Ariston AMD129EU

Forum o MAŠINAMA ZA PRANJE I MAŠINAMA ZA SUŠENJE VEŠA.

Urednici: goranfri,nike,sim,Honorarac

Pravila foruma
BT-expert info - BTexpert forumi
U naslov teme prvo pisati ime proizvođača, zatim oznake modela bez crtica i razmaka i kratak opis kvara. U post obavezno upisati ID ili EAN oznake sa poleđine aparata u suprotnom tema će biti obrisana.
Praktikujemo da na kraju opišemo kako smo rešili problem. Zatim zatvorimo temu >UPUTSTVO<
PRILIKOM POSTAVLJANJA PITANJA U VEZI ELEKTRONSKOG MODULA OBAVEZNO POPIŠITE SVE OZNAKE sa ploče i sa nalepnica, dobro bi došla i po koja fotografija.
nesonisevic
_
_

Ariston AMD129EU

Post napisao nesonisevic » 15 svi 2012, 17:49

type: LVA 2000 TRF
S/N: 503213235
080305890900
Dosla je kod mene bez ploce i dovodnog kabla. Posle nekog vremena je stigao i ostatak. Rekli su mi da je bio kvar na ploci i da je sanirano, a na kablu je bio RSO koji je izgoreo. Namontiram plocu,odsecem RSO i povezem direktno. E sad,problem je sto skoro stalno radi onaj ventil sto pusta vodu za kondenz. Pranje uradi ok,jedino sto na kraju ciklusa dok god je kljuc nacrtan na ekranu ona meni i dalje pusta vodu kroz taj ventil za kondenz,dakle minut-dva jos voda curi pa ves bude potpuno mokar. I onda kad se upali susenje opet cim se pojavi kljuc na ekranu pocinje da pusta vodu. Posle par minuta izbaci gresku F-05. Ocistim pumpu,proverim nivostat-ok,produvam crevo nivostata-ok... ali ona i dalje se isto ponasa. :m: Jel ima neko ideju sta joj je?
Zadnja izmena: nesonisevic, dana 15 svi 2012, 22:39, ukupno menjano 1 put.

jaro
bela tehnika
bela tehnika
Contact person: jaro
Specialty: whitegoods

Re: Ariston AMD 129 EU

Post napisao jaro » 15 svi 2012, 20:19

Elektroniku kod elektronicara... :uca:
Bez alata nema zanata!.....a bez znanja dzaba ti alat!

milan
Preminuo

Re: Ariston AMD 129 EU

Post napisao milan » 15 svi 2012, 20:39

:ruls:
U naslov teme prvo pisati ime proizvođača, zatim oznake modela bez crtica i razmaka

Odgovori
  • Slične teme
    Odgovori
    Pregledano
    Zadnji post

Natrag na “VEŠ MAŠINE”