gorenje WA61061 bubanj

Forum o MAŠINAMA ZA PRANJE I MAŠINAMA ZA SUŠENJE VEŠA.

Urednici: goranfri,nike,Honorarac,sim

Pravila foruma
BT-expert info - BTexpert forumi
U naslov teme prvo pisati ime proizvođača, zatim oznake modela bez crtica i razmaka i kratak opis kvara. U post obavezno upisati ID ili EAN oznake sa poleđine aparata u suprotnom tema će biti obrisana.
Praktikujemo da na kraju opišemo kako smo rešili problem. Zatim zatvorimo temu >UPUTSTVO<
PRILIKOM POSTAVLJANJA PITANJA U VEZI ELEKTRONSKOG MODULA OBAVEZNO POPIŠITE SVE OZNAKE sa ploče i sa nalepnica, dobro bi došla i po koja fotografija.
DrGremlin
_
_

Re: gorenje WA61061 bubanj

Post napisao DrGremlin » 23 Dec 2012, 08:47

Pojedini modeli ves masina nedozvoljavaju zamenu lizajeva i semeringa na plsticnim kadama jer je kada termicki zalepljena pa se i za to naslo resenje
tako da ako zalepe kadu sa EKSTRUDEROM ZA PLASTIKU ima leka i za ovo,
Postoje polietilenske plastike od kojih se prave i zubcanici tako da od nje napravi se hilzna za kuciste i zajedno sa kucustem se u predhodno obradjenoj kadi za tu hilznu
ubaci tj napasuje a ekstruderom se zalepe krajevi da ne krene caura sa hilznom.
Hilzna mora da bude duza od kucista za po 3-4 mm kako bi dobili materijal za topljenje,sve ovo izgleda lako ali moracete da se oprostite od jedan dan iskreno da mi sad naidje isti takav problem debelo bi razmislio jer da nisam imao tj nabavio ekstruder i dobrog srugara koji je prihvatio na moju inicijativu da ovo probamo da odradimo ne bi bilo od posla nista.

Pozzz svima

............. Ne moze da se napravi samo ono sto na drvetu radja ..........
....ne može da se napravi samo ono što na drvetu rađa....

ZDRAVKO T
bela tehnika
bela tehnika
Warranty service: Bosch Siemens Electrolux Zanussi AEG Končar Vivax
Contact person: ZDRAVKO

Re: gorenje WA61061 bubanj

Post napisao ZDRAVKO T » 24 Dec 2012, 01:27

ZDRAVKO T je napisao:Poslušaj Jara,što je reko Balašević bilo je pokušaja ali neuspješnih...
Opis me je uverijo da nema ništa od toga pogotovu onoga da se radi čitav dan.Bogu hvala da sam se oprostijo od tih cjelodnevnih popravaka za male pare a i u finansijskom pogledu mi je bolje odtada.
BLAGO ONOM KO RANO POLUDI VAS MU VJEK U VESELJU PROĐE

Odgovori
  • Slične teme
    Odgovori
    Pregledano
    Zadnji post

Natrag na “VEŠ MAŠINE”