Housel HAS12HM5 skidanje turbine REŠENO

Forum za klime.

Urednici: goranfri,nike,Honorarac,sim

Pravila foruma
BT-expert info - BTexpert forumi
U naslov teme prvo pisati ime proizvođača, zatim oznake modela bez crtica i razmaka i kratak opis kvara. U post obavezno upisati ID ili EAN oznake sa poleđine aparata u suprotnom tema će biti obrisana.
Praktikujemo da na kraju opišemo kako smo rešili problem. Zatim zatvorimo temu >UPUTSTVO<
PRILIKOM POSTAVLJANJA PITANJA U VEZI ELEKTRONSKOG MODULA OBAVEZNO POPIŠITE SVE OZNAKE sa ploče i sa nalepnica, dobro bi došla i po koja fotografija.
Avatar
dejan-dexi
bela tehnika
bela tehnika
Postovi: 575
Pridružen: 25 Apr 2012, 23:30
Location: Beograd
Contact person: Dejan Matejić
Specialty: whitegoods

Housel HAS12HM5 skidanje turbine REŠENO

Post napisao dejan-dexi » 03 Sep 2012, 21:01

Pozdrav svima sa dela za klima uredjaje ,
Danas sam cistio u kancelariji klimu , a planiram i kuci :lala: .
Medjutim sam shvatio da ne znam kako da skinem turbinu :oklagija , da li imate neku semu za skidanje , slike , klip , bilo sta i ako zelite da podelite to samnom.
Stra cu upisati podatke klime , zaboravio sam papir na stolu sa podacima. :tuptup:

Izvinjavam se za sliku , slikao sam tek kada sam skoro sve sastavio nazad ,
osim prednjeg poklopca sam skinuo i kadicu i elekrtoniku , jedino tubima me zeza , skinuo sam ona tri srafa , ali ne ide pa nisam hteo na silu,
rekoh bolje prvo ovde da pitam .

slika
Zadnja izmena: dejan-dexi, dana 07 Sep 2012, 23:26, ukupno menjano 2 puta.

Milos1986
_
_
Postovi: 37
Pridružen: 08 Feb 2011, 22:10
Location: Paracin

Re: Housel skidanje turbine

Post napisao Milos1986 » 03 Sep 2012, 22:27

Nemas tri imas cetiri srafa.Dva levo ceono i dva desno,bocno.Kad skines kadicu,i kuciste elektronike,odvijes te srafove i moras malo nategnuti plastiku iza isparivaca.Malo ce i cevi da ti zapinju.Samo pazi dok skidas isparivac,da ne ostetis cevi na ulazu u sam isparivac...Jako slab var,a nije bas lako zavariti ga ponovo. :pivopije:

Avatar
dejan-dexi
bela tehnika
bela tehnika
Postovi: 575
Pridružen: 25 Apr 2012, 23:30
Location: Beograd
Contact person: Dejan Matejić
Specialty: whitegoods

Re: Housel HAS12HM5 skidanje turbine

Post napisao dejan-dexi » 07 Sep 2012, 23:25

Evo posle par dana napokon sam naso malo vremena .
Hvala Milos1986, ipak su tri srafa ( na poklopcu koj drzi motor ) i po dva sa obe stane kako si rekao.
Jeste malo muka sa tim natezanjem skinuti i namestiti , ali sam uspeo.
Sada je sve cisto i namirisano :yeah: ,
zanimljivo je da sam u toj klimi naso misa zalepljenog u elektronici , heheh malo imo elektro sokove :tuptup:

Odgovori
  • Slične teme
    Odgovori
    Pregledano
    Zadnji post

Natrag na “KLIMA UREĐAJI”