Re: Kako da povežem kutiju za deterdžent u ovoj (skoro No Name) mašini za sudove

Forum sudo mašine.

Moderatori: goranfri, nike, Honorarac, sim

Pravila foruma
BT-expert info - BTexpert forumi
U naslov teme prvo pisati ime proizvođača, zatim oznake modela bez crtica i razmaka i kratak opis kvara. U post obavezno upisati ID ili EAN oznake sa poleđine aparata u suprotnom tema će biti obrisana.
Praktikujemo da na kraju opišemo kako smo rešili problem. Zatim zatvorimo temu >UPUTSTVO<
PRILIKOM POSTAVLJANJA PITANJA U VEZI ELEKTRONSKOG MODULA OBAVEZNO POPIŠITE SVE OZNAKE sa ploče i sa nalepnica, dobro bi došla i po koja fotografija.
PedjaCh
_
_
Pridružio se: 09 Mar 2015, 21:52

Re: Kako da povežem kutiju za deterdžent u ovoj (skoro No Name) mašini za sudove

Postod PedjaCh » 17 Okt 2017, 19:32

U pitanju je mašina za koju nikada nisam uspeo da nađem nikakve ozbiljne podatke. Očigledno je nešto proizvedeno ko zna gde, ali radi sve osim što mi je svojevremeno crkao elektromagnetni ventil (ovde DISHWASHER VALVE) koga nigde nisam mogao naći, pa mi je ljubazni kolega sa ovog foruma poslao celu kutiju za deterdžent.
Iako sam prilikom skidanja stare-originalne kutije sve uredno fotografisao, nekako sam uspeo da te fotose izgubim, i sada ne znam kako da spojim žice sa kutije na mašinu.

Evo fotografija mašine (slika 1), kutije za deterdžent (slika 2) i žica koje treba spojiti (slika 3)
Slika
Slika
Slika

Na slika 3 vide se taamnoplava i svetloplava žica iz mašine koje (nekako) treba povezati... Pomoć!
Poslednja izmena od PedjaCh u 14 Nov 2017, 19:44, izmenjeno 1 put ukupno.

PedjaCh
_
_
Pridružio se: 09 Mar 2015, 21:52

Re: Re: Kako da povežem kutiju za deterdžent u ovoj (skoro No Name) mašini za sudove

Postod PedjaCh » 17 Okt 2017, 19:39

Povratak na “MAŠINE ZA SUDOVE”