whirpol ADP5656 pomoc sudomasina RESENO

Forum sudo mašine.

Urednici: goranfri,nike,Honorarac,sim

Pravila foruma
BT-expert info - BTexpert forumi
U naslov teme prvo pisati ime proizvođača, zatim oznake modela bez crtica i razmaka i kratak opis kvara. U post obavezno upisati ID ili EAN oznake sa poleđine aparata u suprotnom tema će biti obrisana.
Praktikujemo da na kraju opišemo kako smo rešili problem. Zatim zatvorimo temu >UPUTSTVO<
PRILIKOM POSTAVLJANJA PITANJA U VEZI ELEKTRONSKOG MODULA OBAVEZNO POPIŠITE SVE OZNAKE sa ploče i sa nalepnica, dobro bi došla i po koja fotografija.
milneg
_
_
Contact person: milneg

whirpol ADP5656 pomoc sudomasina RESENO

Post napisao milneg » 04 Jul 2009, 22:05

Potrebna je pomoc oko popravke ili sema.
Kada se masina ukljluci na pranje 50 stepeni sve odradi do blizu kraja izbaci vodu i onda prebaci sama na program ispiranja i pocne da blinka i pumpa stalno radi.
Pokusao sam da je stavim na program ispiranja , tada upali lampicu za ispiranje i stalno radi pumpa non stop.
MIslim da je kvar u mikroprocesoru, dali neko ima semu ili neka iskustva , svaka poomoc dragocena . pozdrav
Zadnja izmena: milneg, dana 09 Jul 2009, 21:23, ukupno menjano 1 put.

Mega Elektro SU
_
_
Warranty service: LG Galanz Vivax
Contact person: Robert

Re: whirpol ADP5656 pomoc sudomasina

Post napisao Mega Elektro SU » 06 Jul 2009, 22:58

ne curi masina slucajno negde? proveri u donjem poklopcu dali ima vode kad ti se to desi.

milneg
_
_
Contact person: milneg

Post napisao milneg » 08 Jul 2009, 20:53

Hvala na savetu, pregledao sam masina nigde ne curi.
Masinu sam doneo kod mene u radionici i isprobao sve programe i funkcionise normalno na svakom programu. Pretpostavljam da je kvar u odvodu vode verovatno je sifon zapusen i ne uspe da izbaci vodu za odredjeno vreme.Kod mene u radionici radi dobro Problem je resen bez ikakve intervencije.
Hvala svima na pomoci.

kisko
Preminuo
Phone number: 0038121888107
Specialty: tv-multimedia

Post napisao kisko » 08 Jul 2009, 22:58

Ako je RESENO odes u prvi post pa klik na UREDI i dopises u naslov RESENO
Kolege su mislile na "prelivanje" iz gornjeg dela gde pere a ne na curenje vode van masine,u tom slucaju kad masina preliva aktivira se pumpa upravo iz razloga da nebi procurela....imas slicnih tema o sudomasinama pa pogledaj
uvek ima nesto interesantno

Odgovori
  • Slične teme
    Odgovori
    Pregledano
    Zadnji post

Natrag na “MAŠINE ZA SUDOVE”