gorenje gs50011w

Forum sudo mašine.

Urednici: goranfri,nike,Honorarac,sim

Pravila foruma
BT-expert info - BTexpert forumi
U naslov teme prvo pisati ime proizvođača, zatim oznake modela bez crtica i razmaka i kratak opis kvara. U post obavezno upisati ID ili EAN oznake sa poleđine aparata u suprotnom tema će biti obrisana.
Praktikujemo da na kraju opišemo kako smo rešili problem. Zatim zatvorimo temu >UPUTSTVO<
PRILIKOM POSTAVLJANJA PITANJA U VEZI ELEKTRONSKOG MODULA OBAVEZNO POPIŠITE SVE OZNAKE sa ploče i sa nalepnica, dobro bi došla i po koja fotografija.
rzcoka
_
_
Postovi: 3
Pridružen: 08 Mar 2015, 15:58
Location: Grocka

gorenje gs50011w

Post napisao rzcoka » 18 Nov 2015, 20:41

Prvo pozdrav svima na ovom vrlo korisnom forumu.
Imam problem kod ove masine ,kad je ukljucim izbaci malo vode pa zatim uzme vodu cuje se da je pustila tabletu praska i tu stane i cuje se samo neko zujanje i ne ide dalje.Kad otvorim vrata masine na dnu masine ima vode ,a mlaznice su suve.Okrenem programator na izbacivanje ,masina vodu izbacuje.Lampice za so i za sjaj mi svetle. Mislim da je u pitanju pumpa visokog pritiska,neznam da li sam u pravu.U cemu je problem.Molim za pomoc.pozdrav .

Avatar
bracans
bela tehnika
bela tehnika
Postovi: 430
Pridružen: 19 Apr 2014, 12:49
Location: Novi Sad
Specialty: whitegoods

Re: gorenje gs50011w

Post napisao bracans » 18 Nov 2015, 21:55

Tri takve ima, da saznam koja je treba mi artikal broj i tip pa da ti odgovorim, ovako nista. Kod gorenja ponavljam treba upisati artikal broj, tip i model da bi na gorenje sajtu uzeo informacije koje vam mogu pomoci u radu. Jedna je bila prodavana pod imenom robne marke korting, znacim suzili smo na dve. Dali si oprao mlaznice, nisu zapusene? Ovakva pumpa? Nisi serviser vidim, informacije su tools of the trade, znaci neki serviser iz Grocke ceka na tvoju masinu. ;)
Prilog
индекс.jpg

rzcoka
_
_
Postovi: 3
Pridružen: 08 Mar 2015, 15:58
Location: Grocka

Re: gorenje gs50011w

Post napisao rzcoka » 18 Nov 2015, 23:06

da li mislite na na model pumpe ili masine.

Avatar
bracans
bela tehnika
bela tehnika
Postovi: 430
Pridružen: 19 Apr 2014, 12:49
Location: Novi Sad
Specialty: whitegoods

Re: gorenje gs50011w

Post napisao bracans » 19 Nov 2015, 15:28

Model, tip i artikal broj naravno gorenje masine :) aj pa cu poslati montazni crtez i semu spajanja programatora, napisi mi email na koji hoces da ti posaljem, ovo je zadnji put da odgovaram ljudima koji nisu serviseri, da si serviser koji od ovoga zivi poslao bih ti javno odgovor posto si samo korisnik poslacu ti na email. Tools of the trade znaci da neko zivi od ovoga mozda neki serviser iz Grocke :)

rzcoka
_
_
Postovi: 3
Pridružen: 08 Mar 2015, 15:58
Location: Grocka

Re: gorenje gs50011w

Post napisao rzcoka » 22 Nov 2015, 18:35

Tip aparata:WQP12-DLO608
Model aparata;GS50011W
Posalji te mi na e-majl; rzcoka@gmail.com
Molicu vase misljenje oko kvara sta je u pitanju,da li je u pitanju programator ili pumpa cirkulaciona ili nesto trece.
Pozdrav.

Odgovori
  • Slične teme
    Odgovori
    Pregledano
    Zadnji post

Natrag na “MAŠINE ZA SUDOVE”