti pišeš velikim znači "vikanje na forumu". :pivopije: :lala:

Lp Srečko
Samouk

Odgovori
  • Slične teme
    Odgovori
    Pregledano
    Zadnji post

Natrag na “FRIŽIDERI I ZAMRZIVAČI”