2sijalica8 UKLJUČI SE - PRIKLJUČI SE ! 3tv_repairman

Kolege serviseri prijave u Expet grupu OVDE

Vox electronics lc2145 uvlaci i izbacuje vodu

Forum sudo mašine.

Urednici: goranfri,nike,Honorarac,sim

Pravila foruma
BT-expert info - BTexpert forumi
U naslov teme prvo pisati ime proizvođača, zatim oznake modela bez crtica i razmaka i kratak opis kvara. U post obavezno upisati ID ili EAN oznake sa poleđine aparata u suprotnom tema će biti obrisana.
Praktikujemo da na kraju opišemo kako smo rešili problem. Zatim zatvorimo temu >UPUTSTVO<
PRILIKOM POSTAVLJANJA PITANJA U VEZI ELEKTRONSKOG MODULA OBAVEZNO POPIŠITE SVE OZNAKE sa ploče i sa nalepnica, dobro bi došla i po koja fotografija.
ivica stantic
_
_
Specialty: consumer

Vox electronics lc2145 uvlaci i izbacuje vodu

Post napisao ivica stantic » 26 svi 2018, 18:24

Dobro vece imam problem sa masinom. Uvuce vodu krene da obliva al i dalje uvlaci vodu u samo se dole pojavi voda kao da visak izbaci na sigurnosnom plovku i pocne i rafi jedno kratko vreme i pocne da izbacuje pa ponovo vuce i tqko u krug.primetio sam da na plovku ima dva creva kroz koju izbaci vodu.neznam za sta sluze ta dva creva kao da su prelivna. I posle par puta uvlacenja i izbacivanje pocne da mi treperi lampica starta i desno gornja non stop bez prekida.saljem sliku
Nemaš dozvole za preuzimanje priloga dodatih postu.

junuzovic
___
___
Specialty: computers

Re: Vox electronics lc2145 uvlaci i izbacuje vodu

Post napisao junuzovic » 01 Jun 2018, 19:29

Trebaš pogledati da li mašina ima klasični hidrostat ili protokomjer i drugo pregledati sva crijevca njihovu prohodnost, te lavirint..

Odgovori
  • Slične teme
    Odgovori
    Pregledano
    Zadnji post

Natrag na “MAŠINE ZA SUDOVE”