Gorenje WA162 - Pisti pred pocetak bilo koje oper. (REŠENO)

Forum o MAŠINAMA ZA PRANJE I MAŠINAMA ZA SUŠENJE VEŠA.

Urednici: goranfri,nike,Honorarac,sim

Pravila foruma
BT-expert info - BTexpert forumi
U naslov teme prvo pisati ime proizvođača, zatim oznake modela bez crtica i razmaka i kratak opis kvara. U post obavezno upisati ID ili EAN oznake sa poleđine aparata u suprotnom tema će biti obrisana.
Praktikujemo da na kraju opišemo kako smo rešili problem. Zatim zatvorimo temu >UPUTSTVO<
PRILIKOM POSTAVLJANJA PITANJA U VEZI ELEKTRONSKOG MODULA OBAVEZNO POPIŠITE SVE OZNAKE sa ploče i sa nalepnica, dobro bi došla i po koja fotografija.
Neshco
_
_
Postovi: 24
Pridružen: 11 Jun 2009, 19:02
Location: Beograd
Specialty: computers

Gorenje WA162 - Pisti pred pocetak bilo koje oper. (REŠENO)

Post napisao Neshco » 20 Jun 2012, 23:47

Pozdrav svima na forumu. Nije me bilo neko vreme, ali sada tradicionalno opet problem sa ovom masinom.
Kada postavim operaciju (bilo koju, ukljucujuci: ispiranje, centrifugu, pranje, izbacivanje vode...) na displeju se normalno pojavi broj minuta koliko ce trajati pranje, nakon toga, pritisnem dugme za start pranja, displej krene da trepce 4-5 puta (tako inace i treba) i onda treba da pocne sa pranjem i da prestane sa treptanjem, ali ona kada treba da pocne ustvari zapisti ostro sa prekidima u ritmu treptanja displeja, a displej i dalje trepti.
Ne prijavljuje nikakvu gresku kao ranije F32, F63.... Ima li leka?
Zadnja izmena: Neshco, dana 22 Jun 2012, 16:39, ukupno menjano 1 put.

IvanBG
bela tehnika
bela tehnika
Postovi: 398
Pridružen: 07 Apr 2009, 13:44
Location: Beograd
Contact person: Ivan
Specialty: whitegoods

Re: Gorenje WA162 - Pisti pred pocetak bilo koje operacije

Post napisao IvanBG » 21 Jun 2012, 11:45

Strašno, ja kad se setim te tvoje mašine i svih dosadašnjih problema u vezi nje o kojima se ovde pisalo nadugo i naširoko, mogu samo da te (opet) posavetujem da batališ bilo kakvu dalju popravku u sopstvenoj režiji jer je očigledno da to više nikud ne vodi. Lepo sam bio napisao još prošle godine (kada je bilo govora o mašinskoj obradi osovine te mašine) ali izgleda nema ko da čita...
viewtopic.php?p=171759#p171759
Što se sadašnje situacije tiče, ako ta mašina uredno zaključa vrata a neće da krene sa prijemom vode onda svakako imaš ozbiljan problem i dalja popravka (ni od strane majstora) se definitivno više ne isplati.
:fanzo:

Neshco
_
_
Postovi: 24
Pridružen: 11 Jun 2009, 19:02
Location: Beograd
Specialty: computers

Re: Gorenje WA162 - Pisti pred pocetak bilo koje operacije

Post napisao Neshco » 21 Jun 2012, 13:54

Provericu jos i bravicu, to mi nije palo na pamet, a onda cu videti kako da zatvorim finansijsku konstrukciju za novu masinu. Nek se nosi u 3 lpm.

opto22
_
_
Postovi: 24
Pridružen: 28 Mar 2012, 14:23
Location: Vinkovci

Re: Gorenje WA162 - Pisti pred pocetak bilo koje operacije

Post napisao opto22 » 22 Jun 2012, 11:42

Da, bravica ti ne zatvara.
Mašina pišti u nedogled bez prijavljivanja greške kada se starta program a vrata nisu zatvorena :uca:
Na ebayu možeš to nači za xxx, motor za xxx, chopper AKO 270 540, PREDNJI MODUL, ZADNJI OSNOVNI MODUL sve za xxx €
Ne razumijem otkud toliko negativno iskustvo sa tom mašinom. Meni se jedino ne sviđa njen pretvrdi ovijes.
Ako po noći radi, centrifuga na 700 i ne znaš za nju dok ne odsvira kraj. Krevet mi je tri metra od nje, probudi me pišat lolzi
Ja imam takvu mašinu več 7 godina kupljenu u Gorenju pod oštečenu robu lolzi jer je netko očito bio reklamirao :oklagija

WA162 :yeah:

Neshco
_
_
Postovi: 24
Pridružen: 11 Jun 2009, 19:02
Location: Beograd
Specialty: computers

Re: Gorenje WA162 - Pisti pred pocetak bilo koje operacije

Post napisao Neshco » 22 Jun 2012, 16:38

Tako je, bravica je bila problem. Sada je u redu.
Hvala Vam na sugestiji.
Do sledeceg kvara... :pivopije:

Odgovori
  • Slične teme
    Odgovori
    Pregledano
    Zadnji post

Natrag na “VEŠ MAŠINE”