gorenje pms60l - REŠENO

Forum sudo mašine.

Urednici: goranfri,nike,Honorarac,sim

Pravila foruma
BT-expert info - BTexpert forumi
U naslov teme prvo pisati ime proizvođača, zatim oznake modela bez crtica i razmaka i kratak opis kvara. U post obavezno upisati ID ili EAN oznake sa poleđine aparata u suprotnom tema će biti obrisana.
Praktikujemo da na kraju opišemo kako smo rešili problem. Zatim zatvorimo temu >UPUTSTVO<
PRILIKOM POSTAVLJANJA PITANJA U VEZI ELEKTRONSKOG MODULA OBAVEZNO POPIŠITE SVE OZNAKE sa ploče i sa nalepnica, dobro bi došla i po koja fotografija.
flatron
_
_
Postovi: 69
Pridružen: 29 Mar 2009, 12:30
Location: hercegovina

gorenje pms60l - REŠENO

Post napisao flatron » 19 Apr 2014, 19:51

mod gi 63320 e
tip 11054
art 153681/01
inače nisam majtor za mašinei nevolim to radit al nakon 3 mj čekanja majstora morao sam probati
problem je počeo sa greškom e1 i tražeć po netu saznam da bi to mogao biti aqua stop znači kapa vida i stvarno kapa na nečem što liči na razdjelnik za mlaznice (tako mi se čini)a on ima malu osovinu i na njo je zupčanik i sve to zaliveno u kućište znači nemože se zapušit rupa i zovem majstora kad već neće da dođe i veli 50-60 eura al nema treba naručiti i ja to fino skinem i napravim nešto slično od t komada bakar a stari komad pošto je na njega vazan el motorić sa zupčanicima koji okreće onu osovinu gdje kapi samo vizualno okačim tako da i on radi jer je nanjemu i mikro prekidač neki i sve to radi ko sat skoro do kraja 10-15 min i onda javi grešku e8 esad šta je to ako ste voljni pomoći jer sam sad stvarno popiz...i na sebe i majstore a nemogu da nabasam preko neta više nikako
Zadnja izmena: flatron, dana 25 Apr 2014, 16:44, ukupno menjano 1 put.

gelevski
bela tehnika
bela tehnika
Postovi: 223
Pridružen: 06 Mar 2011, 17:22
Location: Skopje Makedonija
Contact person: Rade Gelevski

Re: gorenje pms60l

Post napisao gelevski » 20 Apr 2014, 22:52

Tada bi trbalo da izbacuje vodu proveri odvod pumpu za izbacivanje vode..

junuzovic
___
___
Postovi: 563
Pridružen: 14 Dec 2011, 21:04
Location: Bosna i Hercegovina
Specialty: computers

Re: gorenje pms60l

Post napisao junuzovic » 21 Apr 2014, 09:42

Kao što kolega Galevski kaže problem u odvodnji vode:
slika

opto22
_
_
Postovi: 24
Pridružen: 28 Mar 2012, 14:23
Location: Vinkovci

Re: gorenje pms60l

Post napisao opto22 » 21 Apr 2014, 18:09

Javlja ti da ne radi sistem raspodjele vode na gornju i donju mlaznicu sto je i ocekivano ako si onesposobio sistem za raspodjelu. To ti je upravo ovo odakle ti kaplje voda i kazes da si otkacio motoric.
Izbacivanje vode je greska 6!

flatron
_
_
Postovi: 69
Pridružen: 29 Mar 2009, 12:30
Location: hercegovina

Re: gorenje pms60l

Post napisao flatron » 21 Apr 2014, 21:15

to sam i pretpostavio da je zapeo onaj motorić jer vodu izbaciva čim je upalim znači pumpa radi al je motorić uključen jedino da ne zapinje jer je bilo kamenca na zupčanicima sutra ponovo rastavljanje pa vam javim .hvala svima

Odgovori
  • Slične teme
    Odgovori
    Pregledano
    Zadnji post

Natrag na “MAŠINE ZA SUDOVE”