Whirlpool AWZ514 neprima vodu

Forum o MAŠINAMA ZA PRANJE I MAŠINAMA ZA SUŠENJE VEŠA.

Urednici: goranfri,nike,sim,Honorarac

Pravila foruma
BT-expert info - BTexpert forumi
U naslov teme prvo pisati ime proizvođača, zatim oznake modela bez crtica i razmaka i kratak opis kvara. U post obavezno upisati ID ili EAN oznake sa poleđine aparata u suprotnom tema će biti obrisana.
Praktikujemo da na kraju opišemo kako smo rešili problem. Zatim zatvorimo temu >UPUTSTVO<
PRILIKOM POSTAVLJANJA PITANJA U VEZI ELEKTRONSKOG MODULA OBAVEZNO POPIŠITE SVE OZNAKE sa ploče i sa nalepnica, dobro bi došla i po koja fotografija.
drazen
_
_
Warranty service: samsung-philips
Contact person: drazen
Phone number: 0038730250694
Specialty: tv

Whirlpool AWZ514 neprima vodu

Post napisao drazen » 03 Feb 2017, 19:53

Ves masina Whirlpool AWZ 514. Uvezena iz austrije neispravna! Moje ime je Drazen, novi sam na forumu i pozdrav dobri ljudi! Ako mi neko moze pomoci imam problem sa ves masinom ujedno i susilica Whirlpool AWZ514. opis kvara: kada je upalim, bravica zabravi i samo spula malo trzne i pusti malo vode i istog momenta zatvori, i tako stoji 5-10 min. i upali se kontrolna lampica pored cesme za vodu, a tu imaju cetri lampice-za servis, bravicu i jos ova cetvrta neznam za sta je. Na crijevu za vodu imaju tri spule, dvije za vodu a ova treca je ja mislim za susilicu i ona mi nije imala nikakav otpor a i vidi se da je malo pocrnila kao da je probila. Na ove dvije je otpor 3,5koma Umjesto nje sam stavio sa druge spulu ovu 3,5koma. neznam dali tu ide neka druga, vizualno je ista. Elektronika nosi oznaku; ST-01 94V-0 E310229 i nanjoj sam promjenio trijake BTB04 i BT139 jer su promjenili vrijednosti. Na modulu sam skoro sve provjerio, djeluje mi sve uredu ali ona se tako ponasa. Hvala vam lijepo! pa ako neko ima kakav strucni savjet dobro ce mi doci!! Pozzz!
Zadnja izmena: drazen, dana 04 Feb 2017, 15:38, ukupno menjano 1 put.

toce
gx
gx

Re: Whirlpool AWZ514 neprima vodu

Post napisao toce » 04 Feb 2017, 04:23

Kao prvo bilo bi red da se predstavis kao drugo procitas pravila foruma i na kraju postavis temu kako treba.
TOCE

drazen
_
_
Warranty service: samsung-philips
Contact person: drazen
Phone number: 0038730250694
Specialty: tv

Re: Whirlpool AWZ514 neprima vodu

Post napisao drazen » 04 Feb 2017, 15:19

ok toce ispravicu! obzirom da mi je ovo prvi post mislio sam da je dovoljno jasan ali nema veze mjenjacemo! Pozz!

Odgovori
  • Slične teme
    Odgovori
    Pregledano
    Zadnji post

Natrag na “VEŠ MAŠINE”