Bloomberg GVN9380 izlazi para odozgo na vrata

Forum sudo mašine.

Urednici: goranfri,nike,Honorarac,sim

Pravila foruma
BT-expert info - BTexpert forumi
U naslov teme prvo pisati ime proizvođača, zatim oznake modela bez crtica i razmaka i kratak opis kvara. U post obavezno upisati ID ili EAN oznake sa poleđine aparata u suprotnom tema će biti obrisana.
Praktikujemo da na kraju opišemo kako smo rešili problem. Zatim zatvorimo temu >UPUTSTVO<
PRILIKOM POSTAVLJANJA PITANJA U VEZI ELEKTRONSKOG MODULA OBAVEZNO POPIŠITE SVE OZNAKE sa ploče i sa nalepnica, dobro bi došla i po koja fotografija.
Ivek
_
_
Postovi: 117
Pridružen: 24 Avg 2011, 08:11
Location: Krapina RH

Bloomberg GVN9380 izlazi para odozgo na vrata

Post napisao Ivek » 20 Feb 2017, 18:46

Bloomberg GVN9380 ugradbena... problem je taj da izlazi para kroz gornji dio vrata i počela se radna ploča oštečivati (napuhivati) pošto je iverica, dali je imao tko takav problem?
moram napomenuti da su popucale i špage koje drze vrata te su stavljene nove i opet je isto, a prije nekih 1god. sam imao identičan problem sa bekom, isto popucale špage, nakon šta su špage zamjenjene na perilici izlazi para na gornjem djelu, te sam probao zamjeniti i gumu koja ide oko vrata ali i dalje je bilo isto

Lp

obodin
bela tehnika
bela tehnika
Postovi: 64
Pridružen: 02 Apr 2016, 23:39
Location: Trilj
Warranty service: Sinclair, Mitsubishi, Gree, Azuri
Contact person: Pave
Specialty: whitegoods

Re: Bloomberg GVN9380 izlazi para odozgo na vrata

Post napisao obodin » 22 Feb 2017, 18:36

Na više marki sam to vidio pa bi stranke stavile neku aluminijsku lajsnu na kuhinju da ne propada. Rijesenje ni ja nisan nasao

junuzovic
___
___
Postovi: 563
Pridružen: 14 Dec 2011, 21:04
Location: Bosna i Hercegovina
Specialty: computers

Re: Bloomberg GVN9380 izlazi para odozgo na vrata

Post napisao junuzovic » 23 Feb 2017, 15:40

Možda je previsoka temperatura vode , provjeri vrijednost ....

Ivek
_
_
Postovi: 117
Pridružen: 24 Avg 2011, 08:11
Location: Krapina RH

Re: Bloomberg GVN9380 izlazi para odozgo na vrata

Post napisao Ivek » 23 Feb 2017, 18:27

razgovarao sam i sa nekim serviserima, mislim da nema nekog rjesenja osim te folije da se iverica ne napuhne, jer su se vrata pri padu navodno deformirala kod panti (šarke) i ne dihtaju dobro, no probat ču i provjerit temperaturu kod odabranog programa tj vrjednosti ntc-a

Hazbo
bela tehnika
bela tehnika
Postovi: 513
Pridružen: 19 Apr 2010, 21:14
Location: Skoplje

Re: Bloomberg GVN9380 izlazi para odozgo na vrata

Post napisao Hazbo » 12 svi 2017, 23:23

Imao sam takav slucaj kod Wirpoola I resio sam ga na sledeci nacin:Izvadio sam Keder sa masine sto dihtuje vrata,Njegovo leziste u utoru(zlebu)jedno 2mm.namazao sa diht-lepak Berner marke vratio keder u svoje leziste I problem je bio resen.Vredi pokusati.

Odgovori
  • Slične teme
    Odgovori
    Pregledano
    Zadnji post

Natrag na “MAŠINE ZA SUDOVE”