E7 na klimi Gorenje KGS34RVIN Rijeseno

Forum za klime.

Urednici: goranfri,nike,Honorarac,sim

Pravila foruma
BT-expert info - BTexpert forumi
U naslov teme prvo pisati ime proizvođača, zatim oznake modela bez crtica i razmaka i kratak opis kvara. U post obavezno upisati ID ili EAN oznake sa poleđine aparata u suprotnom tema će biti obrisana.
Praktikujemo da na kraju opišemo kako smo rešili problem. Zatim zatvorimo temu >UPUTSTVO<
PRILIKOM POSTAVLJANJA PITANJA U VEZI ELEKTRONSKOG MODULA OBAVEZNO POPIŠITE SVE OZNAKE sa ploče i sa nalepnica, dobro bi došla i po koja fotografija.
ja-djile
_
_
Postovi: 53
Pridružen: 20 Dec 2007, 13:28
Location: Podgorica

E7 na klimi Gorenje KGS34RVIN Rijeseno

Post napisao ja-djile » 27 Jan 2009, 12:01

Molim za pomoc! Na klimi Gorenje kgs34rvin freon 407c displej pokazuje E7. Imao sam slucajeve da pokaze E5 i to je iscureo freon, ali ovo ne znam sta je, pa ako neko moze da napise, ili da link sa kodovima gresaka za klime gorenje. Pokusao sam da pronadjem na forumu, ali nisam uspio.
Zadnja izmena: ja-djile, dana 10 Feb 2009, 18:10, ukupno menjano 1 put.

Nebojsa_Pazova
_
_
Postovi: 117
Pridružen: 11 Feb 2008, 10:17
Lokacija: Stara Pazova

Re: E7 na klimi Gorenje

Post napisao Nebojsa_Pazova » 27 Jan 2009, 17:46

Slabo radim sa tim klimama ...... ne znam koja moze biti to greska !
Probaj malo da napises, sta se desi, ili sta radi, kad se upali ta greska !? Daj nam tacan model klime, mozda se i nadje resenje !
Najveci talenti, gube se u neradu !!!!

Avatar
hagula
___
___
Postovi: 206
Pridružen: 14 Jan 2009, 00:23
Location: B&H

Re: E7 na klimi Gorenje

Post napisao hagula » 03 Feb 2009, 01:29

evo ti slike koje ja imam...nisam se susretao sa takvim errorom...
Prilog
lcd.jpg
blink.jpg

ja-djile
_
_
Postovi: 53
Pridružen: 20 Dec 2007, 13:28
Location: Podgorica

Re: E7 na klimi Gorenje

Post napisao ja-djile » 10 Feb 2009, 18:04

Evo preciznijih informacija, klima je „Gorenje“ model: KGS34RVIN. Kada imam problem sa elektronikom koji ja ne umijem da rijesim (kao sada) ponesem plocu kod jednog elektronicara koji mi to rijesi. On je otklonio kvar i kaze da je eprom bio djelimicno obrisan. On je ponovo isprogramirao eprom i evo sada radi. U tom dijelu grada je na dan kada je doslo do kvara, vise puta nestajala i dolazila struja. Mozda nekom budu od koristi ovi podaci koji su ovdje napisani. Svima hvala!
slika

Odgovori
  • Slične teme
    Odgovori
    Pregledano
    Zadnji post

Natrag na “KLIMA UREĐAJI”